Uticaj američkog ambasadora na Vučića je zabrinjavajuć i potpuno kolonijalan

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Odrično ponašanje Hila prema Srbiji u poslednjoj izjavi a vezano oko problema Srpskog dinara na Kosovu govori da ako Srbija dozvoli predsedniku Srbije da u narednom periodu nastavi da potisuje preostala dokumenta sa Prištinom a po naređenju Hila kao do sada dovodi Srbiju u nepopravljivo stanje kolonizovane Države kojoj više ni sam Bog ne može pomoći.
 
Autorska
Odrično ponašanje Hila prema Srbiji u poslednjoj izjavi a vezano oko problema Srpskog dinara na Kosovu govori da ako Srbija dozvoli predsedniku Srbije da u narednom periodu nastavi da potisuje preostala dokumenta sa Prištinom a po naređenju Hila kao do sada dovodi Srbiju u nepopravljivo stanje kolonizovane Države kojoj više ni sam Bog ne može pomoći.

Па у будућности дотични гувернер који обавља послове овде може само да нас у’вати за ***** И онако то најбоље зна и да ради. :hvala:
 
Autorska
Odrično ponašanje Hila prema Srbiji u poslednjoj izjavi a vezano oko problema Srpskog dinara na Kosovu govori da ako Srbija dozvoli predsedniku Srbije da u narednom periodu nastavi da potisuje preostala dokumenta sa Prištinom a po naređenju Hila kao do sada dovodi Srbiju u nepopravljivo stanje kolonizovane Države kojoj više ni sam Bog ne može pomoći.
A evo i Neska, mrzitelja progresa Srbije pod AV. Sta je Nesko, nema se vise sta prodati Siptarima, a u Srbiji Vucic zavrnuo pipu rodbini, nema zivota na tudjoj grbaci?
 
Autorska
Odrično ponašanje Hila prema Srbiji u poslednjoj izjavi a vezano oko problema Srpskog dinara na Kosovu govori da ako Srbija dozvoli predsedniku Srbije da u narednom periodu nastavi da potisuje preostala dokumenta sa Prištinom a po naređenju Hila kao do sada dovodi Srbiju u nepopravljivo stanje kolonizovane Države kojoj više ni sam Bog ne može pomoći.
Valjalo bi pitati RUSKOG AMBASADORA šta nam je činiti
 
valjda da srbija mora postati poput njemačke...

Gde rekao

Poslednja izjava je da se protive ukidanju dinara

Ako je rekao to za Nemačku onda možemo komotno da razvalio ove tzv države oko nas što nam smetaju i da tvrdimo da su to uradili oni

Ništa čovek nije loše rekao još ako se ponudio da i nama učine "usluge" kao Nemcima 90-tih spomenik da mu dignemo odmah ( skidamo gologu.zana sa Kalemegdana i onako ga je ustaša pravio)
 
Gde rekao

Poslednja izjava je da se protive ukidanju dinara

Ako je rekao to za Nemačku onda možemo komotno da razvalio ove tzv države oko nas što nam smetaju i da tvrdimo da su to uradili oni

Ništa čovek nije loše rekao još ako se ponudio da i nama učine "usluge" kao Nemcima 90-tih spomenik da mu dignemo odmah ( skidamo gologu.zana sa Kalemegdana i onako ga je ustaša pravio)
Eto, slažemo se da je Amerika OK izbor za Srbiju
 
A evo i Neska, mrzitelja progresa Srbije pod AV. Sta je Nesko, nema se vise sta prodati Siptarima, a u Srbiji Vucic zavrnuo pipu rodbini, nema zivota na tudjoj grbaci?
Lupaš da bi opravdao sopstveni šovinizam među sopstveni rod.
Kakvi šiptari kakva trgovina pa pitaj za to svog Vučića kojeg ovde braniš od mene gde mu je danas Veselinović i Radoičić jer odgovaraju pred zakonom za šta?
E moj licemeru mogu da ti daju repke samo prodate Srpske duše,ustaše i dvolične osobe a ovde na forumu ih baš ima poprilično.
 

Back
Top