SHAMAR, ZA ILI PROTIV?

hazard:
svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!

Hmm... otprilike tako nekako.
Iako, znam jedan slucaj kada je ona zaista isprovocirala samar... Zapravo, njemu se ruka bukvalno "otkacila" jer nije imao nacin da odgovori na njen bezobrazluk... Naravno, nije opravdano, ali niko nije savrsen, pa uz ogramno ogranicenje prihvatam mogucnost da se i to, eto, desi... Ali, onda treba biti dovoljno "musko" (da ne kazem imati m... !) pa priznati svoju nemoc. U takvim situacijama to se dogadja zaista samo jednom... Jer ga nauci da kontrolise svoju ruku.
 
hazard:
svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!
To je veoma diskutabilno, jer postoje situacije gde ne mozes da se okrenes i odes.
 
Pravi muskarac,po meni,je onaj koji ume da se kontrolise.Naravno da je najlakse lupiti samar devojci koja posle toga nece biti u stanju da govori (verovatno) a kamoli da mu uzvrati,jer nijedna devojka koliko god bila drska,bezobrazna i nevaspitana ne ocekuje samar kao kazneno popravnu meru.Pravom muskarcu to nikada nece pasti na pamet i ponasace se kao dzentlmen,do kraja.
 
E pa vi mene stvarno vec totalno ignorisete pitam autora zapocete teme, licno, odakle joj je ta ideja o nekoj drskoj i neznam kakvoj jos devojci kojoj treba lupiti shamar, (zasto?), pala uopste napamet.
 
Ne vidim svrhu samara? :roll: Da li ce, ukoliko ga dobijete, da vas prevaspita :?: Cisto sumnjam! A ni da vas povredi (ne mislim fizicki)! Rec je u tom slucaju snaznija i bolnija, ukoliko taj koji samara zna da govori :roll: – u sta nisam sigurna :!: :)
 
Zak:
hazard:
svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!
To je veoma diskutabilno, jer postoje situacije gde ne mozes da se okrenes i odes.
Mislis kada te neko FIZICKI sprecava?
Je l' onda moze samar?
 
Šamar ? Ma kakvi...
Ja lično se ne sećam kad sam poslednji put poželeo da ošamarim devojku...ili bilo koga drugog...
Mada, kad bolje razmislim, ponekad bih tako rado šutnuo u pozadinu neke političare sa TV-a ili npr. onog morona iz NL Pro Grupe :twisted:
 
Baby Kate:
Zak:
hazard:
svaka osoba sa imalo mozga, bi trebalo da koristi isti u raspravi..ukoliko je ostala bez argumenata ili teksta , treba da se okrene i ode ako je drugoj strani nemoguće nešto objasniti upotrebom reči. šamaranje i nasilje koriste umesto argumenta oni koji mozga nemaju!
To je veoma diskutabilno, jer postoje situacije gde ne mozes da se okrenes i odes.
Mislis kada te neko FIZICKI sprecava?
Je l' onda moze samar?
Ma moze sve. :lol:
 
Zensko:
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:
whoa.gif
 
QchCK*a:
Moze devojka da ZASLUZI samar, ali NIKAKO ne treba da ga DOBIJE :x

slazem se sa tobom, ali je to ponekad tesko kontrolisati, pogotovo sto znam kako se ja ponasam u svadji. ipak, nikako ne treba da ga dobije. po meni je veci onaj muskarac koji se okrene i ode ako dodje u situaciju da zvekne devojku od onog koji to i uradi.
 
Zensko:
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:

Batina nije iz Raja izašla, mada ima onih koji se ne slažu sa tim. Apsolutno ne postoji razlog za bilo kakvu upotrebu sile, svi nesporazumi se mogu rešiti verbalno. Uostalom, šta znači "zasluženi šamar"?
 
Ja sam u braku 7 godina,a sve ukupno (mislim tu i na zabavljanje sa sadašnjim mužem)12 godina.Glupo bi bilo da kažem da se ponekada ne posvađamo,većinom je to zbog gluposti ali ajd sada!!Veruj mi da sam nekada poželela da me ošamari,nego da mi drži neka "psiho"predavanja,ali eto nisam bila te sreće.Što moj muž zna da razveže sa pričom.....šamar je ništa u poređenju sa tim.
 
Zensko:
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:
:shock: Kakvo pitanje?!
Kad te zaustavi saobracajna patrola pa krene da te zeza oko neke gluposti, zar ti ne dodje da im nalupas samare, i sto onda to ne uradis? Svasta...
 
crnkica_81:
srebro:
crnikica81:
Samar...hm...slabost, cista umna slabost kojoj pribegavaju oni koji na drugi nacin ne mogu da kontrolisu svoje emocije. :wink:
Kontrolisanje emocija je bezveze.

Hm… znaci ovako… ja cu tebe u naletu besa da izprepucam, moguce da ce da mi bude lakse, a onda ces ti meni da vratis istom merom… ili posto sam ja ljubomorana uskraticu ti slobodu jer ne mogu da kontrolisem osecaj koji izaziva misao da te neka druga gleda… :roll: pa ces ti meni da zabranis da razgovaram drugarski sa bivsim momkom I opalicas mi samarcinu ako se to desi … nije mi jasno sta ne treba ovde da se kontrolise! :roll: Ugusicemo jedno drugo od silnih emocija, “poubijacemo se” … ali zivela ljubav !!! :D
Svako nosi sam odgovornost za ono sto oseca I treba da kontrolise osecanja u smislu da neguje ona pozitivna, a da izkoreni ona afektivna I rdjava. Ne razumem sta ne stima u ovoj formulaciji !!! :?:
Niko nema pravo da istresa na tebi bes, gnev ili sta vec, pa bio ti kriv za to ili ne, mada nisi kriv, ali to je vec druga tema! Za ono sto osecamo snosimo sami odgovornost I niko drugi !
:wink:
Preverio si me …hm…ok! Dovidjenja I molim lepo… tesko jeste volela sam te I bla, bla bla, ali necu zbog toga da ti lupam samare, gadjam te tanjirima, zovem curu sa kojom si me varao I prozivam je svakojakim nazivima…. jer sam besna! Glupost! :!:
Ja nisam ljubomoran,a bes se ne pojavljuje tek tako i nisam pričao da je opravdano iskaljivati bes prema nekom na nekom sasvim drugom.A da me prevariš naravno da bih ti razbio tanjir od glavu.
 
Zensko:
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:
Drago "Zensko", ti ocigledno samar nikada nisi dobila, narocito od muskarca kojeg volis! Kakva, bre, vaspitna mera - da li si normalna?Da li si cula za druga resenja?I da li si pomislila da dvoje uopste NE MORAJU da budu zajedno!Ako neko ne moze da izdrzisa nekim mnogo je "vaspitnije" da ni ne budu zajedno nego da se samaraju!
 
Pa sad zasluziti ne sazluziti......nisam ni za kakvo nasilje,veliki sam protivnik toga,mada videla sam svasta!
normalno se desi kada i musko iz zensko zasluzi samar,ali nismo valjda toliki primitovci da bijemo jedni druge,valjda smo sposobni da objasnimo voljenoj osobi,a ne da je mlatimo.......
Iskreno,kada bi mene muskarac udario ja bih mu vratila!
A sto se tice uzbudjenja....pa to je vec posebna prica,mislim mazohisti su me uvek fascinirali!
 
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati? :oops:

Ne, ne opravdavam nikakav oblik nasilja.
 

Back
Top