Spijuni

Mora da se salis...

Naravno da ih ima, sto javnih, pristojan broj, a i tajnih, broj se naravno ne zna, da se zna ne bi bila tajna...

Sto se tice javnih, kreni po poznatim NVO, to je sve jedan do mojega.... oooops. drugoga..

necemo sad uzimati u razmatranje, razne cinovnike sto u ambasadama, predstavnistva kompanija, razno razni strucanjaci za istrazivanja ovog ili onog, ali toga je mnooooooooooooogo..

ALi to nije nista strasno a ni novo..
Kako postoje spijuni u srbiji, tako je ako ne i gore u svim ostalim zemljama...
Cak i onim malim beznacajnim, reklo bi se, a postoje i tamo..
Nije samo politicka i vojna spijunaza, imas i ekonomsku i privrednu, te spijunaza vezana za prirodna bogatstva, posebno ona koja su kao i rijetka...
Ova zadnja, kazu, da je u poslenje vrijeme nesto i najaktivnija..

Uskoro kriza goriva, pa zna se sta se mora...
 
Ima li ih u Srbiji, za koga sve rade, domaci i strani..ili je isuvise tajnovito da bi se reklo i pisalo ovde o tome...:think:

Овде има шпијуна и они раде на уништавању отпора окупатору,тј. слабљењу опозиције.Растурањем СРС извршили су највећи део посла,и сад ће несметано да черече до краја - и на југу(већ почело са Шиптарима и са потурицама) и на северу,јер је већина странака руковођена окупационом шапом(сем ослабљење СРС која више нема снагу да се успротиви злу).

Последице деловања шпијуна су сад већ драстичне.Нема ко да се буни против ужаса који расте из дана у дан.Биће овде велико зло.

А,што се тиче класичне шпијунаже власти једне земље,то овде није потребно јер окупатор све контролише преко својих људи на проевропској позицији и у проевропској "опозицији".
 
Овде има шпијуна и они раде на уништавању отпора окупатору,тј. слабљењу опозиције.Растурањем СРС извршили су највећи део посла,и сад ће несметано да черече до краја - и на југу(већ почело са Шиптарима и са потурицама) и на северу,јер је већина странака руковођена окупационом шапом(сем ослабљење СРС која више нема снагу да се успротиви злу).

Последице деловања шпијуна су сад већ драстичне.Нема ко да се буни против ужаса који расте из дана у дан.Биће овде велико зло.

А,што се тиче класичне шпијунаже власти једне земље,то овде није потребно јер окупатор све контролише преко својих људи на проевропској позицији и у проевропској "опозицији".
Lose je ako je tako:rumenko:..onda je Srbija marionetska drzava..:roll::(
 
Verovali ili ne pre nekog vremena mi na birou za zapošljavanje uvale neki papir i kažu da jednom dnevno moram da tražim posao, da napišem gde sam tražio i kod koga. Ja pitam može li preko neta, ona kaže da može i ja krenem. Prijavio sam se da budem špijun u svim poznatijim agencijama, CIA, FBA,MI6,Mosad, SOVA (slovenačka) :hahaha::hahaha: Odgovorili ljudi, USA traži da imam njihov Social Security Card (nemam), MI6 da imam radnu dozvolu u EU (nemam) Mosad da znam jidiš (neznam) Kolumbija da znam Srpsko-hrvatski (ZNAM ali ne znam španski :rida: ). Tako da ja nisam uspeo ali sam sve odbijenice uredno odneo u Biro, :per:službenica iskolačila oči, prosto ne veruje. :whistling:
 
mislish na doushnike, tastere,rednjare......k'o u Bugarskoj, pre mnogo godina, ne mozesh da chujesh kuche da zalaje..:hahaha: sve komshije potrovale, da mogu slobodno da prislushkuju pod prozorom

Mислиш да је на западу боље ?
Јел знаш који град највише на свету има постављених камера на јавним местима које 24 часа врше видео надзор ?
 
mislish na doushnike, tastere,rednjare......k'o u Bugarskoj, pre mnogo godina, ne mozesh da chujesh kuche da zalaje..:hahaha: sve komshije potrovale, da mogu slobodno da prislushkuju pod prozorom

Pa, ima raznih naziva, da. Samo, veci je problem sto su ovi najcesce na funkcijama, jakim pozicijama... :confused::(
 
Mислиш да је на западу боље ?
Јел знаш који град највише на свету има постављених камера на јавним местима које 24 часа врше видео надзор ?

dragi *kolega...ne mislim da na zapadu vlada drugachije mishljenje, paranoja je bolest koja ne poznaje administrativne granice
 

Back
Top