Sigurna tema

nemoj cesto da se farbas, jer stara istina glasi da je zena koja cesto menja boju kose nesigurna i nezadovoljna emotivnim zivotom.

nemoj pogresno da shvatis.
 
Ne prcaj me onda
prcas se sama kad se farbas na mesecnoj bazi... kazem ti naleteces jednom na lika iz snova koji ti se svidja, a koji zna ovo sto sam napisao i to drzi kao magna cartu u glavi izmigoljice ti se ko jegulja :lol:

znaci ne prcam te nego te usmeravam ka pametnim odlukama..kad ga vezes za sebe na bilo koji nacin, emocijom, sexom, kuvanjem...onda te boli ona stvar...moz da menjas i pol a on ce da bleji i dalje ko tele u tebe :lol:

na sta sam spao, da ucim zene sta da ne rade :roll:
 
prcas se sama kad se farbas na mesecnoj bazi... kazem ti naleteces jednom na lika iz snova koji ti se svidja, a koji zna ovo sto sam napisao i to drzi kao magna cartu u glavi izmigoljice ti se ko jegulja :lol:

znaci ne prcam te nego te usmeravam ka pametnim odlukama..kad ga vezes za sebe na bilo koji nacin, emocijom, sexom, kuvanjem...onda te boli ona stvar...moz da menjas i pol a on ce da bleji i dalje ko tele u tebe :lol:

na sta sam spao, da ucim zene sta da ne rade :roll:
Farbala sam se u julu
 
prcas se sama kad se farbas na mesecnoj bazi... kazem ti naleteces jednom na lika iz snova koji ti se svidja, a koji zna ovo sto sam napisao i to drzi kao magna cartu u glavi izmigoljice ti se ko jegulja :lol:

znaci ne prcam te nego te usmeravam ka pametnim odlukama..kad ga vezes za sebe na bilo koji nacin, emocijom, sexom, kuvanjem...onda te boli ona stvar...moz da menjas i pol a on ce da bleji i dalje ko tele u tebe :lol:

na sta sam spao, da ucim zene sta da ne rade :roll:
Mozda ja vec imam blejace 😝😝😝😝
 
Ako zoves taba da reaguje kao u mom slucaju ,onda nemoj 10orici da odgovaras bezobrazno a neretko se nakacis nicim izazvana u sukobu drugih forumasa,to isto podleze sankcijama kao i provokacija,ako treba da se zbrojimo nije problem da vidi jel jedna osoba vredi kao 10
 
Ako zoves taba da reaguje kao u mom slucaju ,onda nemoj 10orici da odgovaras bezobrazno a neretko se nakacis nicim izazvana u sukobu drugih forumasa,to isto podleze sankcijama kao i provokacija,ako treba da se zbrojimo nije problem da vidi jel jedna osoba vredi kao 10
Sta se ti mesas
Evo nadji mi na temi provokaciju.
.
Ljubota je prvo sam i nicim izazvan prcao sinnketa kako **** kamenjarke za 20 evra.
Ovaj ga je oladio
A onda je ovaj odgovorio spomenuvsi mene

I vama.se to sve tolerise da budete otvoreno odvratni prema nekome.

Ona retka zver je jedno neverovatno ljigavo stvorenje.
Kao i drugar mu .

Znas ja nisam ***** koje ce sutra doci pa reci nekon forumasici, ebo ti june nek te **** to prolazi kod njega.


@tab503 @Nina
A ja vise necu dolaziti na forum pa nek ljis ostane ljuboti i retkoj zveri
To su bas forumasi za primer
Fujcina
 

Back
Top