SKIATHOS ali stvarno!

fantasticno,bez kise do polovine oktobra.more kao caj,grci punih dzepova,nasmejani,gostoljubivi,pa posle 20-tog negde moze i "daj sta das".inace do 12-13 septembra (zavisi od vikenda) cene su....avgustovske a od tada je "veliko bezanje" grka i veliki pad cena.danas pogledah rant-a-car cene...auto 19-25,dzip 25-30,scooter i za 10,sto bi bilo i u septembru.iduci vikend krecu grci (zavrseni ispiti u skolama) i cene..odoshe...na gore
 
informacije sa skiathosa(da ne padne tema... :lol: :lol: :lol: ): posle politicara,drustvo nam prave kurt rasel,patrik svejz,psinakis....ocekuje se dolazak stalonea i svarcenegera.a kafu smo juce pili sa kapitenom olimpijakosa-djoletom.u vezi smestaja...od ovog vikenda nema cetvorokrevetnih na raspolaganju....ostaju samo "budzaci" i extra skupi za bogate atinjane(250 evra po danu)
 
Bezimeni77:
Moja prijateljica danas putuje na skiatos 12 noći (platila 9999 din), pa ćemo dočekati svež izveštaj za petnaestak dana.
Ja sam bio samo na ekskurziji, a ona ide tamo na letovanje, pa cemo videti kako se snasla.
Javljam

Željno iščekujemo informacije. Bezimeni, nadam se da se prijateljica vratila i da je rada da nam, preko tebe, dočara lepotu plaža, miris borovine i atmosferu grada Skiatosa.
 
Postovani forumasi (bez dezurnog) koristim priliku da obavestim one koji ne znaju da,u grckoj postoji TURISTICKA POLICIJA (ima i u srbiji?) kojoj mozete da se pozalite i na nekvalitetnu hranu a kamoli nesto drugo.I u najmanju ruku bicete obesteceni -novcano, a u tezim slucajevima.... :confused:
 
evo jos nesto da "neko" pozeleni od muke:moje goste u apartmanu ceka "dobrodoslica" u vidu flase vina,soka,voca i sl.a na polasku dobijaju flasu rucno cedjenog maslinovog ulja sa skiathosa koje je bez dodataka i bez hemikalija. a za decu...tetovaze,hair wraps,narukvice.Ljudi,kunem vam se da "ovog" ne placam da me reklamira.....on to onako....sam sa sobom komunicira.....
 
Obecanje pusto radovanje :lol: :lol: :lol: Samo treba da ti se uplate pare UNAPRED bez ikakve garancije da je to bas tako kao sto kazes. Samo pare unapred i garancija stize.......po golubu.........a jel moze prvo garantno-pozivno pismo pa onda pare ?
 
koliko ima kilometara do ferija?
iz kog grada se hvata feribot?
koliko putuje?
koliko km ima uopste?
koje sve agenciije prodaju aranzmane? osim oktopoda, halo tursa...
ima li aranzmana na duze od 10 dana, bar 12, 14....?
ps o od juce razmisljam da idem tamo, a prilicno sam neobavestena. zato pomozite vasim informacijama.pozdrav
 
Pa sto prvo ne procita malo.... :confused: Al necu da budem babaroga :wink:

Ide se iz Volosa trajektom(oko 300km od ulaska u Grcku).trajekt ide oko 2,5 h...Agencije koje pominjes imaju,mislim,samo sa 9 nocenja.Agencija Magic radi na 10 nocenja.Ponudu ima i Kon Tiki avionom. Ako bi isli kolima onda mozete da rezervisete kad i koliko zelite preko naseg coveka na Skiathosu. Da, i Sabra radi ovu destinaciju...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top