Shta vas to rasplache?

Ja sam plakala kad sam citala "Frankenstajna", i ono kad cudoviste prica o onom starcu i njegovoj deci i kako su ga svi odbacili... :(
I kad citam "Jamu", svaki put... I kad sam citala ono kad onog nabijaju na kolac u "Na Drini cuprija"....
:sad2:
 
Ja placem kad gledam Bili bob tortona u bad santa :hahaha1:
i kad gledam vudija alena katkad, al on je previse opsednut ateizmom, ponekad me ne nasmeje do suza, pa necu da ga navodim kao najjaceg od najjacih
i naravno joel mchale joel je .. jednostavno joel
 
zadnji put sam plakala kad mi je pobegao papagaj...pre 2 god...,kad mi je umrla kornjacica...pre 3 god...ah da...,kad smo morali da poklonimo moju kucu jedim ljudima jer je enormusno porasla i postala vrlo divlja...,kad mi je maca pobegla...:sad2:
Zbog ljudi ne placem...niti zbog "bezizlazne" situacije...:)
 
nisam plakao kad mi je neko umro.
ali zato mi se deshavalo da zaplachem zbog jedne devojke :D
i tako,na neke pesme se ono bash rastuzhim,ne bash da plachim ali.. . .znate shta mislim ^^
npr. rasta-bili smo klinci,halid-prvi poljubac xD,
dzenan -jedno drugom smo bili sve(tako neshto,ne slusham tu vrstu mjuze,ali me podsecja na prvu curu :D)

i tako.
 
nisam plakao kad mi je neko umro.
ali zato mi se deshavalo da zaplachem zbog jedne devojke :D
i tako,na neke pesme se ono bash rastuzhim,ne bash da plachim ali.. . .znate shta mislim ^^
npr. rasta-bili smo klinci,halid-prvi poljubac xD,
dzenan -jedno drugom smo bili sve(tako neshto,ne slusham tu vrstu mjuze,ali me podsecja na prvu curu :D)

i tako.

ne kapiram zasto skoro svi momci placu kad cuju ovu pesmu msm...
 
Juche sam u shkoli saznala da nam razredna ide iz shkole. Plakala sam neprestano 5 sati. Chesto plachem, pa chak i onda kada nema razloga. :( A da li vas rasplache neka pricha, pesma, mozda plachete samo zbog prozivljenih problema ili uopshte ne plachete? Iskreno, molim!

Nisam plakala nikad.Sve sto me boli,ja guram u sebe,pa dok ima mesta.Kad vise ne bude imalo,pocecu da placem..Ili cu da skocim sa zgrade :mrgreen:
 
Filmovi koji su me zamalo rasplakali su Ratovi Zvezda III, .

Stavi ruku na srce, popni se na prste i kazi da l je bilo zamalo, il je bilo, onako.., mestimicno bas totalna poplava?-.-
Nego, ja sam daleko veci fan star trek-a nego star warsa. Star Trek trojka potraga za spokom je toliko emotivan film, da me william shatner kupio bez pardona,
to mi je omiljeni deo, iako Spoka gotovo nema:/
 

Back
Top