Španska blogerka grupno silovana u Indiji

Da nasmije publiku.

Japanci imaju taj uvrnuti smisao za humor.

🥰
Tamo u po bela dana na NHK 1 televiziji ide sledeca emisija:

- nekog tipa dvojica-trojica vezu i drze za ruke da ne pobegne
- onda dodje neki otkaceni lik samo u gacama
- stane ispred tog vezanog, skine gace, nesto krene da urla na japanskom i ..... *rdne u facu tom vezanom gomilu pirincanog brasna + *rdeza i ode :mrgreen:
 
Tamo u po bela dana na NHK 1 televiziji ide sledeca emisija:

- nekog tipa dvojica-trojica vezu i drze za ruke da ne pobegne
- onda dodje neki otkaceni lik samo u gacama
- stane ispred tog vezanog, skine gace, nesto krene da urla na japanskom i ..... *rdne u facu tom vezanom gomilu pirincanog brasna + *rdeza i ode :mrgreen:
Vd1YeG.gif


🥰

@Gospođetina 👑, škicni ovog nevaljalca.

:per:
 
Bilo je jos takvih ludosti, od kojih su neke placene i glavom:

- nesrecna Pipa Baka koju su u Turskoj isto silovali i to nekoliko, zadavili pa bacili u neko grmlje kraj puta gde se danima raspadala
- onda neke Dankinje u Maroku koje su neki planinski cobani oteli pa ubili, jer su se isto pravile pametne, pa isle van dozvoljene trase
- neke Holandjanke u Dalmaciji mazile poskoka koji ih je naravno ujeo. Jedva ostale zive :eek:
 
Bilo je jos takvih ludosti, od kojih su neke placene i glavom:

- nesrecna Pipa Baka koju su u Turskoj isto silovali i to nekoliko, zadavili pa bacili u neko grmlje kraj puta gde se danima raspadala
- onda neke Dankinje u Maroku koje su neki planinski cobani oteli pa ubili, jer su se isto pravile pametne, pa isle van dozvoljene trase
- neke Holandjanke u Dalmaciji mazile poskoka koji ih je naravno ujeo. Jedva ostale zive :eek:
Ludilo. U tim zemljama je opasno skoro kao u Bronksu i drugim čuvenim djelovima velikih američkih gradova i skoro kao i 'zabranjenim zonama' Pariza, Londona, Stokholma itd.
 
Indija, poput Afrike, plače za bijelom, kolonijalnom čizmom.
Nemaju bjelci više kapacitet da ponovo kolonizuju Indiju i Afriku. U pitanje su dovedene i njihove matične zemlje i kulture, a kamoli da sad idu po Africi i Aziji i ponovo kolonizuju obojene. Kad su ih kolonizivali u prošlosti zapadnoevropljani su tada pucali od snage u svakom smislu, danas nije tako.
 
Nemaju bjelci više kapacitet da ponovo kolonizuju Indiju i Afriku.
Nemaju tamo šta ni tražiti, ovo im se sad vraća kao karma...

Ludilo. U tim zemljama je opasno skoro kao u Bronksu i drugim čuvenim djelovima velikih američkih gradova i skoro kao i 'zabranjenim zonama' Pariza, Londona, Stokholma itd.
Ali za stanje u Bronksu itd. nisu odgovorni belci, nego zna se koji :mrgreen:

Kao što zna i ko je odgovoran za stanje u Švedskoj i ostatku bliskog zapada :mrgreen:
 

"SILOVALI SU ME JEDAN ZA DRUGIM, TRAJALO JE DVA SATA" Novi detalji napada na par blogera: Uhapšena četvorica od sedmorice silovatelja​


jzZk9kpTURBXy81OGM3YmQxZDY0Y2Y5NGUwYjJkMTJiNzZjNGQ3NjYwYi5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF



U nedelju uveče su se na društvenim mrežama oni zahvalili pratiocima na podršci.

U prvom video snimku, objavljenom 1. marta, Fernanda i Vinsente se vide sa velikim modricama i otokom na licu, dok oboje izgledaju vidno potreseno. U izjavi datoj španskim medijima, oni su otkrili da su bili napadnuti nakon posete okrugu Dumka u indijskoj državi Džarkand – poznatoj turističkoj destinaciji.
Par je išao u Nepal preko Bagalpura, ali su se zaustavili u Dumki da se odmore i razapeli svoj šator u blizini pijace Hansdiha. Nakon što su zaspali, 7 mladića je upalo u šator i oboje ih napalo.
Dok Vinsente ima brojne modrice na glavi, čini se da je strana Fernandinog lica pretrpela mnogo teže batine, sa tamnocrvenim tragovima na obrazima i vilici.

- Mi smo u bolnici, ovde u Indiji. Sa policijom. Pustili su nas da spavamo ovde - kaže Fernanda, očiju crvenih od suza.

Vinsente zatim objašnjava da su nakon prijave silovanja dovedeni u zdravstveni centar Saraiiahat zajednice kako bi Fernandu mogli da pregledaju

Naslov snimka na engleskom jeziku glasi: „Desilo nam se nešto što nikome ne bismo poželeli. Sedam muškaraca me je silovao. Tukli su nas i opljačkali, ali nisu uzeli mnogo toga jer su hteli da me siluju. U bolnici smo sa policijom. To se dogodilo večeras ovde u Indiji."

Kako su rekli u intervjuu za špansku televiziju Antena 3, odlučili su da kampuju jer nisu pronašli hotel u blizini.

- Silovali su me, jedan za drugim, dok su neki gledali. To je trajalo oko dva sata - rekla je Fernanda.

Vinsente i Fernanda kažu i da su i pored stravičnog događaja u Indiji upoznali mnoge dobre ljude.

- Nemojte misliti da je Indija ovo. To je sjajna zemlja koju vredi posetiti. Kao i sve zemlje, ima dobrih i loših stvari - rekao je Visente.


https://www.blic.rs/vesti/svet/par-...veo-horor-nju-silovali-njega-pretukli/l6xk4p6

Ova cura ne lici na Spanjolku, cudi me da jeste...

Elem, strasno je sta je zenu snaslo. Takva grozota moze da zadesi coveka svuda, sa vecom ili manjom verovatnocom. U Indiji sa vecom, u Italiji sa manjom ali desava se i nije zgoreg da se covek malo sam pricuva.

Bila sam u Indiji vise puta i radila sam sa Indijcima. Retko vispren narod. Njihov pilot je stvarno - pilot. Taj covek zna da upravlja. Kod Britanaca molis boga da nije dobio posao na poreklo.
Njihove stjuardese rade, domisljate su, mahom fakultetski obrazovane. Iz koje su kaste - ne znam.
Moj muz ih voli, takodje. On im je dugo sefovao, kaze da ko je zavrsio za inzenjera njihovog drzavnog fakulteta posao zna i radi ga tako da koristi mozak.

Zemlja, sa druge strane, nije bas bezbedna a mnogo je i velika i razlicita.
Hajderabad, u koji sam najcesce isla, dodje kultivisano mesto, slobodnije, kreces se normalno, uvece smo bez straha isli na veceru, sve okej.
One Kalkute...sta znam, vecina posade ostane u hotelu jer su hoteli sjajni, usluga je odlicna a vani...onako.
Licno neprijatnost nijednu imala nisam ali nisam bas ni tumarala.
Delovalo mi je bezbednije od mnogih drugih gradova. Recimo, Lagos mi se cinio daleko opasnijim kao i neki meksicki gradovi.
Opet, mog druga su osakatili Nemci u Berlinu, u pola osam uvece, na stanici!
Tako da...kad hoce da se desi...

Bice da sam imala srece ali stvarno ne mogu da se pozalim a daleko od toga da sam bila previse oprezna. Jedino bih uvek skidala sat, mindjuse...i ako je toplo bacila bih neku gazastu pasminu preko ramena i glave. U mnogim zemljama ta sitnica puno znaci.
Ljudi se zale na Johanesburg ali meni se nista nije desilo a setala sam po citav dan par puta, isla na pijacu, ulazila u taksi i nista.
U Maroku, takodje. Sama sam unajmila taksistu da me vozi po gradu i dobila kulturnog coveka.

Turisti samo ne treba da se zavlace kojekude jer oni su bas to - turisti. Ne poznaju zemlju, ne poznaju obicaje. Postoje neka nepisana pravila ponasanja...sto sve ne opravdava ove likove, oni su poluzivotinje.
 
Meni je drug programer za neku osiguravajuću kuću u Americi
Ja se iznenadio kad mi je rekao ( 2005 god.) da su Indijci jedni od najboljih programera :eek:
Lično nikada ne bih poželo da odem u indiju , previše prljavo i haotično
Kinu , Kubu i Rusiju bi voleo da prešpartam uzduž i popreko !
zato ce indija da izdominira world wide

najveci tech centar na svetu, a na 3 ulice dalje je shit street.
indijac ce ziveti u totalnoj nemastini, i bice mu dobro.

ako si video fabrike gde rade, to bi se OSHA zatiltovao.
 
Ova cura ne lici na Spanjolku, cudi me da jeste...

Elem, strasno je sta je zenu snaslo. Takva grozota moze da zadesi coveka svuda, sa vecom ili manjom verovatnocom. U Indiji sa vecom, u Italiji sa manjom ali desava se i nije zgoreg da se covek malo sam pricuva.

Bila sam u Indiji vise puta i radila sam sa Indijcima. Retko vispren narod. Njihov pilot je stvarno - pilot. Taj covek zna da upravlja. Kod Britanaca molis boga da nije dobio posao na poreklo.
Njihove stjuardese rade, domisljate su, mahom fakultetski obrazovane. Iz koje su kaste - ne znam.
Moj muz ih voli, takodje. On im je dugo sefovao, kaze da ko je zavrsio za inzenjera njihovog drzavnog fakulteta posao zna i radi ga tako da koristi mozak.

Zemlja, sa druge strane, nije bas bezbedna a mnogo je i velika i razlicita.
Hajderabad, u koji sam najcesce isla, dodje kultivisano mesto, slobodnije, kreces se normalno, uvece smo bez straha isli na veceru, sve okej.
One Kalkute...sta znam, vecina posade ostane u hotelu jer su hoteli sjajni, usluga je odlicna a vani...onako.
Licno neprijatnost nijednu imala nisam ali nisam bas ni tumarala.
Delovalo mi je bezbednije od mnogih drugih gradova. Recimo, Lagos mi se cinio daleko opasnijim kao i neki meksicki gradovi.
Opet, mog druga su osakatili Nemci u Berlinu, u pola osam uvece, na stanici!
Tako da...kad hoce da se desi...

Bice da sam imala srece ali stvarno ne mogu da se pozalim a daleko od toga da sam bila previse oprezna. Jedino bih uvek skidala sat, mindjuse...i ako je toplo bacila bih neku gazastu pasminu preko ramena i glave. U mnogim zemljama ta sitnica puno znaci.
Ljudi se zale na Johanesburg ali meni se nista nije desilo a setala sam po citav dan par puta, isla na pijacu, ulazila u taksi i nista.
U Maroku, takodje. Sama sam unajmila taksistu da me vozi po gradu i dobila kulturnog coveka.

Turisti samo ne treba da se zavlace kojekude jer oni su bas to - turisti. Ne poznaju zemlju, ne poznaju obicaje. Postoje neka nepisana pravila ponasanja...sto sve ne opravdava ove likove, oni su poluzivotinje.
Brazilka je ona
 

Back
Top