Софија међу градовима са најбржим темпом развоја у Европи

ismejavanje tezku situaciju i izolacija u koju je bila Bugarska u vreme komunizma je samo odraz kako si ti jadan i bedan


rusija je bila u istu situaciju kao i sve ostale zemje istocnog bloka

jel ja treba da se smejem kad u srbi dolazili da svercuju benzin i da cekaju u red za secer i brasno?


e vidis sad kako su se svrtili stvari?

sad srbija je ispod Bugarska koja ide prema to da postane najmocnija drzava na balkanu


TI SAMO DOKAZIVAS KOLIKO STE VI LJUBOMORNI I IZKOMPLEKSIRANI

:hahaha::hahaha:

Na vas ljubomorni!:rotf::rotf::rotf:

Vi ste bili i ostali najgora beda i to ne samo u materijalnom smislu,vec i u ljudskom!!!


Nikad Srbija nece zaboraviti vase zlocine kada ste klali zene i starce i u I i II svetskom ratu!

Zato,zajedno sa ustasama i siptarima,mozete da nam popusite svi od reda!

Imala je Srbija i vecih iskusenja od vas bednika svih fela,i nikada je niko nije porazio,niti ce!

Moze trenutno da se radujete,a kada taman pomislite da ste nas dokusurili,mi se podignemo kao feniks ptica!

I uvek naplatimo!!!!!
 

stvarno neznam sta hoces da postignes kad postiras istu ETNOGRAFSKU mapu
jel znas koliko etnografska mapa ima sto pokazuju da je istocna srbija naseljena sa Bugari
ili pak da postiram mape od Bugarske carevine sa Beograd u njima

opet da te pitam


daj mapa gde je srbija vladala sa Sofiju
ili nekakav izvor


sta mi dajes rimske perfekture i atnografske mape od francuza koji je napravio sovinisticku mapu jel su vam bili saveznici u to vreme

Bugarska je na primer vladala sa Beogradu i grad imao i Bugarsko ime a pored mnogih i Beograd je ime koji su Bugari dali
Beograd je bio prvo Bugarski pred da bude srpski

014719108.jpg
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha:

Na vas ljubomorni!:rotf::rotf::rotf:

Vi ste bili i ostali najgora beda i to ne samo u materijalnom smislu,vec i u ljudskom!!!


Nikad Srbija nece zaboraviti vase zlocine kada ste klali zene i starce i u I i II svetskom ratu!

Zato,zajedno sa ustasama i siptarima,mozete da nam popusite svi od reda!

Imala je Srbija i vecih iskusenja od vas bednika svih fela,i nikada je niko nije porazio,niti ce!

Moze trenutno da se radujete,a kada taman pomislite da ste nas dokusurili,mi se podignemo kao feniks ptica!

I uvek naplatimo!!!!!


jao e sad si me uplasio
ovo je isto kao sad San Marino da nam preti
to sto smo radili bilo je milo za drago zbog Makeodniju i je bilo nista kad poredis sa ono sto ste vi radili !


Ustasa i VMRO su bili braca tacno i saradivali posebno pri ubistvo kralja Aleksandra

Bugarska je pred vas i treba da se pomirite
mislim stvarno je smesno da mislite da uopste ste nam konkurencija
manji ste i teritorijalno i po naselenje
ekonomija vam je manja
sve je manje :mrgreen:
 
opet da te pitam


daj mapa gde je srbija vladala sa Sofiju
ili nekakav izvor


sta mi dajes rimske perfekture

Bugarska je na primer vladala sa Beogradu i grad imao i Bugarsko ime a pored mnogih i Beograd je ime koji su Bugari dlai
Beograd je bio prvo Bugarski pred da bude srpski

014719108.jpg

Sofia was originally a Thracian settlement called Serdica or Sardica (Greek: Σερδική, Σαρδική), named after the Celtic[1] tribe Serdi that had populated it.For a short period during the 4th century BC, the city was possessed by Philip of Macedon and his son Alexander the Great.

Srbi su na Balkanu 10 000 godina.
Aleksandar Makedonski -Lesandar Srbljanin-je Srbin i Sofija je bila grad u njegovoj drzavi..
 
jao e sad si me uplasio
ovo je isto kao sad San Marino da nam preti
to sto smo radili bilo je milo za drago zbog Makeodniju i je bilo nista kad poredis sa ono sto ste vi radili !


Ustasa i VMRO su bili braca tacno i saradivali posebno pri ubistvo kralja Aleksandra

Bugarska je pred vas i treba da se pomirite
mislim stvarno je smesno da mislite da uopste ste nam konkurencija
manji ste i teritorijalno i po naselenje
ekonomija vam je manja
sve je manje :mrgreen:

Ma, ti moras da se suocis sa realnoscu da su Makedonci danas jedna suverena drzava i tu nema nazad :kafa:
 
jao e sad si me uplasio
ovo je isto kao sad San Marino da nam preti
to sto smo radili bilo je milo za drago zbog Makeodniju i je bilo nista kad poredis sa ono sto ste vi radili !


Ustasa i VMRO su bili braca tacno i saradivali posebno pri ubistvo kralja Aleksandra

Bugarska je pred vas i treba da se pomirite
mislim stvarno je smesno da mislite da uopste ste nam konkurencija
manji ste i teritorijalno i po naselenje
ekonomija vam je manja
sve je manje :mrgreen:

Ali su nam inat i muda veca od vas bednici!!!


Kako ste ono u I svetskom ratu vikali:

''Bezite zivi bugari,idu ''mrtvi'' Srbi''!!!!
 
Sofia was originally a Thracian settlement called Serdica or Sardica (Greek: Σερδική, Σαρδική), named after the Celtic[1] tribe Serdi that had populated it.For a short period during the 4th century BC, the city was possessed by Philip of Macedon and his son Alexander the Great.

Srbi su na Balkanu 10 000 godina.
Aleksandar Makedonski -Lesandar Srbljanin-je Srbin i Sofija je bila grad u njegovoj drzavi..

decko mislim da apoteke jos rade
ako ne idi u najblizu bolnicu
:rotf::dash::hahaha::mrgreen:

koji ludak
 
Ali su nam inat i muda veca od vas bednici!!!


Kako ste ono u I svetskom ratu vikali:

''Bezite zivi bugari,idu ''mrtvi'' Srbi''!!!!



lepo je da lecite komplekse preko unaj serijal GDE CEVTA LIMUN ZUT i da smo tako vikali:hahaha:


ali istorija kaze da u prvi svetski Bugarska armija vas proterala kroz albaniju
ali prvo pobedila u sve bitke
MORAVSKA
KOSOVSKA
DOBRO POLE
.....


a vasa legendarna pobeda sa pomoc francuza,greka,beritanaca na solunskom frontu kad je rat vec bio zavrsen je stvarno velike srpska pobeda :worth::hahaha:

100,000 Bugara vec na povlacanje protiv 300,000 ostali

ah bre srpce
 
Ivan Dzivo Gundulic u svom cuvenom epu Osman, Aleksandra Makedonskog naziva Lesandar Srbljanin verovao ti ili ne, imas celo delo na internetu pa se sam uveri.

ovo je sigurno Dereticevo maslo:hahaha:


sta bre da verujem?
da aleksandar je bio srbin ?


ma pozuri da ne zatvore apoteke pa ostajes bez medikacije i pishes jos bisera tu na netu:mrgreen:


nego brate jel istina da na Tibetu ima hram srpske bozice Zore?:rotf:
 
lepo je da lecite komplekse preko unaj serijal GDE CEVTA LIMUN ZUT i da smo tako vikali:hahaha:


ali istorija kaze da u prvi svetski Bugarska armija vas proterala kroz albaniju
ali prvo pobedila u sve bitke
MORAVSKA
KOSOVSKA
DOBRO POLE
.....


a vasa legendarna pobeda sa pomoc francuza,greka,beritanaca na solunskom frontu kad je rat vec bio zavrsen je stvarno velike srpska pobeda :worth::hahaha:

100,000 Bugara vec na povlacanje protiv 300,000 ostali

ah bre srpce

Vi nas proterali u Albaniju? Smesan si koliko i glup. Sila ste vi, samo ste sve ratove izgubili odreda. Kukavice i jad.
 


I Dzakarta ima metro a Indonezani nemaju sta da jedu???. Da si bar jednom bio u Sofiji shvatio bi da ce Sofiji trebati mnogo godina i mnogo EU novca da dostigne ostale EU metropole. Pre par meseci objavljena lista EU prestonica, prema kvalitetu zivota, infrastrukturi, ...i Sofija je tek na 33-em mestu, Bukurest na 31-om, Beograd na 29-om a Zagreb na 28-om. Ni Bech nema metro ali je 1000 puta bplje uredjen grad i nalazi se na 1-om mestu te liste. Takodje Beclije uzivaju i u jednom od najvisih zivotnih standarda od svih EU prestonica sa GDP-om od skoro 50000 EUR po stanovniku. I na toj listi su BG i ZG cak i Bukurest ispred Sofije. Kada budete OD SVOJIH PARA a ne od ZADUZENIH NAPRAVILI METRO onda postavljaj ovakve postove.Da ti je post o: Pekingu, Istanbulu recimo ili Moskvi pa da razumem...a ovako...?????
 
Sofia was originally a Thracian settlement called Serdica or Sardica (Greek: Σερδική, Σαρδική), named after the Celtic[1] tribe Serdi that had populated it.For a short period during the 4th century BC, the city was possessed by Philip of Macedon and his son Alexander the Great.

Srbi su na Balkanu 10 000 godina.
Aleksandar Makedonski -Lesandar Srbljanin-je Srbin i Sofija je bila grad u njegovoj drzavi..

izaberi_zivot_ne_drogu.jpg


:mrgreen:
 


Ova poslednja slika sa ova dva vozica je iz nekog muzeja bar takav joj je naziv, a ovih 6-7 slika ovde su 0,01% Sofije, a ono sto ces videti je razlog zasto je sofija na 33-em mestu od 36 glavnih gradova Evrope sto se tice:infrastrukture, zivotne sredine, kvaliteta zivota, na toj listi Beograd je 29-i a Zagreb 28-i , Bec 1-i a Kopenhagen 2-i:

Sofia EU capital???:

 
I Dzakarta ima metro a Indonezani nemaju sta da jedu???. Da si bar jednom bio u Sofiji shvatio bi da ce Sofiji trebati mnogo godina i mnogo EU novca da dostigne ostale EU metropole. Pre par meseci objavljena lista EU prestonica, prema kvalitetu zivota, infrastrukturi, ...i Sofija je tek na 33-em mestu, Bukurest na 31-om, Beograd na 29-om a Zagreb na 28-om. Ni Bech nema metro ali je 1000 puta bplje uredjen grad i nalazi se na 1-om mestu te liste. Takodje Beclije uzivaju i u jednom od najvisih zivotnih standarda od svih EU prestonica sa GDP-om od skoro 50000 EUR po stanovniku. I na toj listi su BG i ZG cak i Bukurest ispred Sofije. Kada budete OD SVOJIH PARA a ne od ZADUZENIH NAPRAVILI METRO onda postavljaj ovakve postove.Da ti je post o: Pekingu, Istanbulu recimo ili Moskvi pa da razumem...a ovako...?????


stvarno je odvratna vasa ljubomora
metro se grazi od pare Bugarske vlade -5 milijarda eura -35 km treba da bude gotovo do 2013
svi smo svesni da Sofija ima jos velik put pred sebi
Beograd je bio glavni grad mini imperije oko 100 godina
Sofija 45 godina osim ruzni komunisticki blokivi nista nije dobijala vec naprotiv jedan kup stare arhitekture je sruseno


ali Sofija raste i ide napred u veco tempo nego Beograd
 
Poslednja izmena:

Back
Top