Sponzoruse nisu glupe

Sta ste je najahali svi odma, koji moj... riba je u pravu u vezi nekih stvari.
Biti sponozrusa je citav poziv. Trazi talenat. Opada kosa od stresa kad nesto krene naopako, a sponzorusama je ulog u biznis, nekad citav zivot. Propala investicija se skupo placa, a u 99% slucajeva ce to biti propala investicija.
 
Glupe su devojke koje hoce da zavrse faks budu uspesne i da zive zivot,a trude se svom silom da kopiraju sponzoruse.
Ha ha ha kad se samo setim.... :) :) :)
nemate pojma koliko je to smesno,kad neka punija devojka koja je sasvim normalna i lepuskasta,
ocrni se u solarijumu,izbaci stomacic i idemo ljudi...
a da je pametnija bila bi top dama i motala muskarce oko malog prsta
:) :) :) pa jos izgori donji deo kose hidrogenom,a gornji joj crn :) :) :)
Meni je to urnebes.
Mislim da su ipak najlepse devojke koje se ponasaju u skladu sa svojom prirodom.
 
nemoj da te gucci cuje... :) :)

a tuzno je sto se svaki pokusaj tih dobrih devojaka da budu privlacne nama odma osudjuje od strane drugih zena, kao to je kopiranje sponzorusa - sredjivanje i skockavanje, ulazak u kratke suknje, promiskuitet cist... ma nemoj
 
Znas kako,to sto se neka riba sredjuje i trudi se uvek da izgleda dobro,koja prati modu i izlazi na dobra mesta,ne mora uvek da znaci da je spoznorusa i da to radi sve da bi nahvatala nekog lovatora.Ja obozavam da se sredjujem,trudim se da uvek imam lepu frizuru,da se lepo obucem,da sredim nokte,idem i u taj famozni solarijum........pa sta?Ne radim to zato sto zelim da ulovim nekog tamo baju,koji ce da mi kupi ovo ili ono,nego zato sto ja tako volim i to mi sve pricinjava zadovoljstvo.Najzeim se kada u gradu vidim devojku,masne i neuredne kose,obucenu bez ikakvog reda,sa sto boja i materijala na sebi......volim kada vidim zenu ili devojku sredjenju da vodi o sebi racuna.Pa zar to nije lepse?Istina je da stalna briga o fizickom izgledu predstavlja napor.Naravno.Mnogo je lakse ustati ujutru,vezati zamrsenu kosu u konjski rep,i obucu bilo sta i kao idemo......teze je stalno paziti na sve i truditi se da sve bude lepo.
Ali ja nemam nista ni protiv ovih ni protiv onih,svako radi onako kako voli......samo kazem to sto je neka devojka uvek extra skockana ne znaci da je sponzorusa.....ne mora da bude pravilo.
 
zelenooka85:
(prosto zato sto eto volim(al stvarno) tehnicke nauke,volim da uvek imam dobrog muskarca pored sebe,nezavisno od njegovih finansija,volim da igram FRP i WOW,da izlazim na trance,house i stagod samo da se dobro izigram uz to


Pa i da hoces ne bi mogla da budes sponzorusa sa takvim stavom.....
 
moze_bolje:
nemoj da te gucci cuje... :) :)

a tuzno je sto se svaki pokusaj tih dobrih devojaka da budu privlacne nama odma osudjuje od strane drugih zena, kao to je kopiranje sponzorusa - sredjivanje i skockavanje, ulazak u kratke suknje, promiskuitet cist... ma nemoj

Tacno tako...
Sta ces kad su zene uvek ljubomorne na one koje dobro izgledaju..... :|
 
Emily_Bg:
Mnogo je lakse ustati ujutru,vezati zamrsenu kosu u konjski rep,i obucu bilo sta i kao idemo......teze je stalno paziti na sve i truditi se da sve bude lepo.
Ali ja nemam nista ni protiv ovih ni protiv onih,svako radi onako kako voli......samo kazem to sto je neka devojka uvek extra skockana ne znaci da je sponzorusa.....ne mora da bude pravilo.
Moram prestati da jedem olovke. Moram prestati da držim olovku dok koristim digitron, a kako je teško, cigare su malo dete :roll:
Nego, htela sam nešto da kažem. Ček' da isečem citat...
E, evo ga.
Eto ja se divim devojkama koje u 90% slučajeva idu rasparenih boja, sa tim konjskim repom (nehigijena je već nešto drugo...) To znači da devojka nema k od kompleksa.
Ovako gledajući, daleko je lakše "skockati se" i za predavanja, ionako sama stvar za koju se sređuješ traje duže, u protivnom sve gubi smisao, zar ne?
Uglavnom, naravno da doterane ili prirodno lepe devojke (to se često meša, jer je njima daleko (moram prestati da ponavljam iste reči) manje potrebno...) ne moraju biti i obično nisu sponzoruše.
Ja ustvari i ne znam više šta vam je to. Jebale vas sponzoruše. Vi ne biste pare, ne treba vam to? :roll:
Svašta.
 
ja uparim boje, ali skupim kosu u rep i nema sanse da mi spremanje (mislim na neko doterivanje & stuff) za izlazak traje duze od 10 minuta... nego, sponzoruse...
sta znam, nisam nikad bila u njihovoj kozi i mozgu... nemam pojma jesu li glupe, pametne, ovakve ili onakve...
 
ZARADI DOPUNU ZA MOBILNI JAKO LAKO ! ! !
Radi se o sledecem klikces po reklamnim linkovima i tako zaradjujes
poene kasnije te poene pretvoris u dopunu, internet vreme ili prezan disk
trenutno je naj isplativija dopuna podrzane su mreze 062-063-064
naravno jako je dosadno samo kliktati za poene (bar meni) zato je tu alternativa
uclani sto vise ljudi preko sebe i dobijas 0.2 poena kada oni dobiju 1 poen
zvuci malo ali sto vise ljudi to vise poena
Potrebno je da se uradi sledece
odes na www.mobilnikredit.co.sr
tamo popunis formular (podatke mozes da ostavis i lazne izuzev ako zelis da uzimas prazne diskove)
zatim odes na svoj e-mail i kliknes na link u mailu koji ti je upravo stigao da bi
potvrdio registraciju zatim se ulogujes kada to zavrsis videces po sredini stranice grupe kao sto su
Biznis(1)
Drustvo(2)
i tako dalje. klikni na biznis, klikni na MIHAJLOVIC
Otvorila se nova strana sacekaj 20 sec da se po sredini gornjeg dela pojavi koliko poena imas
zatvori tu stranu i klikni na Drustvo zatim na Nova raska SADA VES RAZUMES O CEMU SE RADI.
za svoj reklamni link potrebno je da kliknes na
Reklamni program
Ispod ces naci Vas reklamni link
taj link ces davati drugima da se uclane na tebe.
bilo bi pozeljno da mi posle registracije posaljes svoje korisnicko ime kako bih
mogao da te obavestim o novim programima i mogucnostima.

Ako imas bilo kakvih pitanja na koja nije gore odgovoreno mozes da me kontaktiras na:


mobilnikredit@yahoo.com

icq:410931947

Pozdrav
 
kao prvo, nek skloni vise neko ovog smaraca sa dopunom, j.ebe mi se za dopunu!

a, tema :roll:
to sto ti, srce, neces da se farbas i da mazes nokte, tvoja stvar
sto se mene tice ne moras ni da se kupas

ali nemoj da pricas pricu da je to zato sto ti izlazis na mesta na koja izlazis i slusas to sto slusas
jeste, toliko se ludo zabavljas da jednostavno ne stizes da uradis... sta? da odes kod frizera, na depilaciju, iseces nokte?
ne razumem sta to "one" rade, a ti ne?
 
Lexa:
Moram prestati da jedem olovke. Moram prestati da držim olovku dok koristim digitron, a kako je teško, cigare su malo dete :roll:
Nego, htela sam nešto da kažem. Ček' da isečem citat...
E, evo ga.
Eto ja se divim devojkama koje u 90% slučajeva idu rasparenih boja, sa tim konjskim repom (nehigijena je već nešto drugo...) To znači da devojka nema k od kompleksa.
Ovako gledajući, daleko je lakše "skockati se" i za predavanja, ionako sama stvar za koju se sređuješ traje duže, u protivnom sve gubi smisao, zar ne?
Uglavnom, naravno da doterane ili prirodno lepe devojke (to se često meša, jer je njima daleko (moram prestati da ponavljam iste reči) manje potrebno...) ne moraju biti i obično nisu sponzoruše.
Ja ustvari i ne znam više šta vam je to. Jebale vas sponzoruše. Vi ne biste pare, ne treba vam to? :roll:
Svašta.
Ali zato ima K od kaljavusha...
 
@Tema:
Sve devojke su sponzoruse. Jos odmalena roditelji ih uce tome... I niko ne treba da kaze da to nije u redu. To sto gledaju da obezbede sebe i svoje potomstvo je po pitanju evolucije vise nego opravdano. Sada, sto neke zele daleko preko svojih mogucnosti i sto ne znaju da prepoznaju prave vrednosti... pa mislim da je to njihov problem.
 
Chubbchubb:
@Tema:
Sve devojke su sponzoruse. Jos odmalena roditelji ih uce tome... I niko ne treba da kaze da to nije u redu. To sto gledaju da obezbede sebe i svoje potomstvo je po pitanju evolucije vise nego opravdano. Sada, sto neke zele daleko preko svojih mogucnosti i sto ne znaju da prepoznaju prave vrednosti... pa mislim da je to njihov problem.

pa mozda ima i toga ... ima svakakvih roditelja...tako neki vode svoju sitnu decu da im budu zvezdice granda...
samo, daleko od toga da svi roditelji tako vaspitavaju decu.
 
moze_bolje:
nemoj da te gucci cuje... :) :)

a tuzno je sto se svaki pokusaj tih dobrih devojaka da budu privlacne nama odma osudjuje od strane drugih zena, kao to je kopiranje sponzorusa - sredjivanje i skockavanje, ulazak u kratke suknje, promiskuitet cist... ma nemoj

Ne ja ni u kom slucaju ne osudjujem zenu koja dobro izgleda.
Ja osudjujem one koji na silu hoce da uskoce u neki kalup koji im ne stoji.

S druge strane posto sam ja licno previse zauzeta zivljenjem zivota i stvarima koje sam navela,za takvo sredjivanje nemam vremena i ne predstavlja mi satisfakciju da bi nasla vremena za to.

I s druge strane ja ne prozivam sponzoruse,naslov ove teme je da one nisu glupe,nego trose svoju inteligenciju na takve stvari,pa mozda deluju tako.
 
trachara:
kao prvo, nek skloni vise neko ovog smaraca sa dopunom, j.ebe mi se za dopunu!

a, tema :roll:
to sto ti, srce, neces da se farbas i da mazes nokte, tvoja stvar
sto se mene tice ne moras ni da se kupas

ali nemoj da pricas pricu da je to zato sto ti izlazis na mesta na koja izlazis i slusas to sto slusas
jeste, toliko se ludo zabavljas da jednostavno ne stizes da uradis... sta? da odes kod frizera, na depilaciju, iseces nokte?
ne razumem sta to "one" rade, a ti ne?
Ahem... idem kod frizera,a posto za depilaciju u salonu nemam vremena to radim depilatorom koji sam kupila(posto ne podnosim da sam cupava),jes da malo vise boli ali je efikasno,nokte uglavnom ne lakiram...jednostavno ne visim ceo dan po kozmetickim salonima i to je sve
 
zelenooka85:
Ne ja ni u kom slucaju ne osudjujem zenu koja dobro izgleda.
Ja osudjujem one koji na silu hoce da uskoce u neki kalup koji im ne stoji.

S druge strane posto sam ja licno previse zauzeta zivljenjem zivota i stvarima koje sam navela,za takvo sredjivanje nemam vremena i ne predstavlja mi satisfakciju da bi nasla vremena za to.

I s druge strane ja ne prozivam sponzoruse,naslov ove teme je da one nisu glupe,nego trose svoju inteligenciju na takve stvari,pa mozda deluju tako.

Ja jos nisam video devojku da joj zapustenost bolje stoji od skockanosti... a ukusi su razliciti, i oni se ne osudjuju, o njima se ne raspravlja kaze poslovica.
A sponzoruse ne trose, one investiraju! Na neki nacin su i one biznismeni, a svako prema sebi trazi partnera, so, nije ni cudo sto jure preduzetnike, investitore i lovatore :lol:
 
Chubbchubb:
@Tema:
Sve devojke su sponzoruse. Jos odmalena roditelji ih uce tome... I niko ne treba da kaze da to nije u redu. To sto gledaju da obezbede sebe i svoje potomstvo je po pitanju evolucije vise nego opravdano. Sada, sto neke zele daleko preko svojih mogucnosti i sto ne znaju da prepoznaju prave vrednosti... pa mislim da je to njihov problem.

Наравно, једини начин да жена себи и потомству обезбеди егзистенцију је да се уда за богатог!
Нема другог начина! :roll:

Ооо...сад тек видех да је овде и еволуцију доведимо у питање ако се не удамо због лове! :lol:
 
moze_bolje:
A sponzoruse ne trose, one investiraju! Na neki nacin su i one biznismeni, a svako prema sebi trazi partnera, so, nije ni cudo sto jure preduzetnike, investitore i lovatore :lol:
sa ovim se slazem.one investiraju,ali imaju rok trajanja,majka priroda to udesila.
na neki nacin,nije ni njima bas lako.
konkurencija,mladje,lepse,iskusnije,bolje,vece kucke i sve to :shock:
i sve vreme ti u podsvesti da ces jednog dana jednostavno postati star za to cime se bavis.
 

Back
Top