Čemu ovolika histerija oko Bikovića?

a sto su ga uopste primali, kad su znali ko je i sta je..
Nije tu HBO ništa kriv, već politički pritisci izvana.
TV kuća je procijenila da bi bilo više financijske štete nego koristi da ga angažira i tu cijela priča prestaje.
Još su mu platili kompenzaciju, tako da nije HBO tu govnarski, koji ga je želio angažirati, već su govnari oni koji su oko angažmana digli buku.
Ovi su ga zvali u najboljoj namjeri.
 
Nije tu HBO ništa kriv, već politički pritisci izvana.
TV kuća je procijenila da bi bilo više financijske štete nego koristi da ga angažira i tu cijela priča prestaje.
Još su mu platili kompenzaciju, tako da nije HBO tu govnarski, koji ga je želio angažirati, već su govnari oni koji su oko angažmana digli buku.
Ovi su ga zvali u najboljoj namjeri.
nisam uopste citala otkud Bikovic na HBO, da li se sam prijavio ili ga oni zvali..
mada realno on je dosta angazovan, i nije neka steta..
 
nisam uopste citala otkud Bikovic na HBO, da li se sam prijavio ili ga oni zvali..
mada realno on je dosta angazovan, i nije neka steta..
Može biti da je pozvan ili se sam javio, nije na kraju krajeva ni ključno, ono što je bitno je da je HBO odlučio angažirati ga, da bi ga kasnije iz vana politički pritisnuli.
Prije desetak godina bio je članak na nekom portalu, gazda kafića negdje u Zagorju ili Međimurju gay konobaru dao otkaz.
Došli novinari pitati što se dogodilo, vlasnik rekao - znao sam da je gay, nije to nikada krio, zaposlio sam ga zbog toga što je super radnik, ali su me mušterije zbog njega počele bojkotirati te sam bio prisiljen ili mu uručiti otkaz, ili financijski propasti.
 
Može biti da je pozvan ili se sam javio, nije na kraju krajeva ni ključno, ono što je bitno je da je HBO odlučio angažirati ga, da bi ga kasnije iz vana politički pritisnuli.
Prije desetak godina bio je članak na nekom portalu, gazda kafića negdje u Zagorju ili Međimurju gay konobaru dao otkaz.
Došli novinari pitati što se dogodilo, vlasnik rekao - znao sam da je gay, nije to nikada krio, zaposlio sam ga zbog toga što je super radnik, ali su me mušterije zbog njega počele bojkotirati te sam bio prisiljen ili mu uručiti otkaz, ili financijski propasti.
Na kraju se sve svede na novac. Para vrti gde burgija neće.
 
Može biti da je pozvan ili se sam javio, nije na kraju krajeva ni ključno, ono što je bitno je da je HBO odlučio angažirati ga, da bi ga kasnije iz vana politički pritisnuli.
Prije desetak godina bio je članak na nekom portalu, gazda kafića negdje u Zagorju ili Međimurju gay konobaru dao otkaz.
Došli novinari pitati što se dogodilo, vlasnik rekao - znao sam da je gay, nije to nikada krio, zaposlio sam ga zbog toga što je super radnik, ali su me mušterije zbog njega počele bojkotirati te sam bio prisiljen ili mu uručiti otkaz, ili financijski propasti.
sada u Srbiji ako si gay, imas dobru prodju, NVO, sminker, frizer, vodeitelj isl.
 
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
Шта све нису радили Ђоковићу, па је и даље први на свету! Признајем да су њих двојица неупоредива, али и Биковић је очитио признат као светски глумац, иначе га не би ни ангажовали у тако врхунској серији. То што је сачувао свој лични интегритет, а није се политички проституисао као на жалост велики број његових колега је само његов плус, који ће кад - тад да буде евалуиран. Прави квалитет у суштини никада не може да буде "канцелован". Сви "воковани" ће заувек да буду заборављени, само је потребно време, а времена пред њим још има.
 
Pa mislim ljudi kao da su pali s Marsa, mislim ako hoces da budes holivudska faca i deo tog drustva ima da igras kako oni sviraju i da budes deo tog narativa i to je to, bar je to opste poznata stvar.
Uostalom ne manjka im glumaca pa da im sad posto-poto treba neki lik iz Srbije jer kao nista bez njega, oni glumce doslovno nalaze na ulici i ima ih more tamo najrazlicitijih profila, jer koliko puta smo imali slucaj da nekog glumca smo videli u nekom filmu ili seriji a da mu ne znamo ime nit se secamo da smo ga posle negde gledali.
 
Да, рецимо Марлон Брандо је баш играо како они свирају, па ће ипак да остане за сва времена. "Или јеси или ниси лав". Ко се још сећа "политички коректних" глумаца који су прошли Макартијеву хистерију и прогоне?
 
Privatna kompanija koja ga je planirala za ulogu, medjutim dobili su pregrst mejlova da je dobio kojekakvo ordedje i da daje podrsku ratu...Pa su odlucili da ga skinu sa spiska...Da se ne bakcu...To je sve...Ovde se pravi kao da je to nesto veoma bitno i veoma strasno....
Naravno da je strašno, to se zove stigmatizacija. Kao da su Brus Vilsu otkazali uloge zbog podrške ratu u Avganistanu.

Cenzura i politizacija kakve nema nigdje osim na zapadu.
 
koliko vidim narod se nešto ne uzbuđuje oko bilo čega
Da si bio skoro na jugu da vidis u praksi to :( .Bio je skoro klub iz neki na takmicenju te se moglo razgovarati.Zaboravljeni su od onih koji treba da svima daju sigurnost.
Sve moguce teme se zataskavaju ovakvim budalastinama koje skrecu paznju sa na primer praznog frizidera,ima hrane ali nema dovoljno.
Zgadio ti se dečko koji je svojim radom zaradio da ima stan u centru i garažu od preko pola miliona?
Zgadio mi se vulgarni lik koji se prema klinkama koje su mu fanovi odnosi neprofesionalno.Zgadio mi se tip koji sa visine komentarise kad neko ne cita knjige istog zanra kao on jer misli da je bolji od drugih zbog toga.
Što bi ti se zgadio zbog toga?
Ljigava ljiga je od starta kao pojava.
Jel oteo nekome?
Fotkanje sa politicarima je razlog sto ima sve sto ima,mozes i ti tako al' nisi ljiga.U tome je razlika.
 
Kakva cenzura oko glumačkih uloga postoji u Rusiji?
Apsolutno "nikakva".
Tamo glumci ne gube uloge, tamo jednostavno film nestane i nikada se više ne pojavi.
Kao što je nestala filmska adaptacija romana "Mi".
Ima četiri godine da je snimljen i puf... nestade samo tako.
Jednostavno ga nema i nitko u Rusiji ne govori gdje je.
Do kraja snimljen film nestao.
Pokliznuo se o koru od banane i pao kroz prozor.
 
Apsolutno "nikakva".
Tamo glumci ne gube uloge, tamo jednostavno film nestane i nikada se više ne pojavi.
Kao što je nestala filmska adaptacija romana "Mi".
Ima četiri godine da je snimljen i puf... nestade samo tako.
Jednostavno ga nema i nitko u Rusiji ne govori gdje je.
Do kraja snimljen film nestao.
Pokliznuo se o koru od banane i pao kroz prozor.
A to, pa bolje je tako, ne valja film i obrišeš ga. Ovo je nešto drugo.
 
Да, рецимо Марлон Брандо је баш играо како они свирају, па ће ипак да остане за сва времена. "Или јеси или ниси лав". Ко се још сећа "политички коректних" глумаца који су прошли Макартијеву хистерију и прогоне?
A све ово заправо је само реприза Макартијевске хистериј у овом времену и то је оно што треба да се напада и јасно показује
 

Back
Top