Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Ne bih ocenjivao kvalitet tih stvari kod nas u Srbiji. Prost primer je jedan lokalni majstor za dubinsko pranje, koji nebo i tapacire na vratima pere ekstraktrom. Pored toga, tapacire na vratima, ako su malo vise prljavi, pere i puskom, bez skidanja sa vrata. Posle takvog tretmana normalno je da se sve odlepi, a i da imas probleme sa elektrikom.

Uzgred, Ford ima tapacire bez sundjera, mozes ekstraktorom da ih peres i nece nista da se desi. Po tom parametru je Ford izuzetno kvalitetan auto?
 
Ne bih ocenjivao kvalitet tih stvari kod nas u Srbiji. Prost primer je jedan lokalni majstor za dubinsko pranje, koji nebo i tapacire na vratima pere ekstraktrom. Pored toga, tapacire na vratima, ako su malo vise prljavi, pere i puskom, bez skidanja sa vrata. Posle takvog tretmana normalno je da se sve odlepi, a i da imas probleme sa elektrikom.

Uzgred, Ford ima tapacire bez sundjera, mozes ekstraktorom da ih peres i nece nista da se desi. Po tom parametru je Ford izuzetno kvalitetan auto?

sto se tice tapacira, jedino mercedes podnosi unutrasnje pranje. i ford se odljepljuje, evo meni su dok je auto bio kod uvoznika bez pitanja oprali motor i unutrasnjost pa se odlijepilo na vratima. naravno, ne odlijepi se odmah nego nakon nekog vremena.
 
Slobodno se pravi naivan niko ti ne brani. Ljudi moraju da budu svesni na nemačkom automobilu se čak i nebo pokvari. Sve ima rok trajanja šoferšajbna mora da se menja već posle 4-5 godina iako nije pukla. Toliko matira da mora nova. Zato danas svi nemci kupuju nove dačije.

Pogledajte prilog 1551564
Sto kvasite nebo ..To lepili nije vodootpotno ..Indijanaca ima koliko hoces tako da to nije ništa čudno
 
Ne volim ford iz jednostavnog principa, svaki deo na njemu je projektovan tačno u dan da crkne.
Hajde ti pogodi koje je ovo auto .. Milioni sa ovim problemom
Screenshot_20240522_112921_Chrome.jpg
 
Lazes ti.
Dlugomir takodje nije video roletnu ka i ti a roletna postoji i kladim se u sta hoces da je ima.
Samo opet ces podvuci rep jer ces izgubiti samo tako.
Ovo je 308 ali isto tako radi i na 307.
Dlugomir uopšte nije pominjao 307 u toj priči nego čini mi se Igi, a ja sam naveo da su u Tesli kukali što nema roletnu.
Inače ne kupujem kola s panoramom, pokretnim krovom, bilo čim takvim. Imao sam nekad davno loše iskustvo i to je još Mercedes bio, nikad više.
 
Dlugomir uopšte nije pominjao 307 u toj priči nego čini mi se Igi, a ja sam naveo da su u Tesli kukali što nema roletnu.
Inače ne kupujem kola s panoramom, pokretnim krovom, bilo čim takvim. Imao sam nekad davno loše iskustvo i to je još Mercedes bio, nikad više.
Mercedes sigurno nije imao panoramu nego siber, imam siber i nikakvih problema nemam.
 
Mercedes sigurno nije imao panoramu nego siber, imam siber i nikakvih problema nemam.
Imao sam i ja šiber i puštao je vodu.

Panorama je kada je ceo krov pod staklom i ne moze da se otvara i dokle ce ljudi vise da mesaju ta dva pojma, siber i panorama nisu isto!
Znam da nisu isto, samo kažem da ne volim kod polovnjaka nikakve igračke na krovu.
Nov kad kupiš onda u redu, ali ovde velika većina ljudi kupuje polovnjake.
 
Imao sam i ja šiber i puštao je vodu.
Pusta vodu zato sto kederi nisu dobri a moze da bude i zato sto je lose dizajniran.
Kod mene je vakuumski nema elektronike, i kederi su kao novi ...e sad da li je prethodni vlasnik menjao ...to ne znam.
Imao sam jedino problem na dva srafa nikako nisu hteli da se odviju da bih dotegao rucku koja povlaci siber jer znalo da mi lupka pomalo u voznji i posle sam uzeo tecni metal i zalepio to i evo stoji i dan danas.
 
I nikakvih problema nemam da mi se nesto kabina pregreva, jer imam deo koji zatvara to staklo posebno, kao zavesica ali nije zavesica vec je od cvrsceg materijala, vozim kao da nemam siber kad je sve zatvoreno a kad se kabina zagreje, otvorim siber i cas izduva vruc vazduh i plus sa obe strane imam leptir stakla ..znaci nije kriv siber nego kako je to odrzavano i kako je siber dizajniran.
 

Back
Top