• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sperma kao antidepresiv

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.009
Prema rezultatima istraživanja iz 2002. godine, psiholog Gordon Galup utvrdio je da se žene koje redovno dolaze u kontakt sa spermom nalaze pod mnogo manjim rizikom da pate od depresivnog poremećaja. Sve je to zahvaljujući hormonima raspoloženja koji se nalaze u ovoj tečnosti.
Takođe, dame koje praktikuju seks bez kondoma, češće iniciraju vođenje ljubavi i kraće pate nakon raskida veze, te im manji problem predstavlja da pronađu novog partnera. Doktor Galup izneo je prilično smelu, kontroverznu teoriju da su one na hemijski navučene na spermu, ali ovo bi tek trebalo dokazati dodatnim studijama.

zato smo mi muskarci uvek srecni kad je izbacujemo u drustvu dame ... cinimo i njoj raspolozenje :D

Richard III

Domaćin
Poruka
3.343
Zanimljivo je ovo, iako sam muškarac da kažem svoje iskustvo. Ja nakon orgazma uvek potonem u tešku letargiju i depresiju koja može da potraje i ceo dan. Nikad nisam znao otkud to, mada takav sam nakon svakog ushićenja ili kad dobijem nešto - pare, poklon koji sam želeo, odem negde gde sam želeo sa društvom pa se izludiram maksimalno... posle toga sledi težak osećaj praznine i depresije. Dakle čekanje, iščekivanje, uzbudjenje i onda težak pad, osećaj besmisla, teška depra gde bukvalno mislim samo o suicidu ili sve zamrzim, sve mu se smuči, nemam volje da ustanem iz kreveta.

Tako da mi ova studija deluje čudno, izmedju ostalog i zbog gore navedenog... ali možda su žene drugačijeg psiho-fizičkog sklopa od nas pa se 'hrane' orgazmom i svime što ide uz to.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.