srbi se otimaju o becke konjusare

dr.mr

Aktivan član
Poruka
1.935
slovenacko "gorenje" otvara jos jednu fabriku u Srbiji, a zajecarci i valjevci samo

sto nisu zaratili oko toga gde bi trebalo da bude fabrika.:lol:............a do juce smo

ih zvali becki konjusari......razbijali im ambasadu........

secam se i ako sam imao desetak god. tada, kad su se odcepili od SFRJ reci

mog komsije " nek idu , crknuce od gladi bez nas".....pa se pitam sta li danas misli

komsa :(........

svejedno ,najveci prijatelji srbije su oni koji otvaraju nova radna mesta
 
slovenacko "gorenje" otvara jos jednu fabriku u Srbiji, a zajecarci i valjevci samo

sto nisu zaratili oko toga gde bi trebalo da bude fabrika.:lol:............a do juce smo

ih zvali becki konjusari......razbijali im ambasadu........

secam se i ako sam imao desetak god. tada, kad su se odcepili od SFRJ reci

mog komsije " nek idu , crknuce od gladi bez nas".....pa se pitam sta li danas misli

komsa :(........

svejedno ,najveci prijatelji srbije su oni koji otvaraju nova radna mesta

Pa ako ih neko sa foruma zove "beckim konjusarima", ne znaci da ceo narod deli to isto misljenje.

Drugo, od necega treba ziveti, politika je za dokone i situirane ljude koji zele jos vise da se obogate.
 
Ja kao Novosadjan bi voleo da Zajecar dobije tu fabriku a samo iz razloga sto sam bio i u jednom i u drugom gradu i mogu reci da je Valjevo 10 godina ispred Zajecara ako ne i vise!Cela istocna Srbija nazalost nema ni jedan jedini jak centar dok zapad ima Cacak,Uzice,Kraljevo,Novi Pazar,Valjevo,Sabac.....mi na severu imamo gradove poput Novog Sada,Subotice,Zrenjanina,Sombora,Panceva,Backe Palanke,Apatina,Kikinde,Sremske Mitrovice,Rume..centalna Srbija takodje ima nekoliko gradica koji imaju kakvu takvu perspektivu ali istok je prava katastrofa,jug necu ni spominjati.
 
kada su svi otisli , videlo se.
kakva je ovo drzava i narod ...
sada se vidi gde smo i kakvi smo..Najgori po svim statistikama...
I zasto su svi zeleli da se odvoje od BGa ..
Sta im je bio motiv da se osamostale.
Ostala jos samo Vojvodina ...:per:

Pa zna se ko je za sve kriv: TITO!

A posle Djindjic, pa sada Tadic...

Da ne zaboravim masone, gustere, SAD, Vatikan i mracne sile....


Uvek neko MORA BITI KRIV!
 
Ja kao Novosadjan bi voleo da Zajecar dobije tu fabriku a samo iz razloga sto sam bio i u jednom i u drugom gradu i mogu reci da je Valjevo 10 godina ispred Zajecara ako ne i vise!Cela istocna Srbija nazalost nema ni jedan jedini jak centar dok zapad ima Cacak,Uzice,Kraljevo,Novi Pazar,Valjevo,Sabac.....mi na severu imamo gradove poput Novog Sada,Subotice,Zrenjanina,Sombora,Panceva,Backe Palanke,Apatina,Kikinde,Sremske Mitrovice,Rume..centalna Srbija takodje ima nekoliko gradica koji imaju kakvu takvu perspektivu ali istok je prava katastrofa,jug necu ni spominjati.

A sta mislis ZASTO je to tako?

Volja Bozija ili nesto drugo?
 
Ja kao Novosadjan bi voleo da Zajecar dobije tu fabriku a samo iz razloga sto sam bio i u jednom i u drugom gradu i mogu reci da je Valjevo 10 godina ispred Zajecara ako ne i vise!Cela istocna Srbija nazalost nema ni jedan jedini jak centar dok zapad ima Cacak,Uzice,Kraljevo,Novi Pazar,Valjevo,Sabac.....mi na severu imamo gradove poput Novog Sada,Subotice,Zrenjanina,Sombora,Panceva,Backe Palanke,Apatina,Kikinde,Sremske Mitrovice,Rume..centalna Srbija takodje ima nekoliko gradica koji imaju kakvu takvu perspektivu ali istok je prava katastrofa,jug necu ni spominjati.

Samo ti se cini da je Valjevo ispred Zajecara. U valjevu se radilo i gradilo onda kad je krusik bio veliki gigant u bivsoj YU, od tad do danas se jako malo toga promenilo na bolje. Ja bi licno voleo da svi gradovi istovremeno napreduju, a ne da svi beze van zemlje ili u bg.
 
Slovenci kupuju fabrike ili otvaraju po Srbiji samo zbog jeftine radne snage.
To je jedini razlog.
Čujem da su kupili i onu veliku fabriku mašina Ada u Potisju kod Sente i da im ide dobro a plate minimalac 150€.
Tako će biti i sa ovom.
Posla dovoljno za 3 smjene, prodaja odlična i sve to a plate minimalac.

To rade mnoge zapadne zemlje i u Turskoj i Kini.

Nema tu ljubavi, to su interesi.
 

Back
Top