SNS osvaja najviše glasova, DSS traži premijersko mesto

Pa ja nisam video da ona spominje Antin, vec tebe, nije li to indikativno??

Она је спомињала неку балијску причу о зворничком затовру и Шешељу, у коју изгледа верује. Дакле, ако већ верује у ту балијску причу зашто не би и у Поповићеву причу?

http://forum.krstarica.com/showthre...rsko-mesto?p=20193224&viewfull=1#post20193224
 
Она је спомињала неку балијску причу о зворничком затовру и Шешељу, у коју изгледа верује. Дакле, ако већ верује у ту балијску причу зашто не би и у Поповићеву причу?

http://forum.krstarica.com/showthre...rsko-mesto?p=20193224&viewfull=1#post20193224

Па једноставно... Фата селективно прича о политици ... Оно што се њој и њеним форумским колегама не свиђа, то је "жута штампа", а све оно што им се свиђа је истина... Другим речима, како је Фата једном рекла, прави Србин гласа за СНС, сви остали нису Срби
 
Она је спомињала неку балијску причу о зворничком затовру и Шешељу, у коју изгледа верује. Дакле, ако већ верује у ту балијску причу зашто не би и у Поповићеву причу?

http://forum.krstarica.com/showthre...rsko-mesto?p=20193224&viewfull=1#post20193224

Pa ne znam ja, ti si pokrenuo tu pricu o Antinu, ti bi trebalo da znades.
 
Okej onda, dobro si se setio Antina, verujem da je i Bebi drago zbog toga.

Као што се и Фата сетила приче о Зворнику, верујем да је балијама драго због тога, или као што сте се сетили Наташе Кандић, верујем да јој је драго због тога.
 
Као што се и Фата сетила приче о Зворнику, верујем да је балијама драго због тога, или као што сте се сетили Наташе Кандић, верујем да јој је драго због тога.

Kako ne, mogao bi da joj pomognes da se slucaj Antin rasvetli.
 
Spomenuo si Antin da provociras.Po obicaju, a Nojke ti pomaze, kako vidim.

54wa9.gif
 
Spomenuo si Antin da provociras.Po obicaju, a Nojke ti pomaze, kako vidim.

Дакле мозак ти неће па неће да проради. Нема везе.

Ево за тебе, само зато што сам великодушан према немоћним људима, да ти буде јасно зашто сам споменуо Антин :

A kad si vec tako upucen,ispricaj nam Seseljeve dozivljaje iz zatvora u Zenici!!!!!!!:ceka:

Видим да и напредњаци воле да користе балијску пропаганду. Лепо лепо.

To nije nikakva propaganda,samo ISTINA i ISTINA,pa bi mogao nojkic koji je obavesten o svemu da lepo kaze i o tome!!!!!:zskace:

Чудно, док сте били у Српској радикалној странци или сте је подржавали причали сте да су то глупости балија, демократа, итд. А сада сте на њиховој страни.

Nojkicu,sta bese u Zenici?????Jel bese deckic ili devojcica:zper:

Пази, ускоро ћете и да нам причате о Антину...

:lol::lol::lol:
 
Ultranacionalisto, a sto se toliko trudis? Ti si neki veliki detaljista, ne valja to, nije zdravo. Treba samo dizati temu, a sve shvatati ozbiljno.

Нисам Ултранационалиста, али јесте сјајан лик.:D:per: Само за тебе (песмица је за све напредњаке) :

 
Poslednja izmena:
Mislim da će DSS dobiti daleko više glasova nego što im daju "nezavisni analitičari" , zbog jasnog stava i politike u zadnje 4 godine, Koštunjavi je za sve bio u pravu, Tomi će se obiti o glavu što izigrava većeg Evropljanina od tadića, nisam ja protiv EU po difoltu kao radikali nego zbog jasnog stava da treba da se odreknemo dela teritorije zarad EU, a onda slede novi pritisi pa autonomija za sanžak, pa povraćaj imovine nemcima u Vojvodini... pre 3-4 godine su se sprdali sa Koštunjavim kad je rekao da će cena za EU biti priznanje Kosova, ljudi mnogi kažu pre svega ovi Čedini pustite Kosovo , ne vide šta ide posle toga dalje cepanje teritorije svešće se srbija na bg pašaluk, potreban je preokkret ali ne čedin već istinski da celoj srbiji svane, saradnja ona ekonomska sa EU treba poboljšati, ali ući u Ovu Eu i za to dati teritoriju nikada
 
Poslednja izmena:
Mislim da će DSS dobiti daleko više glasova nego što im daju "nezavisni analitičari" , zbog jasnog stava i politike u zadnje 4 godine, Koštunjavi je za sve bio u pravu, Tomi će se obiti o glavu što izigrava većeg Evropljanina od tadića, nisam ja protiv EU po difoltu kao radikali nego zbog jasnog stava da treba da se odreknemo dela teritorije zarad EU, a onda slede novi pritisi pa autonomija za sanžak, pa povraćaj imovine nemcima u Vojvodini... pre 3-4 godine su se sprdali sa Koštunjavim kad je rekao da će cena za EU biti priznanje Kosova, ljudi mnogi kažu pre svega ovi Čedini pustite Kosovo , ne vide šta ide posle toga dalje cepanje teritorije svešće se srbija na bg pašaluk, potreban je preokkret ali ne čedin već istinski da celoj srbiji svane, saradnja ona ekonomska sa EU treba poboljšati, ali ući u Ovu Eu i za to dati teritoriju nikada

Ja bih rekao da je umesto PREOKRETA Srbiji potreban PREPOROD!
 

Back
Top