Srbija i njen nestanak

Pa ono prosečna plata 100 i kusur dolara, a 5 oro dece. Nije ni čudo da tamo vlada glad....

Nisu sposobni da vladaju sobom. Ne prolaze mjere kontracepcije. Preglupi su za njih.
Izrael je uvezao nešto Etiopljana, kao Židova, koji su ipak pametniji od Bantua.
Pa su onda Izraelci vidjeli da se ovi množe preko svake mjere i da ne znaju kako upotrijebiti kontracepciju.
Pa su im počeli davati injekcije, ženama, koje uzrokuju privremenu neplodnost od oko pola godine.
Novine su o tom kriještale, ovi se vadili da to nije istina, a ono ipak jest...

Gdje može tip ljudi koji nije pripitomio nijednu životinju, stvorio nijedno pismo, uzgojio nijednu biljku za prehranu...biti u istoj kategoriji s ostalima (bijeli, žuti, zagorjeli, crveni,..)
 
Мислим да ће, ако успемо да створимо и одржимо још мало бољи стандард, број одсељених људи бити мањи. Ево у фирми у којој радим вратила су се тројица, један из Француске а двојица из Немачке. Мајстори су и кажу ми да нису баш фасцинирани животом тамо. Тако ми они кажу, да је боље него овде јесте али није тамо више да ти можеш од свог осмочасовног нормалног рада да живиш јако лагодно и да штедиш озбиљно. Иду многи али се и враћају.
To je istina ali sta mu znaci JAKO lagodno? Dovoljno mi je da su mi sub i ned slobodni i da radim ok posao.
 
To je istina ali sta mu znaci JAKO lagodno? Dovoljno mi je da su mi sub i ned slobodni i da radim ok posao.
Јако лагодно значи да радиш један нормалан просечан посао 8 сати дневно, да од тог посла можеш опуштено да купиш, како ми то овде зовемо, потрошачку корпу и нешто преко, да излазиш макар викендом, једеш по ресторанима повремено (2-3-4 пута недељно), возиш добар ауто, идеш на летовање, зимовање и да ти претекне.
 
Јако лагодно значи да радиш један нормалан просечан посао 8 сати дневно, да од тог посла можеш опуштено да купиш, како ми то овде зовемо, потрошачку корпу и нешто преко, да излазиш макар викендом, једеш по ресторанима повремено (2-3-4 пута недељно), возиш добар ауто, идеш на летовање, зимовање и да ти претекне.
Ja sam skroman covek. Koji cu k 3-4 puta u restoranu? Ne volim izlaske i nocni provod.
 
Pa su im počeli davati injekcije, ženama, koje uzrokuju privremenu neplodnost od oko pola godine.
Novine su o tom kriještale, ovi se vadili da to nije istina, a ono ipak jest...
Kada bi to bilo ko u Evropi ili anglo-zemljama radio, cela medjunarodna zajednica bi urlala ''HITLER SE POVAMPIRIO! NOVI MENGELE!'' i sta sve ne.

Takodje bi se oglasili i Moskva, Peking i slicni i sipali bi non-stop tirade o ''povampirenom i nikada ugasenom zapadnom fasizmu i nacizmu'' a srbende bi se topile od srece.
 
Šta mislite kada će Srbija biti izbrisana sa mape sveta? Ovako kako sada stoje stvari, uzevši u obzir demografska kretanja, blud i nemoral u društvu, iseljavanje ljudi, ja mislim da je vek trajanja ove zemlje negde do kraja ovog veka, odnosno do 2100. Oko Srbije se nalaze dva naroda koja su u demografskoj ekspanziji, a to su Bošnjaci i Albanci, a Srbi demografski izumiru, pa ne treba biti mnogo pametan da se vidi kuda sve to vodi.

Šta vi mislite o tome?
Jel ti zezas nekoga ili?Ti cenis da cemo da budemo izbrisani kao narod do 2100?Ajde malo da se saberes,pa da vidis koju si temu postavio,i sta si napisao ovde.
 
Jel ti zezas nekoga ili?Ti cenis da cemo da budemo izbrisani kao narod do 2100?Ajde malo da se saberes,pa da vidis koju si temu postavio,i sta si napisao ovde.
Sve ti lepo piše. Do 2100. ima oko 8 decenija, Srbija je između 2 popisa izgubila pola milona ljudi, 8×500 000=4 000 000. Plus emigracija. Stanovništvo koje će ostati na početku novog milenijuma biće staro i nefuncionalno da rukovodi državom. To su moje prognoze za sada ako se nešto ne promeni.
 
Poslednja izmena:
Sve ti lepo piše. Do 2100. ima oko 8 decenija, Srbija je između 2 popisa izgubila pola milona ljudi, 8×500 00=4 000 000. Plus emigracija. Stanovništvo koje će ostati na početku novog milenijuma biće staro i nefuncionalno da rukivodi državom. To su moje prognoze za sada ako se nešto ne promeni.
Popis je lažan. Izgubili smo skoro milion, sa tendencijom povećanja smanjenja, godišnje, broja stanovnika...
 
Popis je lažan. Izgubili smo skoro milion, sa tendencijom povećanja smanjenja, godišnje, broja stanovnika...
Sve je laz.Da je Srbija tigar a ono olinjali macak,da su plate i penzije nikad vece a milion njih ima primanja ispod 25.000 dinara,da se ova vlast bori za Kosovo i Metohiju a sve su predali siptarima,da se bore za tradicionalne vrednosti a svake godine organizuju gej parade itd..itd.. Seljaci su digli ustanak sta vi u gradovima cekate?Budjav sendvic.
 
Sve ti lepo piše. Do 2100. ima oko 8 decenija, Srbija je između 2 popisa izgubila pola milona ljudi, 8×500 000=4 000 000. Plus emigracija. Stanovništvo koje će ostati na početku novog milenijuma biće staro i nefuncionalno da rukovodi državom. To su moje prognoze za sada ako se nešto ne promeni.
Ti si brate progutao digitron,seli se ti burazeru iz drzave kada tako mislis i imas takav stav,teraj se u...
 
Kad pratimo budale...+

Jel kralj kriv ili oni koji prate?

2100.? Ako ovako nastavimo teško...
stvar je u tome da on nikoga nije pitao oce li ili nece da prati
oni koji nijesu htjeli da prate su zavrsili ko i Apis

da mnoge nije skratio za glavu njega bi skratili Srbi i to 1920
problem je bio ubiti ga za vrijeme rata (neki su to htjeli) ali onda bi izgubili podrsku engleza i francuza (ubiti 2 kralja za 10ak godina)
to mu je spasilo glavu inace bi bio ubijen kao bjesni pas

ali on nije gubio vrijeme zbog rata nego je sve napravio da se rijesi sviju nacionalni Srba
 
Šta mislite kada će Srbija biti izbrisana sa mape sveta? Ovako kako sada stoje stvari, uzevši u obzir demografska kretanja, blud i nemoral u društvu, iseljavanje ljudi, ja mislim da je vek trajanja ove zemlje negde do kraja ovog veka, odnosno do 2100. Oko Srbije se nalaze dva naroda koja su u demografskoj ekspanziji, a to su Bošnjaci i Albanci, a Srbi demografski izumiru, pa ne treba biti mnogo pametan da se vidi kuda sve to vodi.

Šta vi mislite o tome?
Neces biti ziv da to vidis.

Proces unistenja drzave iznutra nije macji kasalj. Ali da se ovi danas trude, vala ubise se na svakom koraku. I ne stide se da se pohvale kako su dobro za to placeni.
 

Back
Top