Plašite li se rata u Evropi?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
344.760
11218_nin-svetski-rat-ilustr-jugoslav-vlahovic_f.jpg

Predsednik Rusije,Putin je pre dan ili dva na pitanje novinara o upotrebi atomskog oružja vezano za Ukrajinu rekao da mu za pobedu nad Ukrajinom nije potrebno atomsko naoružanje..Ipak..mnoge zemlje u Evropi stalno potpiruju ovaj sukob kroz pomoć Ukrajini, kao da priželjkuju da Rusija zapocne rat na teritoriji cele Evrope

Da li se plašite rata u Evropi ?
Gde bi Srbija u tom slucaju bila ?

Poslednja izmena:
Predsednik Rusije,Putin je pre dan ili dva na pitanje novinara o upotrebi atomskog oružja vezano za Ukrajinu rekao da mu za pobedu nad Ukrajinom nije potrebno
atomsko naoružanje..Ipak..mnoge zemlje u Evropi stalno potpiruju ovaj sukob kroz pomoć Ukrajini, kao da priželjkuju da Rusija zapocne rat na teritoriji Evrope

Ne plašim se nimalo. Putin blefira, ni sam više ne zna što govori. Rat u Ukrajini mu ne ide; višednevna "specijalna vojna operacija" pretvorila se u višegodišnji rat koji košta Rusiju velike novce. Dozvolio je da ga CIA pritisne i natjera na rat, sada neka se sam vadi. Trebao je biti pametniji.

Meni deluje da će sve ostati na nivou Hladnog rata. Dve strane se iscrpljuju decenijama pa koja doživi ekonomski krah ta je izgubila.
Iz tvojih usta u božje uši, ali mene je stvarno strah da sve totalno ne eskalira.
Da imam puno para, iz ovih stopa bi se pokupio preko bare, kupio brvnaru u planinama zapadne Montane ili Wyominga, te s verande pucao po nesretnicima koji su nepozvani zašli na moj posjed.

Srbija je mala država, razjedinjena, nahuškani jedni na druge,finansijski zadužena, bez nekog ozbiljnog naoružanja ,bez rukovodstva koje uliva poverenje
Da, plašim se rata u Evropi jer mislim da bi bio poguban za Srbiju
Da li je moj strah opravdan ili je to cisto ženski strah bez osnova ? ?
A da nije rat već počeo? Inflacija, skuplji energenti i hrana, prekinuti normalni tokovi razmene, naoružavanje, povećan BDP za vojsku u nizu zemalja...

Ма какав Рат....
Још ту солидно пара циркулише СВУДА....
сад се тренутн прегањају ко ће да узме,заплени више на УШТРБ оног другог...:D
Једино не треба се занемаре ова Био-технолошка Оружја типа неких нових Вируса и сл...
То нам нажалост,предстоји

Iz tvojih usta u božje uši, ali mene je stvarno strah da sve totalno ne eskalira.
Da imam puno para, iz ovih stopa bi se pokupio preko bare, kupio brvnaru u planinama zapadne Montane ili Wyominga, te s verande pucao po nesretnicima koji su nepozvani zašli na moj posjed.
Zakerberg napravio bunker na Havajima. Prema mojoj proceni najbolje tamo uz Australiju i Novi Zeland. :mrgreen:

Када је 2014. године почео Рат у Украјини (не, није почео 2022. године, већ тада када сам рекао), мени је било нелагодно. Други су се спрдали са тим и мислили су да је то нешто безазлено. "То је далеко", "Нема од тога ништа", "Знаш ти где је Русија".

Тај сукоб траје већ 10 година, а у једном тренутку је био потпуно заборављен, а нарочито када се тежиште пребацило на Сирију, Израел, Иран и неке друге државе.

Од 2022. године, када је Русија отвореније ушла у сукоб, људи су почели другачије да размишљају.

Zakerberg napravio bunker na Havajima. Prema mojoj proceni najbolje tamo uz Australiju i Novi Zeland. :mrgreen:
Cook Islands, Nauru, Vanuatu, Tuvalu, Palau.
@Grom_sa_neba! jednom je prilikom napisao da će se skloniti na Kiribati, veže ga nešto posebno s tom državicom.

Nego zamisli, stvarno se skloniš u jednu od tih južnopacifičkih nesreća, preživiš rat i onda pobjednička strana proslavi na način da tamo testira neko novo oružje masovnog uništenja.

bitno da je južna hemisfera....severna će da ima mad max scenario plus radioaktivne padavine ako bude globalnog rata....
vazdušne mase severne i južne hemisfere se slabo mešaju zbog načina rotacije Zemlje a skoro sve nuklearne elektrane i nuklearne sile su na severnoj polulopti.....zato elita koja vodi Ameriku ima velike rančeve po južnoj Americi...što se njih tiče jedva čekaju treći svetski...

nego ja mislim ako bude nuklearnog rata biće dogovoren i ograničen a sve u cilju da nas toliko zaplaše svetskim sukobom da sami tražimo globalnu svetsku državu koja im treba da bi uspostavili diktaturu nad celim svetom..

Predsednik Rusije,Putin je pre dan ili dva na pitanje novinara o upotrebi atomskog oružja vezano za Ukrajinu rekao da mu za pobedu nad Ukrajinom nije potrebno
atomsko naoružanje..Ipak..mnoge zemlje u Evropi stalno potpiruju ovaj sukob kroz pomoć Ukrajini, kao da priželjkuju da Rusija zapocne rat na teritoriji Evrope

Plasim se rata kod nas,a ne bih voljela da ga bude ni u Evropi,ni na drugim mjestima.

Cook Islands, Nauru, Vanuatu, Tuvalu, Palau.
@Grom_sa_neba! jednom je prilikom napisao da će se skloniti na Kiribati, veže ga nešto posebno s tom državicom.

Nego zamisli, stvarno se skloniš u jednu od tih južnopacifičkih nesreća, preživiš rat i onda pobjednička strana proslavi na način da tamo testira neko novo oružje masovnog uništenja.
Kiribati je iskvareno od Srbijati... :p

Predsednik Rusije ne postoji kao institucija, postoji samo totalitarni i apsolutni car i vlasnik sve imovine u Rusiji.
Rat potpiruje samo i jedino taj totalitarni vladar Rusije.
Fasista, nacista, komunista. Ukratko, FSB-ovac.

Back