Šiptari bez duše nad Srbima

Pa naravno kad vi budete platili struju koju ste krali Srbiji.
Pa ja sam po selima vašim oko Prištine nalazio duple skrivene strujne kablove i koristili ste ih isključivo za grejanje.To ste radili tokom cele vladavine Srba čak i pod Miloševićem.Ja sam lično video jer sam ing.elektrotehnike.

Sudeci po pisanju i izrazavanju cisto sumnjam da imas prefiks ing. al to i nije bitno....
Nego ocekujete da vam ministarsvo za Kosmet popuni sve vase bezgranicne zelje a uz to necete reci ne za pomoc koju dobijate od Kosovskih vlasti.
Vi samo zalegnite negde na livadu maslacak u usta i gledajte u nebo...

Ja te pitam dali te mere vaze samo za Srbe ili za ostale ?
 
E pa vidis, meni je u sred Srbije postao nepodnosljiv zivot i to zbog jedne velike manjine srpskog smrada (ustvari uopste je u putanju ko su ti tipovi) , koji hoce da celu Srbiju prisvoji i strpa u sopstveni dzep, milom ili silom, koristeci sva raspoloziva sredstva, pocevsi od unuistavanja radnih mesta, lopovluka, kradja i otimacine svega do cega mogu da dodju sa samo jednim ciljem da celu Srbiju raseli na sve cetiri strane sveta, pravdajuci sav taj svoj cilj i kriminal apstrktnim zakonima koji samo odgovaraju jednoj velikoj manjini to jest samo njima.
Naravno da mi ne pada na pamet da menjam mesto zivljenja, jer pre ce na kraju morati da lete glave bas tim izrodima nego sto cu ja promeniti mesto gde zivim od rodjenja i gde su ziveli moji pretci vec vekovima unazad.

E tako je isto i na Kosovu i Metohiji.
Pa sta mislis da svaka belosvetksa susa moze da dodje i da te istera iz kuce ?

Pa nece moci i tom americkom-evropskom smradi ce sveca brzo dogoreti do kraja a onda ce siptarima biti samo jedan put i to put na nebo.....a ti se pobrini da se i sama ne nadjes sa njima na tom njihovom putu.

Ja poštujem tvoj stav ali ja ne mislim da zarad dedova i pradedova ja i moja porodica treba da trpimo teror i neimaštinu. Ljudi se vežu za neko drago im mesto ali ne puštaju korenja ko stabla..
 
Sudeci po pisanju i izrazavanju cisto sumnjam da imas prefiks ing. al to i nije bitno....
Nego ocekujete da vam ministarsvo za Kosmet popuni sve vase bezgranicne zelje a uz to necete reci ne za pomoc koju dobijate od Kosovskih vlasti.
Vi samo zalegnite negde na livadu maslacak u usta i gledajte u nebo...

Ja te pitam dali te mere vaze samo za Srbe ili za ostale ?
Koje bre mere Šiptaru,pa Srbija je htela da daje struju Srbima besplatno u enklavama čak je pristala da snabdeva i besplatno Šiptare koji su priključeni na trafo stanicama koje koriste ti Srbi po selima.Pa su Šiptari rekli ne može jer nam Srbi duguju.
E kad je tako pitam ja sad tebe a šta ste to vi nama dugovali a da ste platili državi Srbiji?
Vi ste okupatori Kosova zajedno sa NATO a mi smo narod pod okupacijom Šiptarčino.
 
Poslednja izmena:
Sudeci po pisanju i izrazavanju cisto sumnjam da imas prefiks ing. al to i nije bitno....
Nego ocekujete da vam ministarsvo za Kosmet popuni sve vase bezgranicne zelje a uz to necete reci ne za pomoc koju dobijate od Kosovskih vlasti.
Vi samo zalegnite negde na livadu maslacak u usta i gledajte u nebo...

Ja te pitam dali te mere vaze samo za Srbe ili za ostale ?
Treba znaci Srbi da placaju siptarima srpsku struju......................pa ni vi je ne placate srbiji,sta vi u stvari hocete?
 
Ja poštujem tvoj stav ali ja ne mislim da zarad dedova i pradedova ja i moja porodica treba da trpimo teror i neimaštinu. Ljudi se vežu za neko drago im mesto ali ne puštaju korenja ko stabla..


I ja ne cenim tvoje misljenje jer razlika izmenjdju savremenog coveka i nomada je bas u postojanosti na odredjenom mestu gde se generacijama sticu vrednosti i uslovi za sto bolje uslove postojanosti i zivljenja.

Pa sta mislis gde bi cela civilizacija zavrsila kada bi se svi ponasali kao cigani ?

Cini mi se da je bas najveci tvoj problem oko statike i dinamike !
 
Nesto se ne obraca paznja na ovakve cinjenice...

22. Avgust. 2008

Predstavnik Srba iz Kosovskog pomoravlja Predrag Stojković

Prema Stojkovićevim rečima, sada veliki broj ljudi prima po tri, četiri plate, koje su duplo veće nego u drugim delovima Srbije, a da pri tome uopšte ne žive na Kosovu, "već smatraju Kosovo inostranstvom gde se dobro zarađuje".

....rećiću vam i to da je kosovska vlada dozvolila da humanitarna pomoć za Srbe u Pomoravlju bude unošena bez ikakve carine i bez ikakvih poreskih opterećenja, ja vam moram vrlo iskreno i odgovorno reći da vozila koja su dobila pravo da to unose, fotografisana su, i bukvalno su donosili robu za Albance",
 
Poslednja izmena:
Nesto se ne obraca paznja na ovakve cinjenice...

22. Avgust. 2008

Predstavnik Srba iz Kosovskog pomoravlja Predrag Stojković

Prema Stojkovićevim rečima, sada veliki broj ljudi prima po tri, četiri plate, koje su duplo veće nego u drugim delovima Srbije, a da pri tome uopšte ne žive na Kosovu, "već smatraju Kosovo inostranstvom gde se dobro zarađuje".


z:((:zima:...ima da ih "mecava" odnese....
 
Nesto se ne obraca paznja na ovakve cinjenice...

22. Avgust. 2008

Predstavnik Srba iz Kosovskog pomoravlja Predrag Stojković

Prema Stojkovićevim rečima, sada veliki broj ljudi prima po tri, četiri plate, koje su duplo veće nego u drugim delovima Srbije, a da pri tome uopšte ne žive na Kosovu, "već smatraju Kosovo inostranstvom gde se dobro zarađuje".

....rećiću vam i to da je kosovska vlada dozvolila da humanitarna pomoć za Srbe u Pomoravlju bude unošena bez ikakve carine i bez ikakvih poreskih opterećenja, ja vam moram vrlo iskreno i odgovorno reći da vozila koja su dobila pravo da to unose, fotografisana su, i bukvalno su donosili robu za Albance",

Siptarsku "dobrotu" smo mi srbi jasno videli. Na hiljade pobijeno srpskih civila od okupacije 1999. Sve srpske crkve i manastire su unistili. Koljaci Haradinaj i Taci su siptariji vodje. Srbi na Kosovu uglavnom zive kao u konc logoru.
 
30.11.2008

Dedovinu prodaju, beže zbog Srba

Šestočlana porodica Antić iz Berivojca na Kosmetu

Porodica Antić i sela Berivojce kod Kamenice rešila je da se trajno iseli s Kosmeta.

Radmila i deca Aleksandar i Aleksandra i Draganovi roditelji Trajan i Živka ne prodaju kuću zbog Albanaca.Na prodaju dedovine odlučili su se zbog bahatosti srpskih funkcionera u kosovskokameničkoj lokalnoj samoupravi.

Antići su, naime, 1. marta ove godine ostali bez posla. Otkaze su dobili jer nisu želeli da i dalje rade u privremenim kosovskim institucijama. Dragan je radio kao referent za amaterizam, a njegova supruga Radmila bila je vaspitačica u Predškolskoj ustanovi „Sunce“ u Kosovskoj Kamenici.

Umesto da Draganu i Radmili omoguće da ponovo dobiju posao, lokalni srpski funkcioneri u Ranilugu ne žele da im pomognu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kako bi se ovo moglo protumaciti sem tipican primer instumentalizacije...
Pa posle kukaju sto im je iskljucena struja zbog neplacanja samo zato sto su Srbi !!!
 
Pa naravno kad vi budete platili struju koju ste krali Srbiji.
Pa ja sam po selima vašim oko Prištine nalazio duple skrivene strujne kablove i koristili ste ih isključivo za grejanje.To ste radili tokom cele vladavine Srba čak i pod Miloševićem.Ja sam lično video jer sam ing.elektrotehnike.

E pa hajde reci ing.elektrotehnike sta si radio kad bi naisao na takve.Nemoj reci da im nisi prekidao struju i da slucajeve nisi predavao na sud.Ako to nisi uradio onda su ti nesto turili u dzep i ti si zatvorio ochi kao sto su uglavnom radile vlasti na kosovu(bili su lako podmitljivi) i sad kukaju sta se to dogodilo i posle 15-20 godina im pada napamet da traze dug.Priznaj ovde svima da te koje si uhvatio da kradu su platili taj "dug" ili tebi ili su ostali bez struje i isli na sud a posto ti pominjes dug prema srbiji ti si sam usrao tu stvar svojoj drzavi kada si uzeo "svoj" deo.
 
30.11.2008

Dedovinu prodaju, beže zbog Srba

Šestočlana porodica Antić iz Berivojca na Kosmetu

Porodica Antić i sela Berivojce kod Kamenice rešila je da se trajno iseli s Kosmeta.

Radmila i deca Aleksandar i Aleksandra i Draganovi roditelji Trajan i Živka ne prodaju kuću zbog Albanaca.Na prodaju dedovine odlučili su se zbog bahatosti srpskih funkcionera u kosovskokameničkoj lokalnoj samoupravi.

Antići su, naime, 1. marta ove godine ostali bez posla. Otkaze su dobili jer nisu želeli da i dalje rade u privremenim kosovskim institucijama. Dragan je radio kao referent za amaterizam, a njegova supruga Radmila bila je vaspitačica u Predškolskoj ustanovi „Sunce“ u Kosovskoj Kamenici.

Umesto da Draganu i Radmili omoguće da ponovo dobiju posao, lokalni srpski funkcioneri u Ranilugu ne žele da im pomognu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kako bi se ovo moglo protumaciti sem tipican primer instumentalizacije...
Pa posle kukaju sto im je iskljucena struja zbog neplacanja samo zato sto su Srbi !!!

Demokratama nisu siptari krivi sto su unistili sva srpska groblja, manastire i crkve, sekli srbima glave i silovali srpkinje. Korumpirani i izdajnicki sljam koji se ulizuju siptarima, ne mogu se nazvati srbima.
 

Back
Top