• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sigurna tema

Bambi

Elita
Poruka
15.105
Dobila sam rezultate drugog testa. Cov-CT vrednost mi je se malo povecala u odnosu na prvi test.
72C32D45-71E7-46C1-A046-CCCA3DEA31D0.jpegTo je valjda dobro, ali glavobolja je i dalje tesko podnosljiva. :sad2:
Temperatura i to sto me citavo telo boli nekako i podnesem, ali ova glavobolja je uzasna. Tablete me pokriju mozda maksimum 3 sata, a smem da ih uzimam na 8 sati.

pura moca

Zaslu┼żan ─Źlan
Banovan
Poruka
130.765
Ne smej se mocika ­čÖé
Bilo je najsi najsi
ma ne sumnjam da si se provela kao u luna parku
nego mi sme┼íno, skoro si ne┼íto bila ispi┼ż─Ĺena pa si najavila du┼że uzdr┼żavanje od seha
pa se smejem jer ta tvoja najava je kao moja najava za mršavljenje
svaki put kad re┼íim ja ka┼żem sebi okej, prexutra dva dana kako sam na dijeti :zcepanje:

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
I sta jos provalih kao odlicno.
Gle
Zakljucas pp.
Stavis na ignor nekoga.
On moze da ti pise ako ste imali staru prepisku.
Medjutim.
Obrises prepisku i stikliras da ne dobijas ubuduce poruke od clana.
Odlicna ideja.
Malo zakomplikovano, al radi posao

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Mene sad zanima: kad obri┼íemo prepisku sa nekim da li je obrisana i na drugoj strani, i ako nije, da li neko mo┼ż da tu i dalje pi┼íe u prazno a da i ne zna xD @tab503
Ja mislim da nije i da drugoj strani ostane.
Zato i kazem jedino mozes za sebe obrisati onda onemoguciti da ti stizu i dalje. Njemu ce da stoji da je poslato ali ti neces dobijati

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.