Sponzoruse nisu glupe

Chek malo znaci svi koji smo izneli svoj stav protiv sponzorusa mi smo ili bili ili smo potencionalni sponzori ili sponzorushe.E moj patak sorry sto tako mislis ali sa svojih 28 radim od 15 god i nikada mi na pamet nije palo na pamet da trazim sponzora .Prvo sta imam od njegovog novca ako nezna naprimer da me nasmeje(mogu samo cepice za usi da kupim),sta ako je glup ko noc o cemu da pricam sa njim o novim felnama,naravno da bash nisam bila sa dechkom koji nema ni za kokakolu u stvari lazem jesam ali onda sam ja bila sponzor ,skup sport.Tako da ja svoj zanat imam u rukaka pa ni kao udata ne zavisim od muza ,a sponzorushe ako vama to odgovara uzivajte dok traje,ja znam da ta vrsta materije mene ne ispunjava!
 
Aleksej_BASO:
To me i nervira. Nista im ja ne zameram. Ko moze da odoli da iskoristi Bogom danu lepotu da zivi bolje? Ali samo mi malo smeta sto se sve prave fine, kao ma to ne postoji....

najbolje su takve devojke kada pocnu price kao "jao sto me nerviraju TE sponzoruse, ili mrzim IH" ili tako nesto... posredno da kazu ej ja nisam sponzorusa, moj decko je fin, ali i slucajno bogat, pa sta sada da radim, necu ga zato ostavljati...

samo jos i muskarci da smisle nesto legalno (znaci silovanje nikako!) da dodju bez truda do cilja :shock: 8-) i bicemo blizi ravnopravnosti polova
 
Moj decko nema para ni da me izvede u kafic,aj sto nema nego sto mene ne pusta njega da izvedem:(...al je meni opet najbolji i jedinstven.(ne vama nego meni)
I kad zavrsimo faks ima da pucamo od para mi inzenjeri :) :) :)

Ljudi sta ima veze ako devojke idu s nekim zbog para...njihov zivot njihova stvar.Samo dok nama ostalima ne namecu taj nacin zivota kao ispravan.E ONDA ME NERVIRAJU!!!!
 
zelenooka85:
Moj decko nema para ni da me izvede u kafic,aj sto nema nego sto mene ne pusta njega da izvedem:(...al je meni opet najbolji i jedinstven.(ne vama nego meni)
I kad zavrsimo faks ima da pucamo od para mi inzenjeri :) :) :)

Ljudi sta ima veze ako devojke idu s nekim zbog para...njihov zivot njihova stvar.Samo dok nama ostalima ne namecu taj nacin zivota kao ispravan.E ONDA ME NERVIRAJU!!!!


KAda porastem zelim da budem kao tvoj decko!
 
No ljutis,...dobar je...:)
TMF i ETF nisu isto,a da znas sta rade devojke po "muskim" tehnickim faksovima zgranula bi se
Moja drugarica(sponzorusica-plavusica) i njena drugarica...saletele nekog ETF-ovca u trojku. :)
Mislim da zenske prosto posize na tehnickom faksu...iscezne iz njh svaki moral u bogatom muskom okruzenju. :)
Takodje mislim da svaka devojka treba sebi da priusti to zadovoljstvo da se skockana proseta po masinskom faksu ;)
 
nemam komentar,al imam prigodnu pesmu

Plejboj otvorim na pola
a u njemu riba gola,
pa se pitam, bre,ko metne
u te ribe kvalitetne.

Kada dobru uocim
i ja bi da umocim
trebalo bi neko da upozori
danas kresu samo sponzori.

Danas kresu sponzori,
danas kresu sponzori,
sirotinja uboga
opet osta suvoga.

Ni ti, ni ja necemo
moci da ga mecemo
tragicni su ishodi
kad su slabi prihodi.

Danas kresu tajkuni
njima rade majmuni,
danas kresu Sorosi
i ostali olosi.
 

Back
Top