Z
Zensko
Gost
Da li je ponekad opravdano osamariti zenu (devojku)?Mnogo puta mi se desilo da posmatram druge parove u svadji u kojoj se zena ponasa tako da bih joj ja da sam na mestu muskarca sa takvim zadovoljstvom lupila samar, onako jedan vaspitni. Ali, nikako ne bih volela da se to meni desi(pa cak i da ga realno zasluzim). Interesuje me vase misljenje: Znaci, da li postoji ZASLUZENI SHAMAR, i ako postoji, da li ga treba upraznjavati?
ops:
ops:


Kako da udarim samar nekom stvorenju koje ne moze da se brani(moze, ali kad ti zensko udari samar to ne moze da boli(osim ako nije bodi bilderka)). A mi njima mozemo da udarimo samar da se zanesveste

? O ljudi moji... Volite se :wink: !