Vidim da su se pojavile zanimljive teme na ljisu.
Ajde da i ja dodam jednu.

Pitanje je:

Da li imate simpatije na forumu?

Neku osobu koja je duhovita, elokventna, načitana, ljubazna ili šta god se vama sviđalo...

Pogledajte prilog 1177951

Da li ste je kontaktirali na pp i ostvarili kontakt?

Ako jeste, da li ste planirali da vam pp služe samo za lagano upoznavanje dok se ne vidite uzivo,
ili je vaš odnos samo virtuelni, bez namere za viđanjem uživo?

Ako stvarno želite da budete iskreni (u šta realno sumnjam) napišite da li u pp održavate odnos sa jednom ili više simpatija.

@Mean Baby i @tab503 znate već, da se ne ponavljam...
Pa imam, ali ne gajim romantično-erotske misli. Momoa i Nosfi.
 
Vidim da su se pojavile zanimljive teme na ljisu.
Ajde da i ja dodam jednu.

Pitanje je:

Da li imate simpatije na forumu?

Neku osobu koja je duhovita, elokventna, načitana, ljubazna ili šta god se vama sviđalo...

Pogledajte prilog 1177951

Da li ste je kontaktirali na pp i ostvarili kontakt?

Ako jeste, da li ste planirali da vam pp služe samo za lagano upoznavanje dok se ne vidite uzivo,
ili je vaš odnos samo virtuelni, bez namere za viđanjem uživo?

Ako stvarno želite da budete iskreni (u šta realno sumnjam) napišite da li u pp održavate odnos sa jednom ili više simpatija.

@Mean Baby i @tab503 znate već, da se ne ponavljam...
Pretpostavljam da je tema za slobodne strelce, pošto ja nisam. Da jesam, svakako da bih nešto muvao ČP
No ima nekih koje su kontaktirale mene ČP
Nikad se nisam nekom obratio na pp osim da čestitam rođendan ČP
 
Evo jedan grafit na temu. :)

D3A80B35-F586-452C-A97B-11EAF4897971.jpeg
 
Pretpostavljam da je tema za slobodne strelce, pošto ja nisam. Da jesam, svakako da bih nešto muvao ČP
No ima nekih koje su kontaktirale mene ČP
Nikad se nisam nekom obratio na pp osim da čestitam rođendan ČP
Pa dobro imam mozda jednu ili 2 simpatije tu na forumu pa niti koju muvam niti bi da me se muva,ali da ih volim da vidim tu da ,,,Volim da se sa njima salim,zezam smijem.Necu da grizem i ne zelim da grize....

Nije bitno da li je tko udan ili ozenjen,nije zabranjeno da ti je neko od njih simpa, ne znaci da ih odmah moras da muvas...
 

Back
Top