• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sigurna tema

P

pasuljsko rebarce

Gost
Ne prcaj me onda
prcas se sama kad se farbas na mesecnoj bazi... kazem ti naleteces jednom na lika iz snova koji ti se svidja, a koji zna ovo sto sam napisao i to drzi kao magna cartu u glavi izmigoljice ti se ko jegulja :lol:

znaci ne prcam te nego te usmeravam ka pametnim odlukama..kad ga vezes za sebe na bilo koji nacin, emocijom, sexom, kuvanjem...onda te boli ona stvar...moz da menjas i pol a on ce da bleji i dalje ko tele u tebe :lol:

na sta sam spao, da ucim zene sta da ne rade :roll:

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
prcas se sama kad se farbas na mesecnoj bazi... kazem ti naleteces jednom na lika iz snova koji ti se svidja, a koji zna ovo sto sam napisao i to drzi kao magna cartu u glavi izmigoljice ti se ko jegulja :lol:

znaci ne prcam te nego te usmeravam ka pametnim odlukama..kad ga vezes za sebe na bilo koji nacin, emocijom, sexom, kuvanjem...onda te boli ona stvar...moz da menjas i pol a on ce da bleji i dalje ko tele u tebe :lol:

Farbala sam se u julu

gost 431298

Elita
Poruka
16.697

Mozda ja vec imam blejace 😝😝😝😝

georgejune

Starosedelac
Poruka
186.693
Ako zoves taba da reaguje kao u mom slucaju ,onda nemoj 10orici da odgovaras bezobrazno a neretko se nakacis nicim izazvana u sukobu drugih forumasa,to isto podleze sankcijama kao i provokacija,ako treba da se zbrojimo nije problem da vidi jel jedna osoba vredi kao 10

gost 431298

Elita
Poruka
16.697
Ako zoves taba da reaguje kao u mom slucaju ,onda nemoj 10orici da odgovaras bezobrazno a neretko se nakacis nicim izazvana u sukobu drugih forumasa,to isto podleze sankcijama kao i provokacija,ako treba da se zbrojimo nije problem da vidi jel jedna osoba vredi kao 10
Sta se ti mesas
Evo nadji mi na temi provokaciju.
.
Ljubota je prvo sam i nicim izazvan prcao sinnketa kako **** kamenjarke za 20 evra.
Ovaj ga je oladio
A onda je ovaj odgovorio spomenuvsi mene

I vama.se to sve tolerise da budete otvoreno odvratni prema nekome.

Ona retka zver je jedno neverovatno ljigavo stvorenje.
Kao i drugar mu .

Znas ja nisam ***** koje ce sutra doci pa reci nekon forumasici, ebo ti june nek te **** to prolazi kod njega.

@tab503 @Nina
A ja vise necu dolaziti na forum pa nek ljis ostane ljuboti i retkoj zveri
To su bas forumasi za primer
Fujcina

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.