Sloboda ili keš?

Zašto muškarci koji imaju puno keša misle da se mogu ponašati prema svojim ženama kao da nisu ljudska bića?

Evo danas šetam gradom i naiđem na par, onako vidi se da su dobrostojeći i on će njoj ‚‚rekao sam ti da ne komentarišeš kako mi nešto dobro stoji pred prodavačicom..si me čula?!:eek:...i dosta toga ružnog joj je rekao...ne mogu svega ni da se setim...a ona samo ćuti i gleda u zemlju...‚‚ po meni ona je teški bolid jer dopušta da se on prema njoj ponaša tako samo zato što ima novca...ja bi ga sterala u ***** da mi se tako izdere...:manikir:

Imam ja još dosta primera ali me mrzi da kucam.:lol:

lazan osecaj moci

a ona je po meni tu gora...niko je ne tera da trpi budalu...on je takav kakav je a ti budi pametnija pa ga oteraj u pm

:ovca:
 
Nije...papucic zaslužuje malo nježnosti iz sažaljenja a manijak da mu dušu srce i pare iščupaš.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

jel ti stvarno mislis da ce ovakav tip kretena da ide za tobom ko na povodcu i da te tetose ko malo vode na dlanu
oce al znas kad, kad mu prirpetis da ces da ga ostavis...i to samo ako imas srece da je ta vrsta manijaka
imas i onih kod kojih nista od toga ne pomaze ...jedino resenje je da odes i kraj

a drugo je kad imas papucica koga ces da muzes ko sisu
 
jel ti stvarno mislis da ce ovakav tip kretena da ide za tobom ko na povodcu i da te tetose ko malo vode na dlanu
oce al znas kad, kad mu prirpetis da ces da ga ostavis...i to samo ako imas srece da je ta vrsta manijaka
imas i onih kod kojih nista od toga ne pomaze ...jedino resenje je da odes i kraj

a drugo je kad imas papucica koga ces da muzes ko sisu

ne bih imala srca musti papučića ...jedino ako bih znala da je KRETEN
 
lazan osecaj moci

a ona je po meni tu gora...niko je ne tera da trpi budalu...on je takav kakav je a ti budi pametnija pa ga oteraj u pm

:ovca:

Da u pravu si, totalni lažan osećaj moći... lako je ženi zabraniti da radi, pa se izdrkavati na njoj... umesto da nađe sebi ravnog....ako nešto mrzim to su te psiho igre...kawanje u mozak i slične ‚‚sexualne‚‚ aktivnosti.:metla:
 

Back
Top