Нека свако изборну листу кандидата назове како хоће

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.878
Мој предлог је једноставан,

Напредњаци своје листе називају по Вучићу јер њега народ зна, верује му,
па опозицијо,
дајте нађите и ви некога кога народ зна и верује му !

Уопште не мора да буде одавде, нити жив,
важно је да је то неко кога будући посланици са те листе цене и чијим путем иду.

Могући кандидати:

- Косовски јунаци
- Српски јунаци из деветнаестог века
- Јунаци Првог и Другог светског рата
- Странци: Кенеди, Гагарин, Мао, Че ...
- Научници: Пупин, Тесла, Миланковић, Шљивић, Вук, Доситеј ...
 
Мој предлог је једноставан,

Напредњаци своје листе називају по Вучићу јер њега народ зна, верује му,
па опозицијо,
дајте нађите и ви некога кога народ зна и верује му !
radi se o tome da je tvoj voljeni, predsednik svih gradjana i da ne sme da favorizuje jednu grupu gradjana.
time sto jedna lista na izborima nosi njegovo ime krsi Ustav RS, clan 111

Unbenannt.png
 
radi se o tome da je tvoj voljeni, predsednik svih gradjana i da ne sme da favorizuje jednu grupu gradjana.
time sto jedna lista na izborima nosi njegovo ime krsi Ustav RS, clan 111

Pogledajte prilog 1513331

Ниси прочитао цео пост !

Идеја је да Листу можеш назвати како хоћеш,
а логично је да то буде неко кога цениш
и чијем се делу дивиш.
 
Ниси прочитао цео пост !

Идеја је да Листу можеш назвати како хоћеш,
а логично је да то буде неко кога цениш
и чијем се делу дивиш.
sve je to OK, ali ako ti listu nazoves po necemu sto krsi ustav, onda nije bas uredu da je tako nazoves!
 
da, tako sve u suštini funkcioniše u Srbiji, baš kao tvoj komentar.... tako što se na jedno oko žmuri na kršenje zakona!

Moramo poštovati zakon čoveka, ali i Boga ! Tu još postoje i zakoni prirode, matematički zakoni, zakoni ulice ...

Svi ti zakoni nisu uvek u skladu, tako da se ni jednog ne možemo držati ko pijan plota !
 
Мој предлог је једноставан,

Напредњаци своје листе називају по Вучићу јер њега народ зна, верује му,
па опозицијо,
дајте нађите и ви некога кога народ зна и верује му !

Уопште не мора да буде одавде, нити жив,
важно је да је то неко кога будући посланици са те листе цене и чијим путем иду.

Могући кандидати:

- Косовски јунаци
- Српски јунаци из деветнаестог века
- Јунаци Првог и Другог светског рата
- Странци: Кенеди, Гагарин, Мао, Че ...
- Научници: Пупин, Тесла, Миланковић, Шљивић, Вук, Доситеј ...
ja bas ne bih voleo da opozicionartski sljam nosi ime npr jednog tesle ili bilo koga ko nam je na ponos
 
Za tebe Marinikina neka, policijska ... Mi odosmo napred bato, ciao !
jel znaš šta si hteo da napišeš uopšte?!

napred nećemo stići bez poštovanja Ustava i zakona! pominjati "zakon jačeg" u 2024 godini, to možda može u nekoj Saudijskoj Arabiji, Iraku, Iranu, Rusiji, Belorusiji ili sl. diktatorskoj zemlji, ali u sred Evrope koja treba da bude deo "civilizovanog sveta" je potpuno debilno.
kapiraš?
 
jel znaš šta si hteo da napišeš uopšte?!

napred nećemo stići bez poštovanja Ustava i zakona! pominjati "zakon jačeg" u 2024 godini, to možda može u nekoj Saudijskoj Arabiji, Iraku, Iranu, Rusiji, Belorusiji ili sl. diktatorskoj zemlji, ali u sred Evrope koja treba da bude deo "civilizovanog sveta" je potpuno debilno.
kapiraš?

Da se ja pitam svakom bi omladincu omogućio bar 3 ferija u različitim razvijenim zemljama. Kod tebe je očigledno nepoznavanje materije o kojoj hrabro diskutuješ.

Čuće ove moje želje Gospodar, i videćeš kad krenu naši mladići i devojke masovno da upoznaju svet, mada i sad idu poprilično !

Eno moj sin od početka godine 3 zemlje Evrope obišao.

Ja ga pitam kud si navro, kaže matori ne brini, lou kost karta, avion do Pariza i nazad 5.000 dinara (tako nešto) ...
 
Da se ja pitam svakom bi omladincu omogućio bar 3 ferija u različitim razvijenim zemljama. Kod tebe je očigledno nepoznavanje materije o kojoj hrabro diskutuješ.

Čuće ove moje želje Gospodar, i videćeš kad krenu naši mladići i devojke masovno da upoznaju svet, mada i sad idu poprilično !

Eno moj sin od početka godine 3 zemlje Evrope obišao.

Ja ga pitam kud si navro, kaže matori ne brini, lou kost karta, avion do Pariza i nazad 5.000 dinara (tako nešto) ...
ne verovatno kakav si trol!
ti sve vreme svoju priču pričaš, uopšte ne učestvuješ u diskusiji. ni na jedno moje pitanje nisi odgovorio... ali ništa čudno, to radite svi vi botovi, počevši od vašeg voljenog pa do najnižih slojeva, popout tebe!
💩 💩 💩 💩 🥪
 

Back
Top