Španska blogerka grupno silovana u Indiji

Bilo je jos takvih ludosti, od kojih su neke placene i glavom:

- nesrecna Pipa Baka koju su u Turskoj isto silovali i to nekoliko, zadavili pa bacili u neko grmlje kraj puta gde se danima raspadala
- onda neke Dankinje u Maroku koje su neki planinski cobani oteli pa ubili, jer su se isto pravile pametne, pa isle van dozvoljene trase
- neke Holandjanke u Dalmaciji mazile poskoka koji ih je naravno ujeo. Jedva ostale zive :eek:
Nije mi ranije bio poznat slucaj Pippa Bacce. :( Sad sam zbog tebe izguglala.
Tuzno. :( Pogotovo kada se uzme u obzir povod njenog puta.
Ali me je pozitivno iznenadila reakcija javnog mnjenja Turske u kojoj se to ubistvo dogodilo, kao i reakcija citavog sveta.
Od tada je proslo puno godina i nisam sigurna da bi sada reakcija bila ista. Kao da su ljudi ogrubeli. Sada bi je grdili kako je nepromisljena i naivna levicarka, koja je krenula sama stopom preko pola sveta.
Ne mislim da bi sada bilo ko opravdavao zlocin, vec da bi i nju krivili. Tada toga nije bilo.
 
Od tada je proslo puno godina i nisam sigurna da bi sada reakcija bila ista. Kao da su ljudi ogrubeli. Sada bi je grdili kako je nepromisljena i naivna levicarka, koja je krenula sama stopom preko pola sveta.
Ne mislim da bi sada bilo ko opravdavao zlocin, vec da bi i nju krivili. Tada toga nije bilo.
Па зар та критика није на месту?
Можда је боље да злочин окарактеришемо као, изолован случај па да још неко наиван настрада?

Непромишљена и наивна левичарка јесте била и тиме допринела својој судбини.
 
Па зар та критика није на месту?
Можда је боље да злочин окарактеришемо као, изолован случај па да још неко наиван настрада?

Непромишљена и наивна левичарка јесте била и тиме допринела својој судбини.
Rekla sam vec da ja ne bih nigde isla sama, a u neke zemlje ili bar delove nekih zemalja ne bih isla ni sa drugaricama, niti u muskom drustvu, jer se plasim. Ja sam svesna da su neki ljudi losi.
Ono sto se meni ne dopada je to sto jedna dobra osoba, koja veruje u ljude i iz humanih pobuda krene na put bude duplo kaznjena. Neko ko je u toj prici pozitivan bude okarakterisan negativno, a negativac - pa ono, negativac je i to je to.
Nekako mi to nije fer.
To ne znaci da se ne treba naglasiti da je njen put bio opasan, a ona naivna, ali mi je ruzno kada se ona predstavi kao veci krivac od samog pocinitelja.
 
Rekla sam vec da ja ne bih nigde isla sama, a u neke zemlje ili bar delove nekih zemalja ne bih isla ni sa drugaricama, niti u muskom drustvu, jer se plasim. Ja sam svesna da su neki ljudi losi.
Ono sto se meni ne dopada je to sto jedna dobra osoba, koja veruje u ljude i iz humanih pobuda krene na put bude duplo kaznjena. Neko ko je u toj prici pozitivan bude okarakterisan negativno, a negativac - pa ono, negativac je i to je to.
Nekako mi to nije fer.
To ne znaci da se ne treba naglasiti da je njen put bio opasan, a ona naivna, ali mi je ruzno kada se ona predstavi kao veci krivac od samog pocinitelja.
Наивно је мислити да ти политички активисти брину о било коме осим о својој слици и промоцији својих назови врлина.
Нема ту хуманих врлина осим потребе да се контрира културама из којих се потиче, деди ишјус левел макс.

Пипа и њој слични су део политичког покрета који је затрпао Европу оваквима који су јој донели крај.
Колико је само деце и жена нападнуто, силовано и убијено у Аустрији и Немачкој само у последњих десет дана?

Пипа је жртва своје политике и таквих не треба да нам буде жао ни трунку.
 
Наивно је мислити да ти политички активисти брину о било коме осим о својој слици и промоцији својих назови врлина.
Нема ту хуманих врлина осим потребе да се контрира културама из којих се потиче, деди ишјус левел макс.

Пипа и њој слични су део политичког покрета који је затрпао Европу оваквима који су јој донели крај.
Колико је само деце и жена нападнуто, силовано и убијено у Аустрији и Немачкој само у последњих десет дана?

Пипа је жртва своје политике и таквих не треба да нам буде жао ни трунку.
Dobro, znam da ima ljudi kojima su takvi pokreti samo zgodna prilika da istaknu sebe, ali ona je bila umetnica i politicki aktivizam joj nije bio poziv ili nacin zivota.
Meni je zao svakog ko strada nevin.

Od kako sam ovde pomazem u jednoj udruzi i veruj mi da je onom ko tesko zivi, a dobije pomoc u vidu donacije, koju ta udruga skuplja, a pomaze se deci iz nerazvijenih zemalja da se skoluju, sasvim svejedno iz kojih poriva to neko radi. Tako da, cak i ako neko to radi iz ciste sujete ipak pomaze nekom kome je ta pomoc potrebna.
 
Pročitao sam BAŠ sve komentare i izgubih vreme na gomilu gluposti ali morao sam kada već hoću da komentarišem.
Mislim, oduvek sam mislio za nas Srbe da smo mi rasisti ali sam to opravdavao zbog gluposti i neznanja, ipak veliki broj Srba nije nikad mrdnuo iz Srbije a i oni koji jesu većina nikada nije videla ništa dalje od Evrope. Ovde na ovom forumu, medjutim, se svaki put iznova uveravam da Srpski rasizam nije iz gluposti nego iz zla. Ipak želim da verujem da forum krstatice, grupa Putivanja nije pravi predstavnik danasnjeg pogleda Srba na svet.
Čini mi se da je moja Yugo generacija bila mnogo manje rasistička iako nismo imali internet, a možda baš i zbog toga, sad gledate Youtube i Googlate i mislite da sve znate.
Od svih diskutanata ovde troje je bilo u Indiji ali deluje da ovi koji nisu mnogo više znaju o njoj!🤣👏👏 Videli su na Youtubu!
Svi mi imamo predrasude, evo ja sam isto bio u Indiji ali i još po negde i iz mog iskustva mene je strah od katolika. Znači ne volim baš da putujem po tim zemljama, strah me je u Hrvatskoj, strah me je u Madjarskoj, Španiji a o Meksiku i Južnoj Americi i da ne govorim. Bio sam i svim tim zemljama i nije ono da baš serem u gaće ali sam u njima MAXIMALNO oprezan, radari mi rade punom parom do tačke usijanja.
U Indiji sam putovao mesec dana sa drugarom, u severnom delu na potezu Delhi- Agra-Varanasi, i planirali smo i Kalkutu i Bangladeš ali smo prvo otišli za Nepal i tamo se toliko smorili od nekih stomačnih virusa koje smo zaradili u Katmanduu u veoma modernoj pizzeriji, nikada u Indiji iako smo pili čaj sa ulice….da smo onako iscrpljeni uzeli avion za Bangkok, otišli u Pataju da vidamo rane i tamo sprcali sve pare na zna se već šta.
Elem u Indiji smo putivali kao budźet turisti, da ne kažem backpackeri, barem je drugar svoj ranac nosio na ledjima a ja sam imao Osprey sa točkićima tako da sam ga uglavnom vuko…i spavali smo po sobama od $5-6, uglavnom tipa hostel standarda pa i gore.
Ni jednog trenutka nisam osetio nikakav strah da može nešto da se desi kao što to osećam u katoličkim zemljama. Ako su moji radari po tim zemljama uprčeni kaži 100% u Indiji su mi bili na nekih 50% prvih nekoliko dana da bi to palo na 30% pa i manje što smo dyže bili tamo. Totalno sigurna zemlja za putovanje.
Neka žena je ovde u diskusiji pomenula da skida sat, pazi, mi iako smo putovali budžet imali smo pare, obojica smo druga generacija na zapadu, deca gastarbajtera, ja sam svo vreme nosio Rolex Datejust na ruci, niko mi nije odseko ruku za njega, on danas košta nekih 10-ak hiljada Evra i tada je imao istu vrednost.
Nismo mi to putovali odavno, pre 15-ak godina, tad je ipak bilo divljije nego što je sada.
Znači kad sletiš u Indiju iz Evrope, mi smo došli iz Švedske, zadesi te kulturološki šok. Indija nije Evropa, nije ni Azija, Indija je druga planeta, tako verujem da većina razmišlja prvih nekoliko dana, mi obojica sigurno jesmo. Znači kakvi crni hamburgeri i Miki D! Ima ali oni ne ubijaju krave nego je McDonalds Big Mac od mlevenig pilećeg mesa u žuto kariju, kad sam ga probao ODMAH sam ga bacio…i tako dalje… dok ne počneš polako da otkrivaš neverovatne lepote ove zemlje/sub kontinenta koje su extra interesantnije baš zbog tolike različitosti Indije od svega onoga na šta smo navikli. Ali šta ja vama da pričam kada ste vi sve videli na Youtubu?!
Da napomenem za mesec dana vido sam jednog lika kako sere na ulici ali i to nije bilo na sred ulice nego onako ispod jednog podvožnjaka i nije ni njemu bilo baš prijatno, cenim po tome što mu **** nije bio okrenut prema svima koji su ga spazili.
Znam Švedjanku plavušu, i nije ni toliko loša u telu, bavi se jogom, ona živi u Indiji godinama i kreće se svugde, ne bih reko da je svakodnevno siluju petorica, a ako je tako onda se stvarno dobro pretvara.

Što se tiče Brazilke i njenog sponzora(kažem, svi smo mi sa predrasudama) ta priča mi je bila sumnjiva od prvog trenutka. Mislim sudeći po njenim slikama ona je očigledno bivša “working girl” ili barem neka striptizeta. Siguran sam da njoj nije orvi put da “povuče vozić” samo što to tad nije zvala silovanje, možda samo gang bang.
Ne opravdavam bilo kakvu prisilu bilo koga pa taman da se gang banguje za doručak, ručak i večeru ali da njen “śuga dedi” sprcao u guzicu 60 godina,, ona osto iskusna, plus su i iskusni putnici, bajkeri…da ne znaju “pravila pinašanja”, da razapinju šator mečki na rupu, da se ona možda šetka u tange frange ko što se slika na Insta, alo to radiš samo ako to želiš da se desi. Čak i da si kompletna budala to ne radš.
Znači ali zaista me više ništa ne inznenadjuje koliko su Youtuberi spremni daleko da idu zarad pregleda i “click trough rate-a”.
I pitam sve osobe ženskog roda ovde, da se vama to ne daj Bože desi da li bi vam bilo dosta svega i vatali bi ste prvi avion nazad idakle ste došli ili bi ste nastavili u nove Youtube radne pobede?
 
P.S. Tajland koji ima ogroman broj Indijskih i Kineskih turista, to su im dve najveće grupe, znači brojke su u milionima i jedni i drugi, neko je pomenuo kako su Kinezi kultura a Indusi su cigani čergari….Tajlandjani mnogo više vole da im diodju Indusi nego Kinezi. Kinezi prde na glas, poždriguju još jače, guraju se, idu preko reda, totalno nepoštovanje bilo čega pa ni Tajlandske kulture. Indusi se vladaju, mirni su, ne prave nikakva sranja, troše pare, nema čovek na šta da se žali.
Doduše kao sex turisti uvek kupuju grupno, to moram da priznam, uvek 4-5 njih na jednu “damu”, ne znam zašto to vole?🤷‍♂️
 
P.S. Tajland koji ima ogroman broj Indijskih i Kineskih turista, to su im dve najveće grupe, znači brojke su u milionima i jedni i drugi, neko je pomenuo kako su Kinezi kultura a Indusi su cigani čergari….Tajlandjani mnogo više vole da im diodju Indusi nego Kinezi. Kinezi prde na glas, poždriguju još jače, guraju se, idu preko reda, totalno nepoštovanje bilo čega pa ni Tajlandske kulture. Indusi se vladaju, mirni su, ne prave nikakva sranja, troše pare, nema čovek na šta da se žali.
Doduše kao sex turisti uvek kupuju grupno, to moram da priznam, uvek 4-5 njih na jednu “damu”, ne znam zašto to vole?🤷‍♂️
Fantaziraš indusi se rađaju i umiru na ulici. Oni kada se dočepaju zapada postaju ČISTO ZLO!

Više puta sam sarađivao sa njima i to nema ni logiku ni moral ni zdrav razum. Bukvalno kao životinja.
 
Fantaziraš indusi se rađaju i umiru na ulici. Oni kada se dočepaju zapada postaju ČISTO ZLO!

Više puta sam sarađivao sa njima i to nema ni logiku ni moral ni zdrav razum. Bukvalno kao životinja.
O čemu fantaziram, kako Tajlandjani doživljavaju Indijske a kako Kineske turiste? To si citirao, ne?
Ako imas podatke o tome da čujem, kako si ih ti doživljavao na poslu je tvoja lična stvar.
 
Индијци су један мирољубив народ који није склон насиљу и силовању.Стопа силовања у Индији је 1.8 на 100 000 становника, што је много мање него у западним земљама.На пример стопа силовања у САД је 27 на 100 000, у УК 27, Норвешка 19, Финска 15, Француска 16, Немачка 9, Аустрија 10.Светски "шампиони" су Шведска са стопом од 63 и Јужна Африка са 72.

То што се десило шпанској блогерки је страшно, али представља изузетак у иначе мирној Индији.
 

Back
Top