• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sigurna tema

P

pasuljsko rebarce

Gost
Sta se ti mesas
Evo nadji mi na temi provokaciju.
.
Ljubota je prvo sam i nicim izazvan prcao sinnketa kako **** kamenjarke za 20 evra.
Ovaj ga je oladio
A onda je ovaj odgovorio spomenuvsi mene

I vama.se to sve tolerise da budete otvoreno odvratni prema nekome.

Ona retka zver je jedno neverovatno ljigavo stvorenje.
Kao i drugar mu .

Znas ja nisam ***** koje ce sutra doci pa reci nekon forumasici, ebo ti june nek te **** to prolazi kod njega.

@tab503 @Nina
A ja vise necu dolaziti na forum pa nek ljis ostane ljuboti i retkoj zveri
To su bas forumasi za primer
Fujcina
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:

idi bre u qur :lol:

sam ti reko pre kolko ono, 2 godine sta ce se desiti ako nisi potkovana za ovaku jedan na jedan zaebanciju? seti se....ako te neko qara ne pokazuj da te pogodio nego ga ebi da se pusi...znaci moras da mu udjes u podsvest, citaj sta pise i oseti gde je tanak...i onda udari po tome da se pusi. ili mu naporavis igranku sa trecim licem, iza ledja ofc, kao svaka zena koaj popizdi na forumu a oce da se sveti.

odo na kafu...uzivajte u picenju.

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry:

idi bre u qur :lol:

sam ti reko pre kolko ono, 2 godine sta ce se desiti ako nisi potkovana za ovaku jedan na jedan zaebanciju? seti se....ako te neko qara ne pokazuj da te pogodio nego ga ebi da se pusi...znaci moras da mu udjes u podsvest, citaj sta pise i oseti gde je tanak...i onda udari po tome da se pusi. ili mu naporavis igranku sa trecim licem, iza ledja ofc, kao svaka zena koaj popizdi na forumu a oce da se sveti.

odo na kafu...uzivajte u picenju.
Necu da se picim.
Hocu da me nema medju takvima

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Rebarce
Jeste ridja
Samo.neka tamno ridja sada. Svidja mi se
20221003_160906.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.