Quantcast

SRAMOTA

Borg

Domaćin
Poruka
4.342
Jedino gde je trebalo da ih bude vise jeste pred ambasadama, jer su one bile lako predvidljiva meta. Tamo ih ocigledno nije bilo dovoljno, i to je ruzna greska.

Mislim da precenjujes i broj policajaca i njihovu sposobnost da nadgledaju sta pola miliona ljudi radi istovremeno na ulicama.
to je sada veliko pitanje o kojem ce se sigurno govoriti ovih dana. meni se cini da je istina negde izmedju.

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.646
Obijene prodavnice u centru grada u danu kad se u istom nalazilo više stotina hiljada ljudi!!
Čudna mi čuda!
U tih više stotina hiljada ljudi je bilo i onih kojima je to bio primarni cilj. I to im je primarni cilj ne samo juče, nego prosto im je to životna filozofija.

To su svuda dešava, u svakoj državi, na celom svetu...mene više plaši Vaše nemanje prioriteta, a za obijene prodavnice ćemo lako.
Greska u koracima.
Imaju oni prioritet.
Samo sto taj prioritet nije Srbija.:cool:

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Jedino gde je trebalo da ih bude vise jeste pred ambasadama, jer su one bile lako predvidljiva meta. Tamo ih ocigledno nije bilo dovoljno, i to je ruzna greska.

Mislim da precenjujes i broj policajaca i njihovu sposobnost da nadgledaju sta pola miliona ljudi radi istovremeno na ulicama.
Ja ne mislim da je to bilo slučajno. Naprotiv.
Nikada se takve akcije ne odvijaju bez nečije kordinacije.
Pitanje je - čije?
Kao što se pre neki dan sigurno nisu sami Srbi pobunili u Kosovskoj Mitrovici, tako se i ovo juče nije desilo bez ikog u pozadini.

Zna se ko trenutno rukovodi policijom, a dalje smislite sami!

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
A da, zaboravio sam.

Nego, jel' se seca neko kad su ovi Zemunci i ostala omladina pljackali narodnu skupstinu, raznosili slike i fotelje?

Ista stvar, al' je tad to bilo opravdano iz demokratskih razloga.
Ma daj Pobednoscev, nije to isto.
Pljačkanje skupštine je bilo za dobrobit ovog naroda...mislim, te fotelje su uostalom ukradene da bi se izvršila dekontaminacija od dupeta onih koji su do tad sedeli u njima...sve za DEMOkratiju.:roll:

undefined

Zainteresovan član
Poruka
147
Moje Srce, u jednome grešiš. DOS i ostale vlade su pokušavale da pregovaraju sa Albancima, ali tu pregovora nema. Ne misliš valjda da Kosovo vođenom Tačijem i Čekuom hoće da pristane na išta manje od potpuno nezavisnosti? Ostalo ti je tačno, ali se plašim da si jedna od onih za koje su finansijeri DS i LDP pošteni proevropski biznismeni, dok je sve drugo ratnohuškačka i profiterska mafija.