Sexi pomagala

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
..kako resiti problem izgubljene zelje za sexom,potencije,erekcije i orgazma..???...
Pomagalima...plasticnim lutkama,dildoima,lancima,sibama..plasticnom hirurgijom...da li sve to pomaze,pitam se...???..Sta bi odabrali od pomagala da resite sexualne probleme...a da nije u pitanju ziva zena ili muskarac....znaci,samo vestaci.....
..ja bi odabrao instant pichku...cisto da zamenim i odmorim levu ruku...ponekad i dildo za anal...a moze i ruzino trnje da prodje......mada ono spada u prirodne stimulanse...
Sve sugestije su opste prihvacene na ovoj temi..duhovite,iskrene,realne,surove,ocajne,smesne,lazne i sl.......
 
..kako resiti problem izgubljene zelje za sexom,potencije,erekcije i orgazma..???...
Pomagalima...plasticnim lutkama,dildoima,lancima,sibama..plasticnom hirurgijom...da li sve to pomaze,pitam se...???..Sta bi odabrali od pomagala da resite sexualne probleme...a da nije u pitanju ziva zena ili muskarac....znaci,samo vestaci.....
..ja bi odabrao instant pichku...cisto da zamenim i odmorim levu ruku...ponekad i dildo za anal...a moze i ruzino trnje da prodje......mada ono spada u prirodne stimulanse...
Sve sugestije su opste prihvacene na ovoj temi..duhovite,iskrene,realne,surove,ocajne,smesne,lazne i sl.......

Bilo koja sexualna igrackica ti nece vratiti izgubljenu strast i zelju za zenom i sexom sa pomenutom!
Ti si spomenuo vjestacku picu...........pogledaj link, i kazi koliko ti je ovi inspitarivno!
 
..kako resiti problem izgubljene zelje za sexom,potencije,erekcije i orgazma..???...
Pomagalima...plasticnim lutkama,dildoima,lancima,sibama..plasticnom hirurgijom...da li sve to pomaze,pitam se...???..Sta bi odabrali od pomagala da resite sexualne probleme...a da nije u pitanju ziva zena ili muskarac....znaci,samo vestaci.....
..ja bi odabrao instant pichku...cisto da zamenim i odmorim levu ruku...ponekad i dildo za anal...a moze i ruzino trnje da prodje......mada ono spada u prirodne stimulanse...
Sve sugestije su opste prihvacene na ovoj temi..duhovite,iskrene,realne,surove,ocajne,smesne,lazne i sl.......

nadjes djevojku....

u slucaju da je vec imas, nadjes drugu;
u slucaju da ni to ne radi, nadjes si dvije;

u slucaju da ni to ne radi, fino si nadjes decka...
 
Koliko god zene ne bile spremne da priznaju javno, za cim i nema potrebe, veliki broj njih u svojim ormaricima cuva sexy igrackice!
Zanimljivo mi je da vecina iste nabavlje preko neta, jer ih je sramota uci u sexy shop i pogledati, izabrati sta ima odgovara............pa posle kada dobiju king size penis, ne znaju sta ce sa njim............
Ovo sto si ti Dragane naveo, a ja poslavila slicicu, izgleda smijesno...............ne bih u to malisu stavila, pa sve da me tjeraju!
 
Ako nesto ne podnosim, to su muskarci i zene koji ni o cemu drugom ne umeju da pricaju nego samo o sexu. A po naboju govora i izrazima vidis koliko je neko picko i kurcopacenik. Stvarno, ko pored takvih ne bi izgubio zelju za sexom? Pa meni se smuci zivot samo dok citam njihovo mentalno onanisanje po forumu i automatski pozelim da se zamonasim!
 
Ako nesto ne podnosim, to su muskarci i zene koji ni o cemu drugom ne umeju da pricaju nego samo o sexu. A po naboju govora i izrazima vidis koliko je neko picko i kurcopacenik. Stvarno, ko pored takvih ne bi izgubio zelju za sexom? Pa meni se smuci zivot samo dok citam njihovo mentalno onanisanje po forumu i automatski pozelim da se zamonasim!

A o cemu da razgovaras na pdf Ljubav& Sex?
 
Heheheheh, bas si smijesna!
Ponasas se kao djevojcica, da ne kazes da imas decka i 20 i nesto godina, pomislila bih da si nevina!
Pa i ti si sama navela da imas kojekakve igraskice, maske, licise i slicno!
U cemu je sada problem?

Zanimljiv ti avatar, prvi put od kada sam ja ovdje da nisi okacila neku djevojcicu:D
 
Ako nesto ne podnosim, to su muskarci i zene koji ni o cemu drugom ne umeju da pricaju nego samo o sexu. A po naboju govora i izrazima vidis koliko je neko picko i kurcopacenik. Stvarno, ko pored takvih ne bi izgubio zelju za sexom? Pa meni se smuci zivot samo dok citam njihovo mentalno onanisanje po forumu i automatski pozelim da se zamonasim!


dodji u moj manastir :twisted:
 

Back
Top