Shooto - MMA (Ultimate Fight)

CDS tim bi trebalo malo vise da se posveti svojoj takmicarskoj , a manje svojoj voditeljskoj karijeri ;) :lol: ;) .
MMA scena , polako ali sigurno dobija sve vise paznje javnosti i to je dobro ... Kakvi su bili mecevi ? Publika ? Ajde , dajte neki isrpcniji izvestaj ...
 
Subwrest:
Protiv koga se je borila reprezentacija Srbije?Čuo sam da je bio meč protiv Hrvatske,ali da su Hrvatsku predstavljali borci iz Slovačke?!? :confused: :-D
Vec kad pitas onda i znas odgovor :shock: . Menadzer iz CRO je bio Brala.
Tehnicka organizacija je bila stvarno odlicna, a organizacija takmicara je pripala menadzerima, tako da :?:
Sudije su prilicno lose (ili dobro) odradile svoj zadatak.
Misljenja sam da vise treba posvetiti paznje dovodjenju kvalitetnijih boraca, ili bar boraca priblizne klase, a narocito da se kategorije ustale jer je bilo dosta kategorijskih razlika.
na tome mora da se radi kako bi i publika i organizatori, borci, timovi i mediji bili zadovoljniji.
Mora se posvetiti paznja kvalitetu na svakom nivou.
 
Pa OK, pise da je prerano i moguce da jeste (u smislu da nije bio puno povredjen), ali i na slici se vidi kako se drzao kad je bio mountovan. Svaki sudija bi to zaustavio. Takva su pravila, cim se pasivno branis, tj ne branis (u tim pozicijama) sledi prekid. Damir se verovatno nadao da ce tako uspeti da se sacuva do kraja runde.
 
Pa , 'de si Bograta2 sunce Ti kalajisano ! Tebe ovde nema u poslednje vreme ... covece Ti si pokretac moras malo vise vremena da posvetis nam fanovima ... Tvoje informacije i pomoc u svemu je uvek dragocena !
Nego jel hoce neko od Vas koji ste bili na tom Cacanskom turniru napisati koju rec vise ?
 
ShooterMMA:
Vec kad pitas onda i znas odgovor :shock: . Menadzer iz CRO je bio Brala..
Gledaj,ne pišem zato što ja to znam,već da ukažem na sramotu koju su napravili Brala i organizator susreta...na tom meču se nije borio niti jedan borac iz Hrvatske a intonirala se je hrvatska himna(uz srpsku),kao da je stvarno bio meč između tih dviju selekcija.Radi korektnosti i daljnje suradnje,mislim da bi bilo korektno da reagirate u medijima u Srbiji i da kažete stvarnu situaciju o događaju u Čačku.Što se Brale tiče,dovoljno je reći da nitko s njim u Hrvatskoj ne želi raditi,a ja sam mu rekao prije tog meča da ne radi gluposti i ne predstavlja Slovake kao Hrvate...on se je ogradio od toga da ih je on predstavljao kao Hrvate,nego da su oni samo članovi njegovog teama iz Zadra,ali vidim da to nije tako bilo.Sramota je to što se radi i vjerujte da mi iz Hrvatske nećemo više surađivati s onima koji rade takve gluparije i s onima koji sudjeluju u takvima rabotama.
Pozdrav svima od Bernarda Bana
 
mislim da je ovo tema koja nije toliko bitna za forum i nas koji smo ljubitelji...predlazem da se ovakve stvari resavaju putem privatnih poruka ili mail-om...nikakvo vrejdanje ili tako nesto...ali ovo je malo vise privatna sfera...radi svih nas najbolje je da se ovakve raspsrave izostave sa foruma
 
gnjec:
mislim da je ovo tema koja nije toliko bitna za forum i nas koji smo ljubitelji...predlazem da se ovakve stvari resavaju putem privatnih poruka ili mail-om...nikakvo vrejdanje ili tako nesto...ali ovo je malo vise privatna sfera...radi svih nas najbolje je da se ovakve raspsrave izostave sa foruma
Mislim da je jako bitna stvar,jer je susret bio javan a ne privatan...
Ako želite dobro našem sportu onda se taj naš ultimate fight mora razvijati na ispravan ali teži način i to je bolje nego da se čini na ovaj sramotni način koji možda trenutno daje neke efekte,ali dugoročno čini zlo,jer će ovo procuruti u javnosti kao velika prevara...to se ne može sakriti u današnje vrijeme,u vrijeme interneta i ostalih medija.
 
G'dine Ban , mislim da je organizator podlegao pritisku sa nekih pogresnih strana , ali verujem da do toga nece doci u buducnosti . Koliko sam ja cuo od nekih ljudi , organizator je covek voljan da ucestvuje u razvoju MMA sporta kod nas na pravi nacin treba mu samo malo pomoci jer jos uvek nije dobro upoznat sa situacijom . Nigde nije lako izaci na pravi put ... Nadamo se da do slicnih pehova nece vise dolaziti .
 
Boba_N_S:
G'dine Ban , mislim da je organizator podlegao pritisku sa nekih pogresnih strana , ali verujem da do toga nece doci u buducnosti . Koliko sam ja cuo od nekih ljudi , organizator je covek voljan da ucestvuje u razvoju MMA sporta kod nas na pravi nacin treba mu samo malo pomoci jer jos uvek nije dobro upoznat sa situacijom . Nigde nije lako izaci na pravi put ... Nadamo se da do slicnih pehova nece vise dolaziti .
Ne krivim ja te dečke(ako su to braća iz Novog Sada?),nego Bralu i Gidru mlađeg(kao da su blizanci)koji su radili fightcard. Obadvoje su vrlo neodgovorni i to im nije prvi put,a pogotovo sad kad su se udružili.
 
Subwrest:
Ne treba skrivati smeće pod tepih(ili đubre pod sag),nego ga staviti tamo gdje mu je mjesto!

Pozdrav za Bana (upoznali smo se u Novom Sadu - ja sam bio jedan od sudija)!
Potpuno se slazem sa tobom u svemu sto si napisao. Znam da si posten covek i da ti je sport svetinja! Svima nama treba tako i da bude - NAPREDAK SPORTA NA PRVOM MESTU!
Moguce da ovo nije mesto za ovakvu raspravu, ali zar nije vece zlo cutati nego li samo reci ISTINU?! Da je bilo ko od ljubitelja MMA koji su ovde na Forumu, bio u Cacku, znao bi o cemu pricam... Ocekivao sam da se MMA scena kod nas razvija ka kvalitetnijem nivou. Ispostavilo se da to nije tako i to samo zbog uplitanja ljudi koji nemaju veze sa ovim sportom... a uz sve to nisu ni dobronamerni!
Osnovni razlog zasto repliciram je moja podrska Banu i zelji da se ne naruse odnosi nase dosadasnje dobre saradnje!
 
StepskiVuk:
Pozdrav za Bana (upoznali smo se u Novom Sadu - ja sam bio jedan od sudija)!
Potpuno se slazem sa tobom u svemu sto si napisao. Znam da si posten covek i da ti je sport svetinja! Svima nama treba tako i da bude - NAPREDAK SPORTA NA PRVOM MESTU!
Moguce da ovo nije mesto za ovakvu raspravu, ali zar nije vece zlo cutati nego li samo reci ISTINU?! Da je bilo ko od ljubitelja MMA koji su ovde na Forumu, bio u Cacku, znao bi o cemu pricam... Ocekivao sam da se MMA scena kod nas razvija ka kvalitetnijem nivou. Ispostavilo se da to nije tako i to samo zbog uplitanja ljudi koji nemaju veze sa ovim sportom... a uz sve to nisu ni dobronamerni!
Osnovni razlog zasto repliciram je moja podrska Banu i zelji da se ne naruse odnosi nase dosadasnje dobre saradnje!
Pozdrav Stepskom Vuku...drago mi je što tako razmišljaš.S ljudima poput Tebe ću uvijek surađivati jer si dobronamjeran a ujedno imaš hrabrosti kazati istinu,a takve ljude cijenim...Pozdrav od Bana
 
Ponovo da napisem moje vidjenje. U organizaciji turnira u Cacku su postojale cini mi se 3 strane BBSavez (coveku neznam ime ali ga zovu Francuz), UF savez Srbije i Brala kao predstavnik Hrvatske.

Sve je bilo najavljivano i planirano kao susret Srb vs Cro, i mi timovi smo ocekivali da ce to biti taj susret. Krenula je medijska kampanja i sve ostalo.

Medjutim desilo se da je koliko ja znam do promena fight carda dolazilo stalno, pa i zadnjeg dana. Naprimer Nas Dule Dzakic je dosao u Cacak da radi mec i mi smo tek tamo saznali da on neradi mec, prvo mu je odustao borac iz Vojvodine 2 dana pred mec, pa mu je zakazan mec sa deckom preko 10 kg tezim od njega, pa na kraju kad smo vec stigli saznajemo da je mec otkazan zbog kilaze.
Tako je bilo i za sve ostale borce.
E sad dali je Brala obecao a nije mogao dovesti Hrvatske borce, ja to neznam.

A znam da je Francuz odradio "odlicnu" tehnicku organizaciju, od medijske kampanje, do organizacije samog takmicenja, bukvalno, osvetljenje, ozvucenje, program sve je bilo odlicno, bez greske. Covek se maksimalno ulozio. Tako "treba" da se organizuje!!!

A sad ko je tu zeznuo oko takmicara dali namerno ili nije mogao dovesti hrvatske borce ja neznam.

Citiram:
ShooterMMA:
Kad saznam celi fight card postujem.

Ja nisam znao ko su ostali borci osim za 2 njih za koje sam znao da nedolaze iz Cro.

E onda su to jos mediji bombasticno propratili i eto problema.

Po meni tehnicka organizacija, odlicna.
Borci (reprezentacije), veliki propust.
 

Back
Top