Сиријска oпозиција: Хама попут Сребренице

Уосталом Алија ти је добио награду краља Фејсала, центра за демократију у Вашингтону, као многе друге за "унапређење демократије и људских права" ваљда због ангажовања миротвораца јединице Ел Муџахид. :roll:
Претпостављам да би у овом случају рахметли Бабо био на страни побуњеника баш ка што је и Асад нови Милошевић.
Слажеш се зар не ?

Evo sve demokratski :
 
Реци ми Цитадело, шта мислиш како ће након евентуалног Асадовог свргавања тећи увођење демократије у Сирију ?
За које вријеме процјењујеш да ће бити изводљиво спровести прву gay параду а да Сиријци свих вјероисповијести буду свикнути на то ?
 
Реци ми Цитадело, шта мислиш како ће након евентуалног Асадовог свргавања тећи увођење демократије у Сирију ?
За које вријеме процјењујеш да ће бити изводљиво спровести прву gay параду а да Сиријци свих вјероисповијести буду свикнути на то ?

A tebe samo te gay parade žuljaju , zato si protiv Zapada ?
 
Ја не схватам заиста зашто вахабити у Сарајеву пружају отпор тако прогресивном завођењу и увођењу демократије, ћерају младе из парка са клупе на којој се љубе, а они би се уствари требали пољубит без сударања брада. :roll:

Волио бих да ми те неке ствара по питању сливене компатибилности вахабизма и демократије објасни Uysal... :roll:
 
A tebe samo te gay parade žuljaju , zato si protiv Zapada ?

Па Сарајево је најзападнији исламски град унутар евроунијатског амбијента па ме занима како то паше уз бриселски ентеријер подмазано или не...

Ја мислим да би вам била боља једна мушка асадовска рука. Брзо би вас довела у ред. После немој рећи да ја не мислим на све...
 
Voleo bih da vidim da vođa te čuvene opozicije, ume na karti da pronađe Srebrenicu !? Što se mene tiče, umesto tri, nek' ima pet pokušaja !?!
Излишно је причати о томе.Американци су у свим овим намештеним ратовима подржали муслиманске фундаменталисте,већином суните зато што мисле да могу да их контролишу.
 
Цитадело, шалу на страну, ја заиста мислим да ви боснаскохерцеговачки Муслимани сами себи копате јаму а да тога нисте ни свјесни.
То што вам је казао Радован може се и обистинити али то не вољом Срба, већ оних који су вас и угурали у авантуру с неизвјесним крајем. Њима очигледно нису потребни мање више ни муслимани ни православци са својом "ретроградношћу", осим можда као јефтина радна снага.... Е, сад јeбига Мујо је ем Босанчерос, ем слиму па док му дође из буље у вугла, треба некад исувише времена...
 
Цитадело, шалу на страну, ја заиста мислим да ви боснаскохерцеговачки Муслимани сами себи копате јаму а да тога нисте ни свјесни.
То што вам је казао Радован може се и обистинити али то не вољом Срба, већ оних који су вас и угурали у авантуру с неизвјесним крајем. Њима очигледно нису потребни мање више ни муслимани ни православци са својом "ретроградношћу", осим можда као јефтина радна снага.... Е, сад јeбига Мујо је ем Босанчерос, ем слиму па док му дође из буље у вугла, треба некад исувише времена...
Квака је у томе што је смешно њих у глобалу оптужити да су против нас...бар се мени прилично често дешавало да наиђем на муслимане који су просрпски оријентисани или тврде да су Срби,док је за Хрвате то био редак случај,чак не могу да се сетим ни једног.
А и од 1991.-'95.,имали смо муслимане из Цазина и Велике Кладуше који су били уз Србе.
 

Back
Top