Sponzoruse nisu glupe

Hellen:
Наравно, једини начин да жена себи и потомству обезбеди егзистенцију је да се уда за богатог!
Нема другог начина! :roll:

Ооо...сад тек видех да је овде и еволуцију доведимо у питање ако се не удамо због лове! :lol:
@Helen nauka zvana psihomorfologija kaze da je jos u davnoj istoriji Hominida stvoren zenski mozak koji je pronasao modus opstanka za daleku buducnost vrste... Kako sa evolutivne staze nema povratka u skaldu sa zakonom nepovratnosti evolucije (Dollo) znaci da isti modus postoji i danas...
 
zelenooka85:
Eto skontala sam i ja nesto danaske :lol:
Dakle cuh ja onu pesmu "Dal ona zna,sta sam ti ja itd..." i mislim bas tipicno za nase medije.
I onda sam zakljucila da definitivno nebih mogla da zivim zivotom prosecne sponzoruse i estradne zvezde itd,
(prosto zato sto eto volim(al stvarno) tehnicke nauke,volim da uvek imam dobrog muskarca pored sebe,nezavisno od njegovih finansija,volim da igram FRP i WOW,da izlazim na trance,house i stagod samo da se dobro izigram uz to, radim razne blesave stvari a to mi ne ostavlja mnogo vremena za sredjivanje farbanje kose i noktiju itd..)

I onda sam definitivno shvatila da je to stvarno pakao od zivota,jer one moraju da budu najlepse,i njihov mozak stalno radi pod opterecenjem.I to IZUZETNIM opterecenjem,jer uvek moraju da budu tip-top i ne samo to! One uvek moraju da budu u centru paznje,uvek moraju da budu vidjene,moraju da smisljaju najrazlicitije spletke npr samo da bi se dobro udale.

A kad se udaju onda tek pocinje pakao,jer koji bi normalan covek ozenio sponzorusu ili estradnu zvezdu da bi joj bio veran i dobar muz :) ? Onda se pojavi mladja koja joj je potencijalni protivnik i s kojom ce da je vara....uh...

Iskreno mislim da bi s takvim zivotom zavrsila vrlo brzo u mentalnoj ustanovi,prosto zato sto ne mogu da zivim pod pritiskom niti stalno da se takmicim s nekim.Ali njima brate svaka cast kad sve to mogu da izdrze mentalno i fizicki. :)

Eto nadam se da nisam mnogo smorila.

Hm..nije mi jasno kako je meni ostalo vremena posle frizera, francuskog manikira, brijanja nogica i ostalog, sminkanja, dugackih shoping sesija - ostalo vremena da budem mama, da radim, da ucim, izlazim, da cantram po forumu....A veruj mi spavam. Sve ono gore navedeno radim sa uzivanjem i na prvom mestu zbog sebe... Ima zena koje vole da vode racuna o sebi.
 
Banshee:
sa ovim se slazem.one investiraju,ali imaju rok trajanja,majka priroda to udesila.
na neki nacin,nije ni njima bas lako.
konkurencija,mladje,lepse,iskusnije,bolje,vece kucke i sve to :shock:
i sve vreme ti u podsvesti da ces jednog dana jednostavno postati star za to cime se bavis.
Najzad je neko skontao stvar kako treba.
 
Postujem one devojke koje drze do svog stila i ne treba im maska od sminke i drolja-odece da bi mislile da izgledaju dobro.
Naravno da ne volim zapustenost i neurednost kod devojke.

Eto,posto nekima (ogranicenih kapaciteta) mora nesto 5 puta da se objasnjava pa i dalje nece skontati.
 
zelenooka85:
E pa dragi moji forumasi.
Posto vidim da vam je pljuvanje po drugima najomiljenija zabava u zivotu,pored neadekvatnog citanja tudjih postova.
Sad vam pruzam jedinstvenu atrakciju!

Dakle do sad ste mogli da me pljujete samo audio a sad cete moci i video (sem onih sa tft ekranom)



Eto mog portreta sa mojom jacom i lepsom polovinom.
A što će mu tolika kosa :shock:
 
Inace pitala bih devojke s nadogradjenim noktima da li im se desilo da su probile ekran TFT monitora s noktom (za one koje ne znaju sta je TFT to je ravan monitor sa tecnom plazmom umesto ekrana,za one kojima i dalje nije jasno to je kao monitor od LapTopa(nadam se da sve znate sta je laptop:))

Ja znam dosad dva slucaja :) :) :) :) :)

Ako dosad niste,cisto da znate na ne upirete prstom u ekran,posto obicno niste svesne duzine svojih nadogradjenih noktiju.


Al sam niska :) :( :)
 

Back
Top