Siguran sex

nisam cula da se jos nekom nesto desilo od malo lizanja :lol:

Nisi cula zato sto masa ljudi nema pojma da se tako mogu preneti razne polne bolesti. Hlamidija se redovno prenosi oralnim seksom.

Samo se vi zajebavajte, pitao bi vas da su i vama gurali onaj stapic u onolicnu rupicu, pa jos kada krene da zavrce... a najgore je kada ti zavuce prste u dupe.

Meni se to vise ne radi, zato toliko i paranoisem ;)
 
ne molim te ti nas uputi koji su sve moguci nacini prenosa :)
znaci koristis kondom...ako si vec tako upucen ne postoji zastita kod oralnog seksa..mislim bar kad ti nju..osim ako neces da lizes gumu...dakle mozes da ne lizes i mozes i da cutis i lizes
testiranje nije preventiva osim bla bla sto je pozeljno otkriti na vreme...ne radi se svakih pet minuta
i kad je covek necim opsednut to mu se obicno i desi
 
Koristi i dalje kondom obavezno jer je to super zastita , a za oralni pa ja mislim da je klinicka slika svih polnih bolesti god zena pojacan gust sekret neprijatnog mirisa ...e pa obratis paznju na te simptome , onda polne bradavice su i vidljive i opipljive ...i tako to je ono na sta prvenstveno treba da budes oprezan ....
 
ne molim te ti nas uputi koji su sve moguci nacini prenosa :)
znaci koristis kondom...ako si vec tako upucen ne postoji zastita kod oralnog seksa..mislim bar kad ti nju..osim ako neces da lizes gumu...dakle mozes da ne lizes i mozes i da cutis i lizes
testiranje nije preventiva osim bla bla sto je pozeljno otkriti na vreme...ne radi se svakih pet minuta
i kad je covek necim opsednut to mu se obicno i desi

Drago mi je sto ti znas, ali ja sam upoznao ljude koji ne znaju sta je hlamidija. Pitam se samo sta su radili kada su im momci i devojke iz JAZAS-a trubili o polnim bolestima :roll:
 
Drago mi je sto ti znas, ali ja sam upoznao ljude koji ne znaju sta je hlamidija. Pitam se samo sta su radili kada su im momci i devojke iz JAZAS-a trubili o polnim bolestima :roll:

pa vidi pola ljudi u srbiji izgleda ne zna ni kako se prave deca s obzirom na broj abortusa...tako da to nije nista cudno
hlamidija je jos najmanje zlo koje moze da te strefi
 
pa koliko znam sanse da dobiejs aids preko oralnog sexa su nepostojece skoro. Bese ako devojka radi muskarca onda jedino on moze dobiti. A ako ti radis devojku onda ona, Nisam siguran doduse xD
 
pa koliko znam sanse da dobiejs aids preko oralnog sexa su nepostojece skoro. Bese ako devojka radi muskarca onda jedino on moze dobiti. A ako ti radis devojku onda ona, Nisam siguran doduse xD

@light child

E vidis o ovome ti pricam.

@Bratislav90

Sanse da se dobije AIDS preko oralnog seksa se vrlo postojece, zabelezeni su slucajevi kada muskarac (sa SIDA-om) nije ni svrsio devojci u usta i ona je dobila AIDS.

Ako je redim devojku, a ona ima HIV, a ja se nagutam njenih sokica dobijam isti efekat kao da sam je kresao bez kondoma.

PS. Kaputic je zakon :ok:
 
Ne, ne, ne, meni je lekar rekao da vi u sokicima imate HIV i hlamidiju i gljivice i sve.

PS. Istina i svestenik mi je rekao da u pici imate ostre zubice kojima ce te mi odgristi karu ako vas kresnem pre braka...
 

Back
Top