Скандалозно: Америчке маринце пребили у Београду!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisi mi odgovorio na pitanje!

Obezbedjenje ih je izbacilo....eto ti odgovora,usput su se malo kocoperili i dobili po p.....
Zasto ljudi kod nas misle da su oni nesto ekstra,nasi profesionalni vojnici (kad smo nekad imali vojsku) su im ravni po svemu,osim po plati....najveci broj tih americkih malih smradova ide u vojsku da bi dobili olaksice za koledz,ili kad postanu invalidi sa belosvetskih ratista da imaju izvesne povlastice u drustvu....
Njihova propaganda ih je uzdigla do nebesa,ali ako,bas volim kad tresnu od zemlju,i vide da krvare jos kako....
 
Dvojica američkih marinaca prebijena u toaletu noćnog kluba „Stefan Braun" u Beogradu! Marinci posle ukazane pomoći u Urgentnom centru pušteni kući, policija traga za napadačima. Marinac R. Dž. M. (27) i njegov kolega, koji su zaposleni u Ambasadi SAD u Beogradu, napadnuti su u noći između 15. i 16. oktobra u poznatom noćnom klubu.

http://www.pressonline.rs/page/storie/sr.html?view=story&id=83694&sectionId=39

Nisu marinci isprebijani , čim su odmah iz Urgentnog centra pušteni kući.
Kad naš čovek isprebija to se ne leči tako brzo.:D
Dobili po neki šamarčić i sad uključen alarm :roll:
 
Obezbedjenje ih je izbacilo....eto ti odgovora,usput su se malo kocoperili i dobili po p.....
Zasto ljudi kod nas misle da su oni nesto ekstra,nasi profesionalni vojnici (kad smo nekad imali vojsku) su im ravni po svemu,osim po plati....najveci broj tih americkih malih smradova ide u vojsku da bi dobili olaksice za koledz,ili kad postanu invalidi sa belosvetskih ratista da imaju izvesne povlastice u drustvu....
Njihova propaganda ih je uzdigla do nebesa,ali ako,bas volim kad tresnu od zemlju,i vide da krvare jos kako....
E, sada ćemo zbog njih, mi svi čoporativno, verovatno dobiti po p...
A usput smo se opet pokazali kao divljaci.
Nisu marinci isprebijani , čim su odmah iz Urgentnog centra pušteni kući.
Kad naš čovek isprebija to se ne leči tako brzo.:D
Dobili po neki šamarčić i sad uključen alarm :roll:

Slažem se.
 
E, sada ćemo zbog njih, mi svi čoporativno, verovatno dobiti po p...
A usput smo se opet pokazali kao divljaci.


Slažem se.

Pravi divljaci su dobili sta su trazili,ako si dosao u goste,postuj domacina i red u kuci,sto su ti smradovi vredniji od nekog Srbina koji bi napravio isto takvo sranje i bio izbacen i malo izlupan....jel se njima treba oprostiti i izvinuti sto se seljace,za to je Bota zaduzen a ne obezbedjenje
 
Jel ti to verujes u pricu da su marinci utrenirani super?

Ta prica je da bi se podigao moral i opravdale pare koje se trose na vojsku...

Nasa trula vojska ima obicne jedinice i u njima pojedince koje su utrenirani bolje nego marinci, a specijalci i razne specijalisticke jedinice su na razlicitom nivou utreniranosti...

Ja sam cu da mlatim tri marinca, jel dovoljan odnos...

Sve to zavisi od samog pojedinca , od okolnosti , dok je kod njih sistematicno , ali je tu i mnogo propagande...

Uostalom ovo je bilo koskanje, ali je u redu da se nazove tucom....jer dosta je bilo da se tucom naziva samo kad nekome lomis rebra , rascopas glavu, a to vidim dominira...to su izivljavanja....

Vratimo se na ferke, jeste da nije to za amere, nije ni za francuze, ali za nashe bi moglo...
Jos u brownu, fenserski klub, mozda neko slucajno bio u teretani proslog vikenda....pa prosuo amera jednim udarcem...
 
Jel ti to verujes u pricu da su marinci utrenirani super?

Ta prica je da bi se podigao moral i opravdale pare koje se trose na vojsku...

Nasa trula vojska ima obicne jedinice i u njima pojedince koje su utrenirani bolje nego marinci, a specijalci i razne specijalisticke jedinice su na razlicitom nivou utreniranosti...

Ja sam cu da mlatim tri marinca, jel dovoljan odnos...

Sve to zavisi od samog pojedinca , od okolnosti , dok je kod njih sistematicno , ali je tu i mnogo propagande...

Uostalom ovo je bilo koskanje, ali je u redu da se nazove tucom....jer dosta je bilo da se tucom naziva samo kad nekome lomis rebra , rascopas glavu, a to vidim dominira...to su izivljavanja....

Vratimo se na ferke, jeste da nije to za amere, nije ni za francuze, ali za nashe bi moglo...
Jos u brownu, fenserski klub, mozda neko slucajno bio u teretani proslog vikenda....pa prosuo amera jednim udarcem...

:hahaha: :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top