Slike custom euro Pick - Up ova

928

928_pickup1.jpg

928_pickup2.jpg
 
Da sečem auto, da bi dobio...šta? Polukamion...? I šta ću da tovarim pozadi? Ništa...jer ne sadim krompir, niti imam dragstor... Dasku za surfing...? Za to je dovoljan i običan gepek... A i da imam potrebu za prevoz robe, postoje furgoni... Znači kad ljudi imaju mnogo para, kad su - sve što žele - kupili, onda iz glava počnu da im na svetlost dana izlaze kojekakve bizarnosti... možda neko u ovome vidi smisao, ja ne vidim nikako, ali nikako... Aj neka mi neko objasni čemu služe tako unakaženi automobili...?
 
ovo je neka kolonijalna varijanta... U redu je kad ga fabrika iseče...verovatno je našla tržište za takav auto, pa zato to radi...isplati im se. Ali od Siere Cosworth ili BMW-a M3 naknadno praviti pick up u koji nećete ništa tovariti, nego ga izvoziti na sajmove u Teksasu - je glupo
 
Bravo! Onaj Porše mi je najbolji, mada ni drugi ne zaostaju.
Da sečem auto, da bi dobio...šta? Polukamion...? I šta ću da tovarim pozadi? Ništa...jer ne sadim krompir, niti imam dragstor... Dasku za surfing...? Za to je dovoljan i običan gepek... A i da imam potrebu za prevoz robe, postoje furgoni... Znači kad ljudi imaju mnogo para, kad su - sve što žele - kupili, onda iz glava počnu da im na svetlost dana izlaze kojekakve bizarnosti... možda neko u ovome vidi smisao, ja ne vidim nikako, ali nikako... Aj neka mi neko objasni čemu služe tako unakaženi automobili...?

Izvolite :

 
ovi česi i poljaci su u svakom auto pogledu kao hepo kockice...tako se primaju da je to strašno... Za njih apsolutno važi ona uzreka - "vidla žaba kuje se konj pa diže nogu". Često gledam klipove motocikala na You Tube (-tu) i znači poljaci dominiraju po pogledu iživljavanja nad motorima... Kao kad kuče pustiš s lanca...pa svo srećno... :lol:
 

Back
Top