Slike custom euro Pick - Up ova

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
928

928_pickup1.jpg

928_pickup2.jpg

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Da sečem auto, da bi dobio...šta? Polukamion...? I šta ću da tovarim pozadi? Ništa...jer ne sadim krompir, niti imam dragstor... Dasku za surfing...? Za to je dovoljan i običan gepek... A i da imam potrebu za prevoz robe, postoje furgoni... Znači kad ljudi imaju mnogo para, kad su - sve što žele - kupili, onda iz glava počnu da im na svetlost dana izlaze kojekakve bizarnosti... možda neko u ovome vidi smisao, ja ne vidim nikako, ali nikako... Aj neka mi neko objasni čemu služe tako unakaženi automobili...?

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
Bravo! Onaj Porše mi je najbolji, mada ni drugi ne zaostaju.
Da sečem auto, da bi dobio...šta? Polukamion...? I šta ću da tovarim pozadi? Ništa...jer ne sadim krompir, niti imam dragstor... Dasku za surfing...? Za to je dovoljan i običan gepek... A i da imam potrebu za prevoz robe, postoje furgoni... Znači kad ljudi imaju mnogo para, kad su - sve što žele - kupili, onda iz glava počnu da im na svetlost dana izlaze kojekakve bizarnosti... možda neko u ovome vidi smisao, ja ne vidim nikako, ali nikako... Aj neka mi neko objasni čemu služe tako unakaženi automobili...?

Izvolite :

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
ovi česi i poljaci su u svakom auto pogledu kao hepo kockice...tako se primaju da je to strašno... Za njih apsolutno važi ona uzreka - "vidla žaba kuje se konj pa diže nogu". Često gledam klipove motocikala na You Tube (-tu) i znači poljaci dominiraju po pogledu iživljavanja nad motorima... Kao kad kuče pustiš s lanca...pa svo srećno... :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.