SEXUALNE FANTAZIJE IZ "DJACKE KLUPE" ILI KAKO STARTOVATI PROFANA/PROFANKU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
marsa uranovic:
Ako izmedju njega i mene uskoro ne padne sex,a nece,posto je on nesposoban i ustogljen,onda cu ja morati da prekrsim svoje poslovne kodexe :wink: i da udjem u vatrenu sexualnu vezu sa njegovim kolegom "iz komsiluka" :wink: ,a ko je to,cik pogoodi ?!?!?! :lol: :lol: :lol:
:o:o:o iju iju iju
g062.gif
g062.gif
...ovo je vec namerna provokacija ;)
 
Ou jea imo dakako u osnovnoj iz matematike, kad je prolazila bacali smo gumice i kemijske na pod samo da vidimo gaće i onda poslije prepričavali, bile su tu sve moguće varijante boja gaća ( kolaž papir )... a u srenjoj bila je jedna iz logike/filozofije, nije bila baš nešto pretjerano lijepa, al ima sisu i onu žensku bahatost što ti neda mira pa počneš stiskat zube i pohotno glasat se joj kako bi te izjebo...jednom za maturu-došla ispred škole i lijepo sjedne na stolicu ja i frend pored nje i on nešto ponavlja matišu, a ja joj gledam stopalo ( ****** fetišist sam ) i gledam kako maše nogom i gleda si stopala i onako mrda, a peta udara od sandalicu...ja gotov, a ona samouvjereno tjera svoj film, meni stojko i nisam mogo izdržat pa sam pobjego...vidio sam ju još par puta, sad bi joj iz sažaljnja utrpo, imade boljih i ljepših i bahatijih na faksu.
 
marina-b:
Treba prvo da "skuvamo" Profu, bolje reci da ga "isprzimo", pa ja da ga "oglodjem",pa jos
milion stvari.............Laganica............... 8-)


Dok ti tu razradjujes taktike,neka druga(brza) ce ti maznuti profu :roll:[/QUOTE]

Ne bih rekla,tvrd je on orah !!! :wink: Pa,ako bas hoce,neka ga smuva.......... :lol: .Nije ku..c sapun,da se potrosi ,ostace nesto i za mene...............Valjda................. :lol: .
 
marina-b:
Dosta razmisljanja,kreci u napad i javi sta si uradila :-D

Cim se nesto desi,ima da se raspisem na 100 strana............. :smile: .........

Zeljno cekam ispit tvoooooooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dotle,vrsim ozbiljne psiho-fizicke pripreme,razgibavam se na razne nacine :wink: i samo molim Boga da bude lepo vreme, da bih mogla njegovom "zelenom" pogledu da izlozim svoje chary.................. :lol: :lol: :lol:
 
jacques:
cim se nesto desi...bices prvo totalno izmorena nekoliko dana,pa neces moci ni pisati nista ovde ;):mrgreen:
e a posle...kada razbistris misli....cekamo u knjizarama knjigu sa svim detaljima i savetima iz licnog iskustva ;)

......kada se to bude dogodilo,prvo vama javljam,budi u to sto posto siguran :wink: !!!!!!!!!!!!!! Ne moze on mene da zamori koliko ja mogu da izdrzim.............. :lol: :lol: :lol:
......bice knjiga,"Sex&Fax",koja ce se izucavati na izbornim predmetima svih fakulteta........pa i na tvooom.................. :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top