SEXUALNE FANTAZIJE IZ "DJACKE KLUPE" ILI KAKO STARTOVATI PROFANA/PROFANKU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ALTEC:
marsa...kceri...lati se knjige :)

Evo,bas sam se cvrsto uhvatila jedne....................sa tvrdim povezom :lol: .

Ako ne budem dobro naucila Profin predmet,moracu da klecim na kukuruzu i da dobijem sibom po guzi. On jedan strog cika,a ja sam nevaljala devojcica......... :lol: :lol: :lol: .

Odoh danas da se ispovedim i obecavam :wink: :wink: :wink: da cu samo uciti i uciti.Sram me bilo sto razmisljam na ovakav nacin !!!
 
jacques:
:lol::lol::lol:...pa u pauzama izmedju ucenja treba valjda i sebe zadovoljiti...bolje ce ti ici ucenje....znam 8);)

:lol: :lol: :lol: Naravno !!!!! Kada iz sebe izbacim svu ovu nagomilanu sexualnu energiju,koja se natalozila ko soc od kafe,dok sam razmisljala o njegovim cvikerima i jos o ponecemu,ucim za 10+,a istovremeno se razgibavam!!!! Dolazi dugo,toplo leto,a ja moram imati kondiciju....... :wink: :wink: :wink: .I mentalnu i fizicku.............. :lol: :lol: :lol: .
Gotov si, Profesore !!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
Mangup:
Umesto sex i grad :shock: ...snimice :idea: ....sex i fax :lol:

Ja sam vec rekla da ce moj film dobiti OsKARA :smile: :smile: :smile: , a ovo za sex&fax ti je genijalno !!! Moras autorski zastiti tu svoju ideju :idea: ,da te neko ne pohara :wink: ,pa jos i da zaradi neku veliku lovu...............Super,super.........Predlozicu clanovima UO mog faxa da budu sponzori....Hi,hi,hi !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
.............Znate,pominjao je ovaj moj,u funkciji predavanja RIMSKO CARSTVO i gladijatorske borbe, a ja htela da ga ? sto je zaboravio orgije :lol: :lol: :lol: ...................Nema veze,napisacu mu to kada budem radila kolokvijum................... :lol: :lol: :lol: .
A,onda ja zbog dobrog razumevanja gradiva,dobijem 10+ puta 2=20 !!!!!!!!!!!!!! Hip-hip-huraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
marsa uranovic:
:lol: :lol: :lol: Naravno !!!!! Kada iz sebe izbacim svu ovu nagomilanu sexualnu energiju,koja se natalozila ko soc od kafe,dok sam razmisljala o njegovim cvikerima i jos o ponecemu,ucim za 10+,a istovremeno se razgibavam!!!! Dolazi dugo,toplo leto,a ja moram imati kondiciju....... :wink: :wink: :wink: .I mentalnu i fizicku.............. :lol: :lol: :lol: .
Gotov si, Profesore !!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
e sad...samo o kojem je profesoru ovde rec..o onome...ili....ovome ;):mrgreen:

a dobijes 10 na ispitu...i jos barem 10 puta po goozi...aaaa? ;)
 
definicija vikend romana nastala od strane generacija koje su studirale sedamdesetih i osamdesetih u staroj Yugi, pa su morali da putuju vozovima iz rodnog mesta na fax: Sta je vikend roma? Ono sto procitas, bacis kroz prozor voza i nemas pojma sta si procitao!..
elem..ne znam sto sam ovo napisao ali nekome moze da sluzi..a ako ne.. :)

bolje odradi neku poeziju...da ostane vecni trag :)
za inspiraciju svrati do Skadarlije, pokloni se pred Djurinom kucom i sljokni jedno vince
 
jacques:
ako izmedju Marse i Profe ne padne uskoro neki zestok sex....ju ju ju.....sve mi se cini da je to neminovno 8)
(bilo sa 20 ili koliko god ;))

Ako izmedju njega i mene uskoro ne padne sex,a nece,posto je on nesposoban i ustogljen,onda cu ja morati da prekrsim svoje poslovne kodexe :wink: i da udjem u vatrenu sexualnu vezu sa njegovim kolegom "iz komsiluka" :wink: ,a ko je to,cik pogoodi ?!?!?! :lol: :lol: :lol:
 
Marsa postaje pesnik:

O,moj Profo,oci ti zelene
Tvoj poljubac vreli mnoge seke bi `tele.

Kad predajes predmet svoj
Samo razmisljam koliki je tvoj
Talenat za razne stvari
A za pamet ko jos mari ?!

Bolje da se vise ne pojavljujes u bez odelu
Da me ne bi nadrazio celu
Ako naskocim na tvoje vito telo
Iscepacu ti to bez odelo.

O,moj dragi Profo,stavi osmeh na lice
Zar ne vidis da gledaju te mlade cice ?!
A kad nam postavis pitanja tri
Ima da ispit padnemo svi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top