Šiptari bez duše nad Srbima

ne zaboravi da im i popusis........

:eek:A sta to....:think:aha pa ti ga imas....odakle ti:)?

U ovo verujem:

Ja sam tu vašu skrivenu krađu tj.dokaz video kao civil i to tek 1998-9 god. i to na par različitih mesta.[/QUOTE]

Kada si ishao od kuche do kuche da vidish shta je preostalo za tebe kada ste preko 800.000 Albanaca oterali iz svojih domova.

:eek:...sinak...opijati su opasna stvar:rotf:



E pa hajde reci ing.elektrotehnike sta si radio kad bi naisao na takve.Nemoj reci da im nisi prekidao struju i da slucajeve nisi predavao na sud.Ako to nisi uradio onda su ti nesto turili u dzep i ti si zatvorio ochi kao sto su uglavnom radile vlasti na kosovu(bili su lako podmitljivi) i sad kukaju sta se to dogodilo i posle 15-20 godina im pada napamet da traze dug.Priznaj ovde svima da te koje si uhvatio da kradu su platili taj "dug" ili tebi ili su ostali bez struje i isli na sud a posto ti pominjes dug prema srbiji ti si sam usrao tu stvar svojoj drzavi kada si uzeo "svoj" deo.

Kakav sud bre.....tamo samo se samo Srbima sudi...da ima pravde uopste neandertalci kao sto si ti ne bi videli dalje od svojih pecina u maloj aziji....a ono sto vi dugujete nasoj drzavi ne mozete naplatiti ni organima celog tvog plemena....zato okaci plug o vrat i idi obradjuj zemlju...:);)
 
Poslednja izmena:
Sine prvo obriši sline jer balaviš,a drugo ja ne živim ni na tvoj ni na njen nad,već od svog rada i vlasnik sam privatnog servisa još od 98god.
A ti nisi sigurno takav zajedno sa njom pomogao ni jednom Srbinu na Kosovu a ja jesam i dalje ću pomagati kada mogu.
Zato sam i srećan što me takvi poput tebe ponižavaju jer da je suprotno zabrinuo bi se.

Uuu, oprosti, za.ebo sam se!
Ti ne možeš ni da shvatiš šta sam ti napisao, a kamoli zašto je ona za tebe moralna vertikala!
:sanke:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ti bre zadrvila pa već u svojoj glavi i osudila pa sad ti je 90% siromašnih Srba na Kosovu malo naspram onih nekoliko što si videla u svojoj blizini,koji su iskoristili Kosovo.
To se dogodilo i bolje je tako jer da su ostali takvi, oni bi na Kosovu kad zagusti i Šiptarski vojnici bili.A ovde je reč o poslednjim Srbima na svetoj Srpskoj zemlji i koji nisu krivi zbog takvog šljama kojeg ima u svakom narodu.

Da nisu prodavali svoju dedovinu na 'svetoj zemlji' i dostojanstveno se borili za nju KAD SU BILI VECINA, a siptari manjina, sad bi stvari bile drugacije. Od povratka Kosova svi su svesni da nema nista!!! Ali to je vec duza prica.
Nije mi jasno zasto me prozivas, kad sam vec nagovestila da ipak Srbima na kosovu treba pomoci, a ovima ovde koji zive od minimalca, na racun drzave i NE ZELE DA RADE (jer im je tih 10,000din po clanu sasvim dovoljno)...e pa njima i to treba ukinuti!!!
 
Da nisu prodavali svoju dedovinu na 'svetoj zemlji' i dostojanstveno se borili za nju KAD SU BILI VECINA, a siptari manjina, sad bi stvari bile drugacije. Od povratka Kosova svi su svesni da nema nista!!! Ali to je vec duza prica.
Nije mi jasno zasto me prozivas, kad sam vec nagovestila da ipak Srbima na kosovu treba pomoci, a ovima ovde koji zive od minimalca, na racun drzave i NE ZELE DA RADE (jer im je tih 10,000din po clanu sasvim dovoljno)...e pa njima i to treba ukinuti!!!

Na kojim si ti drogama..?Gde i sta da rade.....gde ti zivis svega ti:dash:
 
Na kojim si ti drogama..?Gde i sta da rade.....gde ti zivis svega ti:dash:

Za one koji zele da rade posla ima uvek, a ne da vec 10. god zive od socijele.
Ako ne citas moje postove nemoj ni da komentarises, jer pricam o Kosovskim srbima koji zive u Srbiji! ima i izuzetaka, ali....
A svakako da treba pomoci ostatku na Kosovu, jer ispastaju zbog pojedinih, koji nazalost ima jaaako puno, pa i jeste Kosovo tu gde je sad.
 
Ti se ovde praviš budala Šiptarčino jel, pa nećeš da se setiš da niko nije smeo da zalazi po vašim zabitim selima bez bovova i oklopnih vozila.
Ja nisam radio nikad u distribuciji niti sam bio zadužen da vas predajem sudu mada bi više voleo da mi se pružila takva šansa da vas za to slatko pozatvaram nego da mi se da ono što najviše želim ali pošto
ste svi krali struju do poslednjeg,zatvoriti vas ili sve vas kažnjavati je bilo praktično nemoguće.A osim toga vi ste neprestano uništavali i ubijali Srpsku miliciju gde god ste stigli i mogli..Ja sam tu vašu skrivenu krađu tj.dokaz video kao civil i to tek 1998-9 god. i to na par različitih mesta.

Tebi Shkavelchino ne treba da se pravis budala dovoljno je da budes originalan.Pogledaj jos jednom sta si napisao Shkavelinjo:
"Pa ja sam po selima vašim oko Prištine nalazio duple skrivene strujne kablove i koristili ste ih isključivo za grejanje.To ste radili tokom cele vladavine Srba čak i pod Miloševićem.Ja sam lično video jer sam ing.elektrotehnike" i jos naglasavas da si ing.elektrotehnike da bi bio uverljiviji i da si to radio u okviru svog posla.
Da znam da ti je uvek bila zelja da nas sve pozatvaras i da ti to i dan danas zelis ali zaboravi na to .......
To sto si video 1998 i 1999 godine na par razlichitih mesta bi bilo vrlo interesantno da opises.Ja mislim da je bilo u pitanju pljachkanje kuca ali bih voleo da chujem tvoju verziju.
 
Izasao je odlican film o siptarskoj bagri i to u produkciji Holivuda

zove se TAKEN sa Neson Liamom u glavnoj ulozi , i film je prica o devojci od 17 godina ciji je otac bivsi americki CIA specijalac i devojka sa drugaricom otputuje za Pariz na koncert U2-a i tamo je malo polse stizanja nju i drugaricu otme siptarska mafija iz Tropoje koja trguje belim robljem. I ta mafija je prvo dovodila devojke iz istocnoevropskih drzava obecavajuci im posao u Francuskoj kao dadilje ili konobarice , a posto su se kod nas opametle onda su poceli da otimaju mlade devojke tj turistkinje koje zatim navlace na heroin i onda pustaju u prostituciju ili prodaju dalje.

Obavezno pogledajte odlican film o siptarskoj bagri

Zato ja kazem odavno - za siptare samo metak

Za srbe kao ti ja kazem samo mozete da nam ga smokingujete...............
 
Tebi Shkavelchino ne treba da se pravis budala dovoljno je da budes originalan.Pogledaj jos jednom sta si napisao Shkavelinjo:
"Pa ja sam po selima vašim oko Prištine nalazio duple skrivene strujne kablove i koristili ste ih isključivo za grejanje.To ste radili tokom cele vladavine Srba čak i pod Miloševićem.Ja sam lično video jer sam ing.elektrotehnike" i jos naglasavas da si ing.elektrotehnike da bi bio uverljiviji i da si to radio u okviru svog posla.
Da znam da ti je uvek bila zelja da nas sve pozatvaras i da ti to i dan danas zelis ali zaboravi na to .......
To sto si video 1998 i 1999 godine na par razlichitih mesta bi bilo vrlo interesantno da opises.Ja mislim da je bilo u pitanju pljachkanje kuca ali bih voleo da chujem tvoju verziju.

Vidi ti zemljoradnika sto je obrazovan....vo no:lol::)
 
Za one koji zele da rade posla ima uvek, a ne da vec 10. god zive od socijele.
Ako ne citas moje postove nemoj ni da komentarises, jer pricam o Kosovskim srbima koji zive u Srbiji! ima i izuzetaka, ali....
A svakako da treba pomoci ostatku na Kosovu, jer ispastaju zbog pojedinih, koji nazalost ima jaaako puno, pa i jeste Kosovo tu gde je sad.

Pa ni ne pricam o kosovoskim srbima:roll:...ako si u sranci Ds,G17 i the rest...posao ti je siguran.....alo bre nemoj me zivota ti zamlacivati..........
 
Nesto se ne obraca paznja na ovakve cinjenice...

22. Avgust. 2008

Predstavnik Srba iz Kosovskog pomoravlja Predrag Stojković

Prema Stojkovićevim rečima, sada veliki broj ljudi prima po tri, četiri plate, koje su duplo veće nego u drugim delovima Srbije, a da pri tome uopšte ne žive na Kosovu, "već smatraju Kosovo inostranstvom gde se dobro zarađuje".

....rećiću vam i to da je kosovska vlada dozvolila da humanitarna pomoć za Srbe u Pomoravlju bude unošena bez ikakve carine i bez ikakvih poreskih opterećenja, ja vam moram vrlo iskreno i odgovorno reći da vozila koja su dobila pravo da to unose, fotografisana su, i bukvalno su donosili robu za Albance",

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=8695929&postcount=66
 
30.11.2008

Dedovinu prodaju, beže zbog Srba

Šestočlana porodica Antić iz Berivojca na Kosmetu

Porodica Antić i sela Berivojce kod Kamenice rešila je da se trajno iseli s Kosmeta.

Radmila i deca Aleksandar i Aleksandra i Draganovi roditelji Trajan i Živka ne prodaju kuću zbog Albanaca.Na prodaju dedovine odlučili su se zbog bahatosti srpskih funkcionera u kosovskokameničkoj lokalnoj samoupravi.

Antići su, naime, 1. marta ove godine ostali bez posla. Otkaze su dobili jer nisu želeli da i dalje rade u privremenim kosovskim institucijama. Dragan je radio kao referent za amaterizam, a njegova supruga Radmila bila je vaspitačica u Predškolskoj ustanovi „Sunce“ u Kosovskoj Kamenici.

Umesto da Draganu i Radmili omoguće da ponovo dobiju posao, lokalni srpski funkcioneri u Ranilugu ne žele da im pomognu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kako bi se ovo moglo protumaciti sem tipican primer instumentalizacije...
Pa posle kukaju sto im je iskljucena struja zbog neplacanja samo zato sto su Srbi !!!

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=8695929&postcount=66
 
Pa dobro reci vec jednom zasto?! U cemu gresim? Posla ima za sve, samo sto pojedine kao tesi ova ekonomska kriza, mada ona kod nas traje vec 20god. a neki cekaju posao da im padne sa neba...

Ima posla za svakoga jel.....idi malo u biro za zaposljavanje i reci mi koliko ljudi ceka......vode mozes lepo da prodjes jedino ako si rodjak/prijatelj nekog sefa.........ma sta ja pokusavam da postignem uopste....ako ne zelis da otvoris oci tvoj problem............
 
Biro?! Pa na tom birou polovina se vodi formalno, radi na crno i sama sebi uplacuje penziono...
Uostalom bas ti poslovi sa biroa dobijaju se preko veze.
Ja sam bila na birou, ali samo zbog zdravstvenog, dok su bili ista institucija. Ali sam posao trazila SAMA, a nisam cekala da mi neko nadje ili molila boga da mi ga i oni ne nadju.
Posla ima za svakog, za pocetak i fizikaloisanje nije lose, ake je neophodno....
Ali mi smo takva nacija da ocekujemo vecito pomoc od nekog drugog!
Uostalom imam primere bas takvih koji ne zele da rade na gradjevini za 20eura dnevno, jer im je lepse sedeti kod kuce u toplom i primati od drzave 10,000. Sta reci.... A takvih je mnogo! :thumbdown:
 
Biro?! Pa na tom birou polovina se vodi formalno, radi na crno i sama sebi uplacuje penziono...
Uostalom bas ti poslovi sa biroa dobijaju se preko veze.
Ja sam bila na birou, ali samo zbog zdravstvenog, dok su bili ista institucija. Ali sam posao trazila SAMA, a nisam cekala da mi neko nadje ili molila boga da mi ga i oni ne nadju.
Posla ima za svakog, za pocetak i fizikaloisanje nije lose, ake je neophodno....
Ali mi smo takva nacija da ocekujemo vecito pomoc od nekog drugog!
Uostalom imam primere bas takvih koji ne zele da rade na gradjevini za 20eura dnevno, jer im je lepse sedeti kod kuce u toplom i primati od drzave 10,000. Sta reci.... A takvih je mnogo! :thumbdown:

Pa vidis moja keva ne moli....ona trazi.....izgubila je posao zbog vezica i veza u firmi.....zamenila ju je neka koja nema fakultet(a inace keva ima zavrseni:))......ne moze da dobije ni posao na gradjevini........ne znam da li pratis tv i okolinu oko sebe ali sve vise ljudi otpustaju a ne zaposljavaju nikog(osim one sa vezama i vezicama)....tako da mi nemoj pricati o tome da svako moze dobiti posao jer ta govna ne nameravam da gutam....:)
 
Pa vidis moja keva ne moli....ona trazi.....izgubila je posao zbog vezica i veza u firmi.....zamenila ju je neka koja nema fakultet(a inace keva ima zavrseni:))......ne moze da dobije ni posao na gradjevini........ne znam da li pratis tv i okolinu oko sebe ali sve vise ljudi otpustaju a ne zaposljavaju nikog(osim one sa vezama i vezicama)....tako da mi nemoj pricati o tome da svako moze dobiti posao jer ta govna ne nameravam da gutam....:)

Ja nemam pojma kakve to veze ima sa Srbima sa Kosova... Ja ti pricam o njima. '99 su oni najlakse dobijali posao bili zbrinuti i sl.

A trenutna situacija kod poznanika: Dosli sa Kosova, zive kao podstanari, tri sina, jedan ozenjen i dvoje male dece. Deda navodno nece da radi, jer mu je dosta tih 10,000 sto dobijaju on i zena (ne razmisljajuci dal treba pomoci sinu, snaji i dvoje unucadi). radio 5 dana kao zidar za 20e dnevno i ne moze vise.

Komsija 1: Prodao siptarima ko zna sta i ovde kupio i sredio kucu od 200m2 cakum pakum, vozi mercedesa nemam ni ja pojma kojeg, po dolasku momentalno zaposlen kao sudija (prednost zato sto je sa kosova).

Komsija 2: Gradi kucu za red cigli visu od komsije br.1 i kupuje plac zapocinje novu, jer mu je ova verovatno mala za cetvoroclanu porodicu.

Poznanik 2: Zivi u sobama restorana vec 10god, prima pomoc, verovatno i radi negde, ali vozi novog fiat stila i ne planira da zivi na svoju racun, iako ko zna koliko njih nema krov nad glavom...

I da ne navodim vise primere, nema potrebe. Ne kazem da nema onih koji zive zaista lose, ali sve cesce vidjam taj deo iskvarenog naroda.
A to sto se tice zaposljavanja i veza, to je ok, ali opet se moze naci. Ja sam posao trazila aktivno, iz dana u dan, godinu i po i na kraju nasao on mene. Pozvala me zena da radim, a nikad me ni videla nije, osim slike na infostudu.
 

Back
Top