Srbi gube indetitet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
drbob:
О ком образовању ти пишеш,ја сам лепо навео да немам ништа против учења енглеског,али двојезична настава,то је већ нешто другу,да ли ти знаш да читаш,врати се на почетак.

Изгледа ти не знаш да читаш! Лепо пише двојезична, значи изводи се на два језика!
Како мислиш да деца науче језик ако га не користе!?
 
Pa niste normalni. Svugde u svetu se utrkuju da nauče engleski što bolje i skupo plaćaju da ovakve stvari priušte svojoj deci,a u Srbiji ga se neki boje. Tolika količina ksenofobije je krunski dokaz da u glavi nešto fali...
 
НиколаТ:
Па теби треба дебела диоптрија. Лијепо пише БН!

.
logo.gif
 
Ovo je neverovatno sta se radi,deca nam se na silu teraju da uce engleski jezik bez saglasnosti njihovih roditelja.Ovo je samo jedan od koraka da se Srbi duhovno uniste za sva vremena.Sto nisu uveli Ruski ili neki drugi jezik.
 
НиколаТ:
Па само тебе може и да чуди. Е ви који постављате таква питање очигледно живите у некој пећини.
zasto?
ja se ne brinem kojim pismom ce se pisati kod vas :D
mozes i kineskim pismom da pises sto se mene tice,necu se potresti :roll:
al nemo' da brines tudja posla...ccc...dijaspora i okole zemlje najglasniji uvek bili i ostali...
 
НиколаТ:
То је скинуто са интернет странице, а ти погледај телевизију и нађи негдје да ишта пише на ћирилици.
pa video sam i na tv-u...aj' stvarno cu da obratim paznju..
a inace,to im je zvanicna stranica televizije..moglo je i to cirilicom
 
~Petar~:
pa video sam i na tv-u...aj' stvarno cu da obratim paznju..
a inace,to im je zvanicna stranica televizije..moglo je i to cirilicom

Па ваљда знаш како се прави интернет страница и коју најчешће креира. То су углавном људи који немају воље да се потруде да направе садржај на ћирилици, тако да се врло ријетко могу наћи такви сајтови.
 
torrente_bg:
Ma dobro,osecam da u tu skolu uglavnom idu mamini i tatini sinovi.Ovako ce da ih pripreme za studije po engleskoj i USA.To je za decu lopova samo.

A ja osećam da bi ti dao dupe i sve druge organe da se učlaniš u klub i pripremiš decu za studije po Americi i drugim trulim zemljama...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top