Sponzoruse nisu glupe

zelenooka85:
E pa dragi moji forumasi.
Posto vidim da vam je pljuvanje po drugima najomiljenija zabava u zivotu,pored neadekvatnog citanja tudjih postova.
Sad vam pruzam jedinstvenu atrakciju!

Dakle do sad ste mogli da me pljujete samo audio a sad cete moci i video (sem onih sa tft ekranom)



Eto mog portreta sa mojom jacom i lepsom polovinom.


wow, koliko si samo lepsa i zgodnija od onih dugonogih plavusa! ma da li je moguce da ne mazes nokte? a bas ti deluju negovani!


pretpostavljam da to zelis da cujes...
 
trachara:
wow, koliko si samo lepsa i zgodnija od onih dugonogih plavusa! ma da li je moguce da ne mazes nokte? a bas ti deluju negovani!


pretpostavljam da to zelis da cujes...

NE , verovatno zeli da se cuje da joj djavolcic ima dugacak rep.....


P.S. Ni zelenooke nisu bistrooke, ali molim jedan aplauz za devojku koja je prva pozvala svog decka.....
 
Naravno da nisu glupe. Za to sto rade treba mozga, samo ne razumem kako im ponos i te fore dozvoljavaju! Pa pre bih ubio za pare, neko ttrchkao z nekim da ih dobijem... Ne bih da vredjam, ali nisu daleko od... pa znate vec...
 
zelenooka85:
preferiram perforaciju (katanom)


Eh da....

Da te obavestim nindze su katanu jako retko koristile. Uglavnom Ninja To.


zelenooka85:
E pa dragi moji forumasi.
Posto vidim da vam je pljuvanje po drugima najomiljenija zabava u zivotu,pored neadekvatnog citanja tudjih postova.
Sad vam pruzam jedinstvenu atrakciju!

Dakle do sad ste mogli da me pljujete samo audio a sad cete moci i video (sem onih sa tft ekranom)



Eto mog portreta sa mojom jacom i lepsom polovinom.


Zvoncare su ti Xtra sexy... :mrgreen:
 
Evo moj idol je slicica u sredini. Ona se zove Visnja i moj lik je iz frp a.
Propali lider kvazi satanisticke sekte koju je razbucala korporacija zbog nekih svojih ciljeva.
Takodje Visnju su uhvatili mucili je i rasekli je na sastavne delove da bi im rekla nesto sto zele da znaju.
Tako da je posle svega toga poprilicno luckasta (totalno je prsla) ima blokade u secanju,nema ni trunke morala i hrabra je koliko je luda,tj toliko je luda da ispada hrabra.
Al vi ne znate sta je frp...svejedno ona je moj omiljeni lik. ;) vise od Lare Kroft

eto i evo jos neke slicice



kill crtez


visnja

devojka paun

 
jes hocu ja to sve lepo da skupim, pa izbacim negde na neki sajt

svi mi pune glavu,a verovatno i tebi, kako extra crtam i da sam trebala da upisem dizajn
medjutim ja tako ne mislim , i mislim da ti bolje crtas od mene mada ti nisam ni videla crtez
i mislim da mnogi to rade bolje
i da treba vise da vezbam,i nervira me kad mi to pricaju

eto jel se tebi svidjaju ove moje slicice ,iskreno reci da ima mnogo boljih
 
Pa poznato mi je to. Najvise mrzim kad mi neko kaze: ti lepo crtas, aj mi nacrtaj nesto. nacrtam im smajlija i dosta. ako hoces da vidis mogu ti poslati na pp. (ne smajlija, vec neke sto imam na compu.)
 
au shta se deshava na ovoj temi... qq...
dobra je Vishnja, al' moja Zondra bi je razbucala... 100%... evil mentalist... shteta shto nemam skener, pa da je skeniram... ali ona je profi... manipulator... sponzorusha je nekako nizak pojam za nju...
e... al' to mi je jedina zhena koju sam vodio... a ne umem bash da se snadjem sa tim evil likovima... suvishe se uzhivim... pa odem u extrem... i pobijem sve chlanove druzhine na kraju :D
 
Artinve:
au shta se deshava na ovoj temi... qq...
dobra je Vishnja, al' moja Zondra bi je razbucala... 100%... evil mentalist... shteta shto nemam skener, pa da je skeniram... ali ona je profi... manipulator... sponzorusha je nekako nizak pojam za nju...
e... al' to mi je jedina zhena koju sam vodio... a ne umem bash da se snadjem sa tim evil likovima... suvishe se uzhivim... pa odem u extrem... i pobijem sve chlanove druzhine na kraju :D
Ali Visnja nije sponzorusa.
Joana je bila sponzorusa.Cak sam joj odsekla noge da bi ugradila metalne sa platformom i stiklom :)
Visnja je lujka skroz , i nije evil ali ipak ako joj trebaju pare ubice i malo dete sa kasicom prasicom bez razmisljanja.Ali ako joj neko pipne ortaka ili ortakinju...nek je se cuva :)
 

Back
Top