Kafana Skupštinska kafana broj XXXII-Kod advokata

1714059527680.png
 
Pa đeste iebali vi jedni druge :per:
Ja evo dobro. Sunce danas usjalo kako treba nakon...pa brat - bratu 10ak kisnih dana. Biloe tu nesto kao poned'ljak utorak sunce se ukazivalo a zimaaa...ma nista to. Sve kisa uglavnom. E danas je usjalo fino.Sutra jos toplie, prek's'tra toplie neg' sutra i tako sve...
Tacno se vidi kako se priblizava maj, najljepšiji mjesec u god'ni svakoj :zaljubljena:
 
Pa đeste iebali vi jedni druge :per:
Ja evo dobro. Sunce danas usjalo kako treba nakon...pa brat - bratu 10ak kisnih dana. Biloe tu nesto kao poned'ljak utorak sunce se ukazivalo a zimaaa...ma nista to. Sve kisa uglavnom. E danas je usjalo fino.Sutra jos toplie, prek's'tra toplie neg' sutra i tako sve...
Tacno se vidi kako se priblizava maj, najljepšiji mjesec u god'ni svakoj :zaljubljena:
Jesi došo u zemlju srpsku?
 
A dosadnijeh hakera...

Ima dvofaktorni login ali je to bulja
Ja koristim passwordless metod, jedino da pristanem na malware ili da mi se ugnezde u browser al za to je zadužen Kaspersky da nadzoriše.

Neko u Njemačkoj pogodijo moj pin code al ništa od sinhronizacije jerbo prošo minut da potvrdim jal odbijem, bio mi isključen internet na mobu.

Uostalom i da upadnu na nalog ima samo broj telefona i email adresa bez pisama (preuzeo thunderbird)... Broj Master Carda nema... Mož samo da kuka za izgubljenim vremenom...

Zapamtite - passwordless nalog i jak antivirus
 
Sve je počelo kada je jedan dokoni penzioner u Kanadi otvarao SPAM poštu sa linkovima da instalira nekog Stojka... Pa pošto imao moju e-mail adresu to preko instaliranog exe.Stojka otišlo na Darkweb sa ostalim nesrećnicima iz adresara... A on samo reinstalirao u servisu da mu ne traže 200$ za ransom... Ċutao ko murva...

Onu rusku email adresu samo državnim organima
Našim i njihovim
 
Sve je počelo kada je jedan dokoni penzioner u Kanadi otvarao SPAM poštu sa linkovima da instalira nekog Stojka... Pa pošto imao moju e-mail adresu to preko instaliranog exe.Stojka otišlo na Darkweb sa ostalim nesrećnicima iz adresara... A on samo reinstalirao u servisu da mu ne traže 200$ za ransom... Ċutao ko murva...

Onu rusku email adresu samo državnim organima
Našim i njihovim
Ti sve nešto sa nekim Stojkom i organima? :mrgreen:
 

Back
Top