Snimio sam NLO

lol skontajte sta sam gledao na national geographic-u...
kao svemir je na pocetku bio velicine klikera,pa je doslo do praska i poceo je da raste,za par SEKUNDI bio je velicine marsa,pa je jos rastao,i pocele su se stvarati planete....i jos uvek raste....
kaki debili...sta je bilo oko svemira kad je on bio velicine klikera????jel nas svemir bio u nekom svemiru?znaju nekad praviti glupe emisije
 
Da stvarno postoji NLO, i da je stvarno dosao na Zemlju to bi znacilo da poseduje daleko bolju tehnologiju od nas, tako da ili bi nas kontaktirali ili ih ne bi ni primetili. Samo pogledajte koliko ljudi na svetu veruje da je videlo takvo nesto...
Tako da, razmisljajte logicno, i da su tu, ili bi nam stavili do znanja odmah ili uopste ne.
 
E pa da se ukljucim i ja...
pogledao sam taj fajl i jos jedan jos bolji kod kolege Proga i naravno da se slazem s njim ne zato sto mi je frend nego zato sto to realno ima osnove da bude upravo to sto komentarisemo, NLO?!
Ovaj speedyshare je inace spustio framerate na duplo manje, znam jer znam orig. fajl i 30 je FPS i ovo svakom izgleda kao muva ili ko zna kava mishica (mozda zeljna sexa po danu) za skeptike...
Inace na full FPS se vidi daleko tecnije i kad se stopira po sekundama ili djelicima sekunde, tek tad se vidi otprilike brzina ove stvari.
Druga stvar, "TO" je VEOMA brzo, zato sto na vecoj daljini sto jeste slucaj takva brzina "nije moguca"!!!
nije iskljuceno da je to nesto nase hocem reci "zemaljsko" a ne nezemaljsko zato sto ima bespilotnih letjelica u obliku insekata koje nam kruze iznad glave i za koje je Predator praold school !
Sto se tice objekta, vi ne mozete vidjeti na ovom klipu ali cjenjeni autor mora nekako da postavi ili posta nekome oba klipa po 7 MB cini mi se u full FPS pa da se vidi konacno na sta on tj. mi mislimo...
Mislimo na daljinu objekta koji JESTE daleko i koji tek u drugom dijelu klipa OCTIO bazuje ispred kamere na mozda 200 metara a ranije na 3 do 4 puta dalje ako ne i dalje.
prolet u centralni kadar kamere i nazad je nesto sto ja ne mogu objasniti.
tako nesto se ne moze desiti slucajno vec nekako kao namjerno (zvuci blesavo ali istinito moguce).
nemam nacina da objasnim ovo ali imam nacina da usporedim sa stvarima koje su identicne i koje su ucinile neke stete, negdje u Ukrajini cak i pobile 85 ljudi.
Nadam se da ce autor postaviti ili postati nekome strucnijem da se pozabavi s ovim jer mi sigurno nismo dovoljno strucni da obradjujemo ovako brz FPS.
Inace tu su potrebne profi IR kamere sa po 200 Frajemova po sek i vise ami to nemamo, i trezvena i otvorena glava da to sve prihvati za sto mislim da ovaj forum nije...
Volio bi neko dokaze suprotno...
Inace evo klipova iz Ukrajine sa youtuba koji pokazuju iste objekte koji saraju kraj pilota i ometaju let, na ovom klipu je pobijeno 85 ljudi.

Vidi se da je neka ptica na ovim snimcima.... na ovom drugom snimku se bash vidi kako mase krilima..(bar mi se uchinilo na prvi pogled posto je stvarno losh snimak :( pa se nemoze proceniti tacno sta je) shto se mene tice moguce je postojanje NLO.. zasto bi smo mi jedino bili ziva bicha u celom univerzumu... toliko smo mali i sicusni i koliko toga neznamo a pravimo se pametnima....sigurno postoji josh neko pored nas koje razvio mnoogo jachu tehnologiju od nashe.. e sad zasto posecivanja nase planete i da li stvarno to rade ne mogu.. jer ih ja licno nikad nisam video hehe kao i vecina nas
 
Poslednja izmena:
Kada sam prebacio sliku u komp onda sam video ovu kuglu u donjem desnom uglu. Odmah da kazem nije meteroloski balon to u mom mestu ne postoji, nije lopta jer je previse visoko. Neznam sta je, sta vi mislite?

 
Iz mojih dosadasnjih saznanja mogu reci da po mom misljenju vanzemaljci definitivno postoje, prvi kontakt je pokusan ali je prosao katastrofalno (kako sam procitao negde) naravno ima ljudi koji znaju za to i zataskavaju istinu (majestic 12) to rade jos od rozvela.

Napisao sam ovo na jos jednoj temi ali ajde da ponovim: "Stvar je u tome sto oni se nemogu javno nama prikazati i obelodaniti svoje postojanje jer kakvi smo mi kao ljudi divljacka rasa odmah bi izjavili rat njima, izbili bi neredi svet bi se okrenuo naopacke." Pravi smo klingonci

Sto se tice ovog sto sam snimio, evo 3 slike mada ne znam koliko ce vam ista dokazati jer je to sto sam snimio stvarno sitno a slike sam izvukao iz video fajla koji je sniman u 640x480. Ko hoce poslacu mu iseceni video od 1 mb. Jedino sto mogu vam garantovati je da je autenticno. Pored ovog koji sam iseko imam jos jedan gde se pojavljuju 2 i ona formacija glave u oblacima ali je malo tezi.

ovo se moze napraviti u najglupljem kompjuterskom programu - paint-u..... samo ucitas sliku uzmes olovku i stavis crnu tackicu.... gotov posao...
 
ovo se moze napraviti u najglupljem kompjuterskom programu - paint-u..... samo ucitas sliku uzmes olovku i stavis crnu tackicu.... gotov posao...

pa nemoze ovo je stvarno nlo !!!!
i ja sma jednog dana bzvz slikao nebo i uslikao nesto za sta mislim da je NLO ae vi prosudite:
345oeih.jpg
 
da nije mozda photoshop ili nesta takvo?????

NE, najiskrenije vam kazem da nisam nista radio sa slikom. Ja sam ustvari hteo da slikam nebo cisto onako posto volim da fotografisem. Imam dve takve slike, kada sam u properties pogledao vreme snimanja na prvoj slici je ta tacka slikano je 1.12.2007 u 13:05:20, a na drugoj slici te tacke nema a druga slika je uradjena sa zakasnjenjem od 10 sek. Kazem ja tu tacku nisam video cisto sam hteo da slikam nebo iznad sebe, jedno sto se secam da sam malo uvelicao sliku optickim zumom neznam tacno verovatno 3 ili 4x.
 
podseća me na one loptaste NLOe koje su ljudi masovno viđali u Španiji ili negde u Južnoj Americi, nesećam se...uglavnom, pojavljuju se danju, obično su u manjim grupama, od 3 do 10...plus gomila očevidaca...
probaću da nađem neki "reprezentativni" snimak..
 

Back
Top