Čemu ovolika histerija oko Bikovića?

Inače biković redovno pije kafu sa vučićem.
A s kime bi trebao?

😡

Ovim barabama možda?

IMG_20231121_170937.jpg
 
Apsolutno "nikakva".
Tamo glumci ne gube uloge, tamo jednostavno film nestane i nikada se više ne pojavi.
Kao što je nestala filmska adaptacija romana "Mi".
Ima četiri godine da je snimljen i puf... nestade samo tako.
Jednostavno ga nema i nitko u Rusiji ne govori gdje je.
Do kraja snimljen film nestao.
Pokliznuo se o koru od banane i pao kroz prozor.
Мислим да је то било због ковида или чега већ, али да излази ове године.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Мы_(фильм,_2024)
 
Мислим да је то било због ковида или чега већ, али да излази ове године.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Мы_(фильм,_2024)
Evo, preveo na hrvatski:

Premijera filma prvotno je bila zakazana za 2021. godinu, ali je zbog koronavirusa odgođena za 1. prosinca 2022. godine. Međutim, premijera filma je kasnije otkazana bez objašnjenja.

Pogledaj ispod tekstove i datume relevantnih izvora, o filmu se 3 godine šuti, nestao s lica zemlje.
Kao da nije ni snimljen.
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
Zato što je naš. Dešava se to stalno , npr. Kevin Spejsi je imao još ozbiljnije optužbe.
 
Da si bio skoro na jugu da vidis u praksi to :( .Bio je skoro klub iz neki na takmicenju te se moglo razgovarati.Zaboravljeni su od onih koji treba da svima daju sigurnost.
Sve moguce teme se zataskavaju ovakvim budalastinama koje skrecu paznju sa na primer praznog frizidera,ima hrane ali nema dovoljno.

Zgadio mi se vulgarni lik koji se prema klinkama koje su mu fanovi odnosi neprofesionalno.Zgadio mi se tip koji sa visine komentarise kad neko ne cita knjige istog zanra kao on jer misli da je bolji od drugih zbog toga.

Ljigava ljiga je od starta kao pojava.

Fotkanje sa politicarima je razlog sto ima sve sto ima,mozes i ti tako al' nisi ljiga.U tome je razlika.

Iste te klinke misle da ako su nečiji fanovi da on uvek mora biti raspoložen, da mogu da se bacaju na njega i rade šta god... Shvatite, javna ličnost nije javno dobro, može, a i ne mora da stane nikome.

I još nešto, mislim da su njega političari uhvatili nakon uspeha da se slikaju sa njim, jer i njima odgovara, nisam mu na početku karijere video političare.
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
Претпостављам због лицемерства Запада.
Опет.
По ко зна који пут.
 
Zato što je naš. Dešava se to stalno , npr. Kevin Spejsi je imao još ozbiljnije optužbe.
А још нисам видео филм у коме није маестрално глумио! Ако је крив, нека одробија, али немој да лишаваш генерације гледалаца врхунске уметности. Цензурисали су и "Прохујало са вихором". Болесно.
 
Да је баш хистерија, тешко. Водећи људи у ха-бе-о су ти који кеширају серију, одлучују о свему, и које ће глумце убацити и које избацити, њихова воља. Како је филмска умјетност једна од области (уз спорт) гдје су Амери одмакли подобро у однопсу на Европу, код њих је то за разлику од европског муља (што не значи да и они неће уложити у пропагандне сплачине како би рецимо промовисали једну агенцију или неке нове изопачене "вриједности") озбиљан посао гдје су зараде уређене, неће те заје.бат за долар али и ти њих нећеш изиграти (опет за разлику од европске џунгле), Милош ће добити одговарајућу накнаду, неће се то тужбом рјешавати.
Сад што одлука о "избацивању" Милоша Биковића из серије и који су мотиви такве одлуке, смрди на фашизам, шта да сње ради.

О овој епизоди заправо расписали су се највише антисрпски портали у земљи Србији, Н1 (овдје), Нова (овдје), Данас (овдје) и ини.
Но и то је очекивано, тим порталима је било која негативна вијест везана на било који начин за Србију, па била у питању култура и ова ипак политичка одлука или из спорта и агонија неког популарног српског спортисте (како су тек ликовали прије двије године током Новакове агоније у Аустралији) "зицер" како би злурадим и малициозним текстовима те коментарима гдје само оне пакосне "пропуштају" што више то проституисали и загадили. Такви су, задат образац, разумијемо.
Ti portali koje si naveo, za razliku od mnogih drugih(tvojih) napišu nekada i istinu.
 
pa, moraju jos da paradiraju i svi da ih vole, ako se kaze nesto protiv njih, odmah si homofob, isl :mrgreen:

To mi je ovde u Srbiji fantastično, ako kažeš nekome nešto nije baš normalno, odmah si ti protiv nečega... Tako da sam ovde bio okarakterisan od levičara, opozicionara, desničara, fašiste, homofoba, ženskaroša, ženomrzca, bukvalno paleta stvari, ne znam više ni sam šta sam hahaha
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
To samo rusofili histerisu oko ruskog agenta i nazovi glumca u pokusaju. Niko drugi,osim pomenutih,ne histerise oko toga.
 
Ништа спец.

Него, русобуљче воле да изигравају жртву.

При том, осуђујем то што је уклоњен из серије, јер ту политика не треба да има удела,

али ти питаш за хистерију.
Ne,bas suprotno.On se sam,kao osvedoceni ruski agent,u javnosti isticao kao veliki ljubitelj malog gumenog KGB coveculjka i javno je podrzao agresiju na Ukrajinu.Ne vidim tu nikakvu nepravdu vec logican sled okolnosti i civilizacijski cin.Ljudi su rekle da ne zele da gledaju takvog smrada od coveka i HBO je poslusao publiku. Nepravedno bi bilo da se kao glumac nije mesao u politiku/agresiju a da ga izbace samo zato sto glumi u Rusiji.
 
Ne,bas suprotno.On se sam,kao osvedoceni ruski agent,u javnosti isticao kao veliki ljubitelj malog gumenog KGB coveculjka i javno je podrzao agresiju na Ukrajinu.Ne vidim tu nikakvu nepravdu vec logican sled okolnosti i civilizacijski cin.Ljudi su rekle da ne zele da gledaju takvog smrada od coveka i HBO je poslusao publiku. Nepravedno bi bilo da se kao glumac nije mesao u politiku/agresiju a da ga izbace samo zato sto glumi u Rusiji.
Ukratko, od 24. februara 2022. nema vise sedenje na 2 ili vise stolica. Samo ili-ili.
 

Back
Top