СНС батинаши претукли чланове СПС, тешко повређени, уништили им изборну листу!?

Primitivna? Pa ti vrtis 2 recenice u krug svaki dan. Vucic mora sa vlasti i botovi kakvi su sendvici, a zivis u Holandiji? I tako svaki dan, ti si nenormalan
88214333_3638521249555309_519207292059516928_n.jpg
 
Balavac, mani se belaja ;)
Meni nije jasan mentalitet covek koji zivi u Holandiji a bavi se Srbijom? Pa dal mene briga za Holandskog predsednika? Ko zna dal si ti i Srbin uopste, ja mislim da si ti hrvat sto je jos bolesnije jer ovo nije tvoj narod ni zemlja..
 
Samo udriiiii. Bagra razume samo ludacki jezik , DIREKT U FACU KAO OVA DVA KRETENA HAHAHAHA

SAMO JEEEEEEEEEEEBI!!!!!

TAD SE POVLACE. SA STOKOM SAMO NA TAKAV NACIN. KAO ONAJ DECKO NA PROSLIM IZBORIMA STO JE SNIMAO ONE ZENE PA KAZE: PA SVI TO RADE OD 90TIH HAHAHAHAHAH GLUPACO
 
Meni nije jasan mentalitet covek koji zivi u Holandiji a bavi se Srbijom? Pa dal mene briga za Holandskog predsednika? Ko zna dal si ti i Srbin uopste, ja mislim da si ti hrvat sto je jos bolesnije jer ovo nije tvoj narod ni zemlja..

Hrvat nego sta.

Koji ne pravi stetu Srbiji za razliku od VAS ZLOTVORA!!!
 
Hrvat nego sta.

Koji ne pravi stetu Srbiji za razliku od VAS ZLOTVORA!!!
Hahahaha pa ti si ili si lud ili hoces da budes srbin? Ti sanjas da zivis ovde kod nas haha.. Pa ja u zivotu se nisam bavio Hrvatskom a ni vasim prersednikom jer me to ne zanima a niti bi trebalo da me zanima. Ti imas neki problem u mozgu
 
Hahahaha pa ti si ili si lud ili hoces da budes srbin? Ti sanjas da zivis ovde kod nas haha.. Pa ja u zivotu se nisam bavio Hrvatskom a ni vasim prersednikom jer me to ne zanima a niti bi trebalo da me zanima. Ti imas neki problem u mozgu


sadasd.jpg


Da, lijepo mi je ovdje.
 
Nekada skojevci, posle otporaši, danas sendvičari, svaka opcija ima svoje aktiviste za dezinformisanje masa.

Ali sendvičari bar ne idu na nameštena suđenja da iz publike traže smrtne kazne za političku konkurenciju.
Pa groktali su masovno"Uhapsite Vlasija " ili "Djilasu lopove ,Bole fašisto " ,dakle potpuno isti šablon kao Minićev 45' samo baš nije takvo vreme da možete odmah sve da pobijete.
To je stupidno relativizovanje , kao svi su isti DOS , Tito , AV ,Sloba ,a naime nisu , jer sa jedna strane su tvoj Broz,tvoj Sloba i tvoj Vučić , a sa druge strane su ovi iole normalni , recimo Mirko Cvetković ,Labus, sveti Batić Dušovodnik ili Voja K .
Nema tu mesta previše komplikacija ,naime samo DOS nije od pravio, po komunističkom modelu beslovesnu idolopokloničku stoku od ovog ionako poremećenog naroda .
Dakle Broz-Sloba -Vučić je kontinuintet totalitarnog nacional-socijalističkog sistema dikatorskog idolopoklnostva,poltronstva i guzoljublja , u kome je jedino tih kakvih , takvih 12 godina bilo izlet i incident u neki iole normalan politički život , gde se ne nose slike vodje na autobusima koji idu na masovne sletove , ne skupljaju se kvote po preduzećima da ih utrpaju u stočne autobuse , ne organizuje vlast masovne skupove ,štafete i sletove obično estetski odurnih pojava , mulja i taloga sa idopokloničkom ikonografijom .
Ja se ne sećam da je neko slavio masovno Dinkićev ili Djindjićev rodjendan i pevao mu panagirične pesme, dok o Slobi , Titi i Šizi imamo gomilu inkriminišućeg materjala. Nekome sa Marsa moglo da deluje da su to ovaj prvi problem ,jer ih narod ne voli pa im i ne peva , al u stvarnosti u nijednoj normalnoj i razvijenoj zemlji nema tih izliva patološkog guzoljublja, niti dodje 30 000 ljudi bez zuba da grokće Kurc,u , Renciju ,Toplonaku , čak ni Vojku Borisovu "Hvala ti što postojiš " kao vi naprednjaci .
 
samo DOS nije od pravio, po komunističkom modelu beslovesnu idolopokloničku stoku od ovog ionako poremećenog naroda .

Ne da nije hteo nego nije mogao. Narod ih je mrzeo, doživljavo kao okupaciono namesništvo sastavljeno od zlatne dece titoizma što i jesu bili.

Slobu i Vučića narod voli. Peva pesme o nima, krštava rakije po njima. Dosovaca pak niko ne želi da se seti. Čak ni oni koji ih obožavali u svojoj zaslepljenosti.
 
Колико кошта Отаџбина? Један сендвич? Два сендвича? За колико си је продао?
Meni je jednom priznao da živi u ulici koja nije imala ime a ni asfalt,i kad je sns došao sad ima oboje..Eto za ime i asfalt,jeftina qurawa..
 
Meni nije jasan mentalitet covek koji zivi u Holandiji a bavi se Srbijom? Pa dal mene briga za Holandskog predsednika? Ko zna dal si ti i Srbin uopste, ja mislim da si ti hrvat sto je jos bolesnije jer ovo nije tvoj narod ni zemlja..
oduvek je bilo na nasim prostorima da kad ti neko ne valja taj oman nije srbin :zper:


vecina srba su goovna teska, priznali ili ne.

dalekobilo da kurvati nisu goovna, da ne bude zabune :cool:
 
"У четвртак око 22 часа у просторијама Социјалистичке партије Србије у Жабљу, дошло је до инцидента након што је троје маскираних лица насилно упало у страначке канцеларије. Маскирана лица наоружана металним шипкама претукла су Стојана Бороју и Зорана Шокића, председника и секретара изборног штаба СПС-а. " baš me živo zaninma kako znaju da su isti iz SNS-a?
 
"У четвртак око 22 часа у просторијама Социјалистичке партије Србије у Жабљу, дошло је до инцидента након што је троје маскираних лица насилно упало у страначке канцеларије. Маскирана лица наоружана металним шипкама претукла су Стојана Бороју и Зорана Шокића, председника и секретара изборног штаба СПС-а. " baš me živo zaninma kako znaju da su isti iz SNS-a?
u tim selendrojebbinama se svi poznaju od ranije. najverovatnije su ex koalicioni partneri :kafa:
 
Nemaš apsolutno nikakvo pravo da na ovaj način omalovažavaš ljude koji žive u manjim mestima.
:hahaha1:

omalozavanje ti je to sto sam rekao da se svi medjusobno poznaju? :think:

inace na lokalu se svi poznaju. ovi veciti politicari menjaju kapute jos od 2000te na ovamo.
ja nz cemu ova naivnost
 

Back
Top