SLUSAJ VRLO PAZLJIVO,OVO CU RECI SAMO JEDNOM: 'ALO 'ALO

dok je isla kod mene u pg prije nekih...pa dosta godina,bio sam u srednjoj,nijesam je propustao,vazda smo se okupljali i vristali od smijeha reneu kakve je face pravio kad mu lekler kaze ono legendarno:'it is i lecler!' hahaha,to su mi bile najjace scene,her flik je bio prejak lik,gruber,ma svi,kasnije sam i reprizu gledao...sad iako je nijesam odavno gledao a imam je po diskova cisto sumnjam da bih je mogao gledat opet i smijat se istim intenzitetom ka tad...sad su mi te fore nekako lame...kao da je seriju vrijeme pregazilo.ali sve u svemu,legendarna je.
 
Najbolja serija :super: Gledala sam je milion puta, ali mi je uvek smesna :hahaha: Neke epizode su manje smesne, a neke su toliko lude, da se pitas odakle im samo te ideje? :rotf: Jedna od ludjih mi je bila ona epizoda kad konobaricu Mimi obuku kao bebu i voze u kolicima, i ono kad Renea otmu one zene iz pokreta otpora :super: A svaki lik je lud na svoj nacin, mada ja najvise volim Renea :)
 
Take it easy:) Covek je samo sarkastican :mrgreen:

u pravu si skroz je lame...sve te britanske serije,humoristicke pogotovo,su ispale skroz bezveze,pa vidji samo mucke,crnu guju,parove,nepristojne ljude,alo-alo,dno dna,ne znam kako to moze neko gledat...gade mi se...serije koje je vrijeme pregazilo... :mrgreen:

Ovde nije bio sarkastičan nego uvredljiv za milionske obožavaoce kultnih serija.
 

Back
Top