Shta vas to rasplache?

Ja sam zadnjih mesec dana preplakala
prvo na drugaricinoj svadbi(nju skoro svaki put kad vidim onako trudnu,počnem da slinim od sreće) :D
pa na kraju škole,na dve oproštajne žurke,na maturi sam kukala i zapomagala :lol:
ne znam koji mi je.
 
Juche sam u shkoli saznala da nam razredna ide iz shkole. Plakala sam neprestano 5 sati. Chesto plachem, pa chak i onda kada nema razloga. :( A da li vas rasplache neka pricha, pesma, mozda plachete samo zbog prozivljenih problema ili uopshte ne plachete? Iskreno, molim!

Juce sam saznao da mi je Kembridz odbio aplikaciju za studiranje fizike, jer imam 4 iz hemije. I malo sam zaplakao. Malo. :sad2:
 
bas retko placem...ako imam dosta problema,pokusavam da ih resim i nemam vremena da placem...ako su neki tuzni trenuci u pitanju,tada ne mogu da placem,vec tugujem u sebi (sto je losija varijanta,bar tako kazu),a desi se 1 godisnje da legnem u krevet i pocnem da placem,jednostavno sve nu se smuci odjednom...toliko o plakanju...i da nikada ne placem pred nekim...to tek nema sanse..
 
Ja sam plakala kad mi je djed umro,kad mi je psa pregazilo auto,kad mi je drugi pas bio bolestan,kad gledam nesto tuzno na TV-u,kad citam tuznu knjigu...a nekad mi jednostavno bude dosta svega pa se isplacem i bude mi bolje:)
 

Back
Top