Quantcast

СНС батинаши претукли чланове СПС, тешко повређени, уништили им изборну листу!?

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
31.099
Klali se zardjalim kasikama samo se za vlast bore.
a jel ti čitaš malo istoriju sveta?
Samo odbaciš broj godine ili veka, odbaciš ime države ili monarhije, možeš i imena aktera da odbaciš
I OSTANE SUVA SUŠTINA - da se nafaćari iako na "onaj svet" odneti neće, samo nestanu ton i slika malo kasnije.

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.922
oduvek je bilo na nasim prostorima da kad ti neko ne valja taj oman nije srbin :zper:

vecina srba su goovna teska, priznali ili ne.

dalekobilo da kurvati nisu goovna, da ne bude zabune :cool:
Srbi nisu govna, mi smo posten i castan narod koji je jedan od retkih da drzi do morala i vere..

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
37.291

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
23.056
:hahaha1:

omalozavanje ti je to sto sam rekao da se svi medjusobno poznaju? :think:

inace na lokalu se svi poznaju. ovi veciti politicari menjaju kapute jos od 2000te na ovamo.
ja nz cemu ova naivnost
Ne, govorimo o diskriminatornim toponimima.

al bundy

Legenda
Poruka
63.152
Ne da nije hteo nego nije mogao. Narod ih je mrzeo, doživljavo kao okupaciono namesništvo sastavljeno od zlatne dece titoizma što i jesu bili.

Slobu i Vučića narod voli. Peva pesme o nima, krštava rakije po njima. Dosovaca pak niko ne želi da se seti. Čak ni oni koji ih obožavali u svojoj zaslepljenosti.
Tako je voleo i Ćopavog potpuno isto i kmečao kad je ovaj krepao. Mada to nema veze sa ljubavlju već sa devijantnošću naroda, naime u nijednoj normalnoj zemlji narod ne peva premijeru i predsedniku i ne krštava rakiju po njima. Ti mogućno da nisi **** van svog sela Al da bilo peva pesme i slavi rodjuse Hans Van Den Bruku i ili baba Angeli , osim ako nije neka teška spdračina bio bi proglašen za opasnog ludaka . A po tebi je do obožavanje diktatora bas kul, a onda češ tvrditi kako nije pravedno što je takav anus od društva na evropskom dnu.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
76.588
ESdy1mIX0AIrH7G.jpg

Djilase ne tuci SPS 😆

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.