СЈАЈ И БЕДА АМЕРИЧКОГ СНА...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
68Charger440:
Ajde pogledaj situaciju ovako: da odes na Americki forum i da za avatar stavis Japansku zastavu (Japanci su bombardovali Pearl Harbor), dali mislis da bi svi bili protiv tebe kao sto ste svi ovde protiv mene?
Znas, ja ne mogu, a i da iskren budem i ne zelim, da radim stvari samo da bi drugi bili zadovoljni. A to se odnosi i na menjanje avatara.

А после је било приче да је Америчка влада имала информације да ће Перл Харбор бити нападнут, ал' су их пустили, како би влада имала оправдање у Сенату да тражи проглашење ратног стања и увођења земље у рат... Исто су поновили нешто касније, тачније пре скоро 5 година, режирајући нападе у Њујорку и Вашингтону, како би почели рат против тероризма у свету... И сасвим случајно почели од Ирака који има огромне резерве нафте... Случајност...
А иначе, што се тиче јапанске заставе, па они су им лепо вратили за Перл Харбор пар година касније... Јапанци бомбардовали војне бродове, а ови ударили по цивилима, и сравнили два града за само пар минута... Ма дај да искулирамо, немам више живаца да читам твоје постове... Да си неко други не би ми сметало, ал' ми је страшно криво што знам да си мој земљак, а да тако размишљаш...
 
DraGo70:
Baš me zanima kako bi prošao na američkom forumu ako bi stavio Osamu Bin Ladena kao Avatar...

Ја сам пробао на једном Хрватском форуму са овим ником и аватаром... Преживео сам 3,5 минута, пре него што ме је модератор провалио, и закуцао трајан бан... Додуше, мени се само појављивало, како је у питању грешка приликом покушаја да се улогујем... :lol:
 
68Charger440:
Ova tema uopste nije trebala biti o Srbiju vec samo o Americi, a vi ste me napali zasto trosim dolare po Vegasu (iako se radi o maloj sumi) umesto da ih saljem u Srbiju. Kad sam rekao zasto, onda je poceo 3. svetski rat.

Uh, kakav rat, nemoj da dajes sebi previse na vaznosti. Svoju kivnost i pljuvacinu prema Srbiji opravdavas time sto ti niko nije gurao pare u dzep, sto tvoji nisu mogli da nadju posao itd. A vidimo kako ti smetaju pitanja zasto ti nisi neki dinar dao nekom sapatniku, izbeglici iz Krajine...
Ti si jedan obican, mali, nebitan licemer.
 
ШЕШЕЉ:
Ја сам пробао на једном Хрватском форуму са овим ником и аватаром... Преживео сам 3,5 минута, пре него што ме је модератор провалио, и закуцао трајан бан... Додуше, мени се само појављивало, како је у питању грешка приликом покушаја да се улогујем... :lol:

Koliko bi Naser Orić preživeo na ovom forumu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top