SMS ljubav

Znao sam da ima ne$to sa tim rupicama do meseca i neba.. ono $to je Pera napisao... evo izbunarih jedan sado-mazzo SMS za vas

Ljubim te do neba,i znas vec,probusim rupicu i do
beskonacnosti,zekoooooo,ti meni trebati,i zato ja tebe opet ljubim,grlim,mazim,ljubim.


..sirota devojka
 
Kiss_me:
snoshaj efendija:
soba23:
.Dakle,nemam pojma sto htjedoh,sad me obradovao jos jednim stihom i pitam se okle ih vadi

Ja cu da ti kazem odakle ih vadi.Pise ih njegova svalerka dok on u kupatilu skida malter sa jaja pred tucanje.
Koji bre MUSKARAC zna nja-nja porukice?

Jesi li ti isfrustriran, opterecen sexom, ili samo redovno nadrkan?

Sta te boli ****?
 
cLick - OR - Die:
Znao sam da ima ne$to sa tim rupicama do meseca i neba.. ono $to je Pera napisao... evo izbunarih jedan sado-mazzo SMS za vas

Ljubim te do neba,i znas vec,probusim rupicu i do
beskonacnosti,zekoooooo,ti meni trebati,i zato ja tebe opet ljubim,grlim,mazim,ljubim.

Kad se vec pominjemo, da ti dam jedan prijateljski savet.
Vidi razumem ja i tvoje godinice i sav taj lepak i travu u mozgu...to je kao svakodnevna pojava pa nije uopste ni bitno, ALI ovakav SMS bolje ne salji ni jednoj devojci. Da ne ispadnes ...romanticna dusa kao sto su one ubedjene da jesi. :wink:
To ti ja onako prijateljski, za tvoje dobro.
 
evo jednog SMS-a :

Zelim da se nadjemo na pustom ostrvu,sami,i da te tucam,tucam,tucam,tucam,tucam,tucam,tucam,tucam...i tucam...i tucam....i tucam...kamenom u glavu dok me ne zavolis !
 
ovo mi poslala moja draga:
"TI KOJA IMAS
NEVINIJE RUKE OD MOJIH,BUDI BLAGA
NJEGOVOM SNU KOJI JE OSTAO BEZAZLEN.ALI MI
DOPUSTI DA VIDIM NJEGOVO LICE,DOK NA NJEGA
BUDU SILAZILE NEPOZNATE GODINE.I RECI MI
KAT-KAD NESTO O NJEMU DA NE MORAM PITATI
STRANCE KOJI MI SE CUDE I SUSJEDE KOJI
ZALE MOJU STRPLJIVOST."
 
Pera_Zdera:
Kad se vec pominjemo, da ti dam jedan prijateljski savet.
Vidi razumem ja i tvoje godinice i sav taj lepak i travu u mozgu...to je kao svakodnevna pojava pa nije uopste ni bitno, ALI ovakav SMS bolje ne salji ni jednoj devojci. Da ne ispadnes ...romanticna dusa kao sto su one ubedjene da jesi. :wink:
To ti ja onako prijateljski, za tvoje dobro.

Pero.. Pero?!?!! Ahahahaha.. :D Svakog dana u svakom pogledu me sve vi$e.. ODU$EVLJAVA$ :lol:

Nije valjda da si utripovao da sam ja poslao nekome onu porukicu?! c.c.c.. 'oce to ako se druzhi$ sa prirodom :wink: Pa pre bi skochio sa Petrovaradina nego da po$aljem nekome onu izlizanu porukicu :D hehe.. Ipak, hvala $to brine$ :wink:
 
Ja sam pre par godina imao devojku u selu i ona je obozavala da mi salje SMS poruke, moram da priznam da su mi se bas svidele iako nisam neki obozavatelj takvih stvari. Tako je jednog dana ona meni poslala celu pesmu (u 10 sms-a) gde ako se procitaju prva slova svake strofe pise njeno i moje ime.

Sreco moja gde si sada?
Kada ces mi doci iz dalekog grada?
Pomislis li bar nekad na mene?
Da li pamtis one lepe dane?

Ako ikad budes razocaran,
ako ti nestanu sve zelje i snovi,
pred sobom moj lik stvori,
jer znas da te ja najvise volim.

NJe nece biti, tu cu biti ja
i onda ces biti samo moj.
Molim te da ne odes drugoj,
ostani sa mnom za vremena sva,
jer to zelimo i ti i ja.

A sada znas da zivot je nas
jer ja volim samo tebe, tvoje oci,
njihov sjaj, ja najvise volim tebe
i zbog tebe zivim znaj.

Fino bese svo ovo vreme
kada si bio stalno uz mene,
i ako sa drugom pozelis srecu
ja ti to dozovliti necu.

I tako si daleko veceras od crca mog
i sanse nema da te vidim,
a tako mi je stalo do poljubca tvog,
ja te volim i toga se ne stidim.

Lik tvoj zivi vecno u meni,
nikad neces ostati u seni,
u snovima mojim gledam tvoje lice,
dodji mi makar na krilima ptice.

I zaista dok ovo pisem i placem u sebi,
ali da to niko ne zna,
placem jer si daleko od mene,
od srca moga
i puno te volim,vise od Boga.

Posto si deo zivota moga,
nikog nisam zelela kao tebe,
ponekad se plazim zbog toga
jer znam da te volim vise od sebe.

:D Svaka joj cast, pitam se samo gde li je nasla toliku inspiraciju.
 
cLick - OR - Die:
Pero.. Pero?!?!! Ahahahaha.. :D Svakog dana u svakom pogledu me sve vi$e.. ODU$EVLJAVA$ :lol:

Nije valjda da si utripovao da sam ja poslao nekome onu porukicu?! c.c.c.. 'oce to ako se druzhi$ sa prirodom :wink: Pa pre bi skochio sa Petrovaradina nego da po$aljem nekome onu izlizanu porukicu :D hehe.. Ipak, hvala $to brine$ :wink:
Kad malo bolje razmislim...samo salji. Kod nekih ce da ti upali sigurno. :wink:
 

Back
Top