SPOMENAR

Đina i Aki vole da se uvale u korpu za mačiće i tako spavaju:)
2q1xulw.jpg


A može i ovako:zcepanje:
2dbtm6h.jpg


Aki nije bez veze prozvan Ragdol, njegov moto je- samo opušteno:cool:,daj da se krka i izležava- što se vidi iz njegove omiljene poze
10df4n8.jpg


ejik3l.jpg


5ygtn7.jpg


20a46cy.jpg

Pitanje- ko je veća lenčuga, Darko ili Aki:D
 
Uglavnom, opet kreće neki "nazovi" normalan život, ali ulećemo u užasnu situaciju, kad meni plata kasni 10 meseci, muž je prima iz 10 delova, jedino sin pomaže koliko može.Ne vredi se pravdati, napravismo propust, ne sterilisasmo devojke i desi se neminovno- klan se opet širi.Ali, opet šok- po prvi put se cure ne omaciše u kući, već se pojaviše na doručku, bez stomačića, ali i bez malenih:eek:.Pratila ih Aja do rupe kod susednog ulaza, gde su ih očigledno krile, ali toliko je bilo usko, da nije bilo šanse da se provuče(najverovatniji razlog- debelo:guza::rumenko:)Ipak, posle 10-tak dana, Caci donese 4 malena, a Gobica samo jedno:(
Mama Caci i deca- Đura, Japi, Keti i Meomeo
wvr28z.jpg

qqzaxy.jpg

2i7y3ao.jpg


Bebana, jedinica u majke Gobi, stoga prozvana Debelo dete:)
2i8eizb.jpg

rjmio7.jpg

2dl7mg3.jpg

Ovako su ujnini anđeli, Mona i Darko, pomagali oko čuvanja beba:zag::heart:
 
E, baš veselje, moja Mimi:D, pokušavam da ti odgovorim već pola sata, samo što sam počela, mali razbojnik Dikan, skokao mi je saksiju sa bendžaminom pravo u korpu sa opranim vešom, da ti ne pričam kako sam reagovala:besna::besna:, uglavnom, do sada sam skupljala zemlju, a veš se ponovo pere. nema spavanja, još zadugo.Jedina dobra stvar, toliko sam se drala, da trenutno oko mene nema nijedne mačketine( ne vidim ih ni okolo, posakrivale se, pa ću bar zakratko, na miru kuckati, a da mi niko ne skače po tastaturi ili po meni:zcepanje:, samo znam da to neće dugo trajati, šta ću, smejem se od muke:D
 
Prvi, nesigurni koraci:)
2rxz4w6.jpg

deqn0z.jpg


Videli ste da sam ja,Bebana, kao mala volela da lalam u čamcima br. 47, poprilično smrduljavim, pa se Aja plašila da ne postanem zavisnik:zper:
rjmio7.jpg


Ali, kada me je videla OVAKO, u čamcima 42(al' smrdljivijim nego 47), bila je ubeđena da mi spasa nema:sad2::eek::worth:
snz3v9.jpg
 
U sigurnim rukama moje Mone:heart:
vo73ps.jpg


287d891.jpg


Đuuro, obrati pažnju na ponašanje, šnale su tu da drže kosu, a ne da ih ti čupaš i otimaš(mislite li da je poslušao?):lol:
2d9bspt.jpg
 
E nećeš ti mene više škljocati, ja ti kažem, evo ti:fotograf:
mhdkyv.jpg


293ay51.jpg


2qiy4cx.jpg


Japi se dvoumi, da li da bude moler ili fudbaler:think:
3589oh3.jpg


e7yvqp.jpg


Meomeo i Japi istražuju i svuda guraju nosiće:)
2vt2ywx.jpg

34g5w82.jpg


Ej, da vam pokažem moj krevet:D
1q6fme.jpg
 
DOBRIVOJE- pas, XI FCI grupa- džumare, rasa- vidikovački gonič kontejnera.Pojavio se u februaru, gadno povređene noge i sa nekom zarđalom ogrlicom oko vrata, rešio da ostane i živi ispred ulaza.
2mfytkz.jpg


Dobrivojevi zadaci- 1. čuvanje ulaza i parkiranih automobila
t6z05c.jpg


2.dočekivanje lola bekrija iz provoda u sitne jutarnje sate i detaljno i savesno umivanje istih:D
dms9jr.jpg


3. čuvanje mačića i povremena tuča sa njima:D
24c634g.jpg
 
Ovako izgleda svakodnevna igra- prvo se makljaju mačići, pod budnim okom Dobrivoja:D
21ju1c6.jpg


Ondak, Đura,Dobrivojeva omiljena mačka(koga je krao od majke i redovno nosio u zubima i dobijao uredno batine od Caci), kreće u sačekuču, i to dalje izgleda ovako:D
s64ndt.jpg

rua1s5.jpg

2s7t540.jpg


Aj' sad, da se dogovorimo oko sledeće tuče, ko će koga prvi(ovde Dobrivoje ispao pametniji, što nije čest slučaj:per:)
s15gjn.jpg

x2v4w0.jpg
 
Dugo mi je trebalo da nastavim Spomenar, bilo mi je jako teško, jer priča koja sledi, počela je tužno, a nastavak je trebao da bude lep, nažalost, nije bilo tako.Sredinom avgusta, pronašli smo 3 tek rođena mačeta, jedno je uginulo odmah, a o druga dva brinula se naša Gobica, Bebanina mama, koja je počela da ih doji.Nazvali smo ih Dikan i Gica- tako sam je zvala ja, a moji Kraljica, prelepa siva debeljuca.Rasli su brzo i divno napredovali, Gicana se odjednom razbolela, ustanovljena joj je neizlečiva bolest(nije mogla da hoda pravo, gegala se i preturala kad potrči), ipak, rečeno nam je da će moći normalno da živi, uz veću brigu i pažnju.Zaista se brzo oporavljala, igrala se sa ostalima, pomalo nespretno i smešno:), bila nestašna.A onda, iznenada, samo je odjednom klonula, zaspala je na grudima mog muža i više se nije probudila.Teško smo to podneli, jer smo se svi mnogo vezali za nju.U spomen na moju Gicu Kraljicu:heart::heart::heart:
15wxsgm.jpg

2n8yblw.jpg

211jrd2.jpg

21o3rd5.jpg
 

Back
Top